FA Cup 2019/2020 uživo, rezultati, tablice

Nogomet Wales

FA Cup
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷WALES: FA Cup¬ZEE÷j7WKjtqI¬ZB÷207¬ZY÷Wales¬ZC÷YyN0W4GG¬ZD÷c¬ZE÷pdloLHt5¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷207_j7WKjtqI¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/wales/fa-cup/¬ZX÷00Wales 005......0050000000001000FA Cup 006FA Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Wales¬~AA÷44Tlx9n6¬AD÷1573309800¬ADE÷1573309800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Afan Lido¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AFA¬AE÷Afan Lido¬JA÷SdnLNQ9U¬WU÷afan-lido¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ABE¬AF÷Aberbargoed¬JB÷4INQrAut¬WV÷aberbargoed-buds¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷I7e1oDPJ¬AD÷1573309800¬ADE÷1573309800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ammanford¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PEN¬AF÷Ton Pentre¬JB÷OM4yCTAI¬WV÷ton-pentre¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷AMM¬AE÷Ammanford¬JA÷Ua5XC9eC¬WU÷ammanford-town¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬~AA÷zPyYuims¬AD÷1573309800¬ADE÷1573309800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bangor 1876¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Bangor 1876¬JA÷hxqkVjBt¬WU÷bangor-1876¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷RUT¬AF÷Ruthin¬JB÷02rgUAQn¬WV÷ruthin-town¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷xOjybj9P¬AD÷1573309800¬ADE÷1573309800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bangor City¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Bangor City¬JA÷j7ohxQON¬WU÷bangor-city¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PRE¬AF÷Prestatyn¬JB÷pUpdypvU¬WV÷prestatyn¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷8xEAOkI6¬AD÷1573309800¬ADE÷1573309800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Goytre United¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOY¬AE÷Goytre United¬JA÷pjxpZaCE¬WU÷goytre-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬WN÷CEF¬AF÷Cefn Cribwr¬JB÷xn0DHXts¬WV÷cefn-cribwr¬AH÷4¬~AA÷vXx3gAHt¬AD÷1573309800¬ADE÷1573309800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Haverfordwest¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAV¬AE÷Haverfordwest¬JA÷nwXNW3no¬WU÷haverfordwest¬AG÷1¬WN÷CAM¬AF÷Cambrian & Clydach¬JB÷EqL5emPo¬WV÷cambrian-clydach¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬~AA÷nctBilng¬AD÷1573309800¬ADE÷1573309800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Holyhead¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOL¬AE÷Holyhead¬JA÷00NHho94¬WU÷holyhead¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BUC¬AF÷Buckley¬JB÷fNMLi5OA¬WV÷buckley¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷UVhxJvGH¬AD÷1573309800¬ADE÷1573309800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Llandudno¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LLA¬AE÷Llandudno¬JA÷0rjgqKXe¬WU÷llandudno-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷4¬WN÷LLA¬AF÷Llanfair United¬JB÷Eofcrvm2¬WV÷llanfair-united¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷tS1f148K¬AD÷1573309800¬ADE÷1573309800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Llanelli¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LLA¬AE÷Llanelli¬JA÷Ew0ZWOdr¬WU÷llanelli¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PEN¬AF÷Penrhyncoch¬JB÷hUbwWrCl¬WV÷penrhyncoch¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷EFzxuB2m¬AD÷1573309800¬ADE÷1573309800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pontypridd¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PON¬AE÷Pontypridd¬JA÷vgscTUug¬WU÷pontypridd-town¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LLA¬AF÷Llandrindod¬JB÷YFt1Slea¬WV÷llandrindod¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷n1AwGjYu¬AD÷1573309800¬ADE÷1573309800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Porthmadog¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRE¬AF÷Gresford¬JB÷QTa3sDHb¬WV÷gresford¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷POR¬AE÷Porthmadog¬JA÷CQearg2h¬WU÷porthmadog¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬~AA÷CUWdzmHI¬AD÷1573309800¬ADE÷1573309800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rhyl¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RHY¬AE÷Rhyl¬JA÷zHvxt8Pb¬WU÷rhyl¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷QUE¬AF÷Queens Park¬JB÷4jqtuSv5¬WV÷queens-park¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷jLV0Z6WO¬AD÷1573309800¬ADE÷1573309800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Undy¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UND¬AE÷Undy¬JA÷rsrpvnfB¬WU÷undy¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬WN÷SWA¬AF÷Swansea University¬JB÷x4slw69H¬WV÷swansea-university¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬BB÷3¬BD÷3¬~AA÷Ygx7hUWn¬AD÷1573307100¬ADE÷1573307100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nantlle Vale FC¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAN¬AE÷Nantlle Vale FC¬JA÷hzK9f7vh¬WU÷nantlle-vale-fc¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷COL¬AF÷Colwyn Bay¬JB÷ncJDgRgb¬WV÷colwyn-bay¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷rkutvVHg¬AD÷1573306200¬ADE÷1573306200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Abertillery Bluebirds¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ABE¬AE÷Abertillery Bluebirds¬JA÷nJp5R8A5¬WU÷abertillery-bluebirds¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷LLA¬AF÷Llanidloes¬JB÷ttp9QSPB¬WV÷llanidloes-town¬AH÷3¬~AA÷MuvpwkXa¬AD÷1573306200¬ADE÷1573306200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greenfield¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greenfield¬JA÷KWrDPnuI¬WU÷greenfield¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷FLI¬AF÷Flint¬JB÷l6mHO6fO¬WV÷flint-town¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬~AA÷I7XhyT1C¬AD÷1573306200¬ADE÷1573306200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Llannefydd¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LLA¬AE÷Llannefydd¬JA÷23tUsUfn¬WU÷llannefydd¬AG÷1¬WN÷GUI¬AF÷Guilsfield¬JB÷dQuYtlAh¬WV÷guilsfield¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬~AA÷l8kTKL22¬AD÷1573306200¬ADE÷1573306200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mold Alexandra¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LLA¬AF÷Llanrug¬JB÷hGoi97iI¬WV÷llanrug¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷MOL¬AE÷Mold Alexandra¬JA÷EPnmAmxC¬WU÷mold-alexandra¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷8¬BA÷0¬BC÷8¬~AA÷44X9lqG8¬AD÷1572701400¬ADE÷1572701400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aberffraw¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LLA¬AF÷Llanrug¬JB÷QmHSEVvn¬WV÷llanrug¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬WM÷CPD¬AE÷Aberffraw¬JA÷KAGWDkfh¬WU÷aberffraw¬AG÷0¬~AA÷GvPtkekM¬AD÷1572701400¬ADE÷1572701400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Llanfair United¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LLA¬AE÷Llanfair United¬JA÷0h4XrVfI¬WU÷llanfair-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬WN÷MYN¬AF÷Mynydd Isa¬JB÷ITESqBuC¬WV÷mynydd-isa¬AH÷3¬~
58
fixtures
0
Postavke
POMOĆ: Nalazite se na FA Cup 2019/2020 rezultati stranici u Nogomet/Wales sekciji. Rezultati.com nudi FA Cup 2019/2020 rezultate uživo, konačne i parcijalne rezultate, FA Cup 2019/2020 stanje i detalje susreta (strijelce golova, crvene kartone, usporedbu tečajeva, …). Osim FA Cup 2019/2020 rezultata možete pratiti 1000+ nogometnih natjecanja iz 90+ zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje (rezultati liga, uživo rezultati nacionalnih kupova, ostala natjecanja). FA Cup 2019/2020 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.
Prikaži više
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za tvoj telefon. Preuzmi ju besplatno!