MLS 2019 uživo, rezultati, tablice

Nogomet SAD

MLS
2019
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷SAD: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷nRDOC0kh¬ZD÷p¬ZE÷002DshSN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/sad/mls/¬ZX÷00SAD 003......0010000000001000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SAD¬~AA÷QT05xoR0¬AD÷1568860200¬ADE÷1568860200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Timbers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568867712¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷6H3PNk2f¬WU÷portland-timbers¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷p82TM9H0¬WV÷new-york-red-bulls¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷r5eAy5t7¬AD÷1568860200¬ADE÷1568860200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Sounders¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568867760¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬JA÷SWiYLTW6¬WU÷seattle-sounders¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬JB÷tzdxLmnD¬WV÷fc-dallas¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷nw21wRBf¬AD÷1568849400¬ADE÷1568849400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cincinnati¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568856603¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati¬JA÷YkjIPBXs¬WU÷fc-cincinnati¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TIM¬AF÷Atlanta United¬JB÷CtkMOVnl¬WV÷atlanta-united¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷hG2cv7dl¬AD÷1568599200¬ADE÷1568599200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Galaxy¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568607256¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷S8DkUiPQ¬WV÷sporting-kansas-city¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬JA÷E59oVX9K¬WU÷los-angeles-galaxy¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷1¬BC÷6¬AW÷1¬~AA÷d8NMp9JK¬AD÷1568584800¬ADE÷1568584800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Sounders¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568592532¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷UgskQN6e¬WV÷new-york-red-bulls¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬JA÷IJwoR3ik¬WU÷seattle-sounders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬AW÷1¬~AA÷zaMQqTYQ¬AD÷1568583000¬ADE÷1568583000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568590095¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬JA÷OGtgPsM1¬WU÷minnesota-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬JB÷27ucO1y8¬WV÷real-salt-lake¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷nwK0tlTR¬AD÷1568581200¬ADE÷1568581200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto FC¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568588506¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬JA÷UmSUbIn8¬WU÷toronto-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rapids¬JB÷8vRYcx2E¬WV÷colorado-rapids¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷ttagumsr¬AD÷1568575800¬ADE÷1568575800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Timbers¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568583242¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷thBwXgu8¬WU÷portland-timbers¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷UNI¬AF÷DC United¬JB÷KrAsWDfE¬WV÷dc-united¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷4EUesUDL¬AD÷1568512800¬ADE÷1568512800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Whitecaps¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568520216¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬JA÷EupryFf1¬WU÷vancouver-whitecaps¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬JB÷hWrnzZ97¬WV÷houston-dynamo¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷QNVirAbF¬AD÷1568503800¬ADE÷1568503800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Impact¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568511241¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Impact¬JA÷6FtzwyQl¬WU÷montreal-impact¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati¬JB÷KIpvxeue¬WV÷fc-cincinnati¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷lrKEnVl8¬AD÷1568503800¬ADE÷1568503800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando City¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568511168¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬JA÷QLb6YoaF¬WU÷orlando-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution¬JB÷4CcAX5EL¬WV÷new-england-revolution¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷SYIIok4E¬AD÷1568503800¬ADE÷1568503800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Union¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568510995¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬JA÷Yo2EWPTR¬WU÷philadelphia-union¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles FC¬JB÷zeltSqxq¬WV÷los-angeles-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷YZySORd1¬AD÷1568502000¬ADE÷1568502000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta United¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568509232¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIM¬AE÷Atlanta United¬JA÷x0IBC4xd¬WU÷atlanta-united¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬JB÷GjHFBOi2¬WV÷columbus-crew¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AW÷1¬~AA÷vDxOP7se¬AD÷1568489400¬ADE÷1568489400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Fire¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568497535¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Fire¬JA÷Ic2AEQ7q¬WU÷chicago-fire¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷4¬BC÷0¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬JB÷dl1EDpNk¬WV÷fc-dallas¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷nwtWNoC7¬AD÷1568478600¬ADE÷1568478600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York City¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568486074¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬JA÷Ug5cz8U2¬WU÷new-york-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷JOS¬AF÷San Jose Earthquakes¬JB÷rc91ZRq9¬WV÷san-jose-earthquakes¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬~
366
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SAD: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷nRDOC0kh¬ZD÷p¬ZE÷002DshSN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/sad/mls/¬ZX÷00SAD 003......0010000000001000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SAD¬~AA÷MefEzPeD¬AD÷1569094200¬ADE÷1569094200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JOS¬AF÷San Jose Earthquakes¬JB÷YTrOrivK¬WV÷san-jose-earthquakes¬WM÷TIM¬AE÷Atlanta United¬JA÷fwpKqXOD¬WU÷atlanta-united¬AL÷{"1":[{"TVI":356,"BU":"http:\/\/www.tvarenasport.hr\/","BN":"Arena Sport 1 (croatia)"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷ObBSy8yq¬AD÷1569099600¬ADE÷1569099600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Whitecaps¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬JA÷21QxcdHK¬WU÷vancouver-whitecaps¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬JB÷EyUtdGWQ¬WV÷columbus-crew¬AL÷{"1":[{"TVI":356,"BU":"http:\/\/www.tvarenasport.hr\/","BN":"Arena Sport 1 (croatia)"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷zarda8YD¬AD÷1569108600¬ADE÷1569108600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati¬JA÷j5wTsBgQ¬WU÷fc-cincinnati¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬JB÷hEPfwV1s¬WV÷chicago-fire¬AL÷{"1":[{"TVI":356,"BU":"http:\/\/www.tvarenasport.hr\/","BN":"Arena Sport 1 (croatia)"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷l2n0bSmK¬AD÷1569108600¬ADE÷1569108600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Revolution¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENG¬AE÷New England Revolution¬JA÷nyPbxkHm¬WU÷new-england-revolution¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬JB÷bBS2y9Wg¬WV÷real-salt-lake¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷WQy5cn3Q¬AD÷1569112200¬ADE÷1569112200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Dynamo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬JB÷KQGBZn16¬WV÷orlando-city¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷tzI7zTo0¬WU÷houston-dynamo¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷YZNWh6Bs¬AD÷1569112200¬ADE÷1569112200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sporting Kansas City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬JA÷l0LFY6GC¬WU÷sporting-kansas-city¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rapids¬JB÷SjKJXQVI¬WV÷colorado-rapids¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷dC9zzn6e¬AD÷1569119400¬ADE÷1569119400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOR¬AF÷Toronto FC¬JB÷6Z8LlYO0¬WV÷toronto-fc¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles FC¬JA÷SrAHkE9f¬WU÷los-angeles-fc¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷ILAWzSjk¬AD÷1569119400¬ADE÷1569119400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Galaxy¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬JA÷KI69izur¬WU÷los-angeles-galaxy¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬JB÷b95Djffl¬WV÷montreal-impact¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷61yviptf¬AD÷1569182100¬ADE÷1569182100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Timbers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷0vkYjlWt¬WU÷portland-timbers¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬JB÷vVmxj8om¬WV÷minnesota-united¬AL÷{"1":[{"TVI":356,"BU":"http:\/\/www.tvarenasport.hr\/","BN":"Arena Sport 1 (croatia)"}]}¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷SAxzhQQm¬AD÷1569189600¬ADE÷1569189600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Dallas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬JA÷Ueb2dA8J¬WU÷fc-dallas¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬JB÷ra26eUNP¬WV÷new-york-city¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷2TUnkOA6¬AD÷1569191400¬ADE÷1569191400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Red Bulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷New York Red Bulls¬JA÷hf3sm6V5¬WU÷new-york-red-bulls¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬JB÷6c7onQpC¬WV÷philadelphia-union¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷lQQrj4e0¬AD÷1569196800¬ADE÷1569196800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷DC United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷DC United¬JA÷Kt5ZlS0g¬WU÷dc-united¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬JB÷bX3wlnGa¬WV÷seattle-sounders¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷djUjlrQC¬AD÷1569452400¬ADE÷1569452400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬JA÷lMdjop0I¬WU÷new-york-city¬WN÷TIM¬AF÷Atlanta United¬JB÷QoKJTHUp¬WV÷atlanta-united¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zsTfm2uJ¬AD÷1569456000¬ADE÷1569456000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬JA÷E1D1h17o¬WU÷minnesota-united¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷hhC5iLMi¬WV÷sporting-kansas-city¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CbCwCoIJ¬AD÷1569461400¬ADE÷1569461400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Real Salt Lake¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬JA÷zH1Ajuxb¬WU÷real-salt-lake¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬JB÷Y1KDkai4¬WV÷los-angeles-galaxy¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jkBsB5XP¬AD÷1569465000¬ADE÷1569465000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles FC¬JA÷SOJHlJ6A¬WU÷los-angeles-fc¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬JB÷6FILmwMG¬WV÷houston-dynamo¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8Uc96Pus¬AD÷1569465000¬ADE÷1569465000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Timbers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷OjDQncyN¬WU÷portland-timbers¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution¬JB÷2sCUoHjT¬WV÷new-england-revolution¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OYuXY5L1¬AD÷1569466800¬ADE÷1569466800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Earthquakes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOS¬AE÷San Jose Earthquakes¬JA÷lbbQmhv7¬WU÷san-jose-earthquakes¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬JB÷212UnCgD¬WV÷philadelphia-union¬AW÷1¬AN÷n¬~
42
Postavke
POMOĆ: Nalazite se na MLS 2019 rezultati stranici u Nogomet/SAD sekciji. Rezultati.com nudi MLS 2019 rezultate uživo, konačne i parcijalne rezultate, MLS 2019 stanje i detalje susreta (strijelce golova, crvene kartone, usporedbu tečajeva, …). Osim MLS 2019 rezultata možete pratiti 1000+ nogometnih natjecanja iz 90+ zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje (rezultati liga, uživo rezultati nacionalnih kupova, ostala natjecanja). MLS 2019 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.
Prikaži više
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za tvoj telefon. Preuzmi ju besplatno!