Nogomet »SAD » MLS » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷SAD: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷6c50sVCa¬ZD÷p¬ZE÷hIani0sm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/sad/mls/¬ZX÷00SAD 003......0000000000169000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SAD¬~AA÷fu3ih8ed¬AD÷1508702400¬ADE÷1508702400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta United¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIM¬AE÷Atlanta United¬WU÷atlanta-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷TOR¬AF÷Toronto FC¬WV÷toronto-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dAlXwcJl¬AD÷1508702400¬ADE÷1508702400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷DC United¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷DC United¬WU÷dc-united¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬WV÷new-york-red-bulls¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Wtdqye37¬AD÷1508702400¬ADE÷1508702400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Dallas¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬WV÷los-angeles-galaxy¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬WU÷fc-dallas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MVOysoiQ¬AD÷1508702400¬ADE÷1508702400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Dynamo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬WU÷houston-dynamo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬WV÷chicago-fire¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dpszHiYd¬AD÷1508702400¬ADE÷1508702400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Impact¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Montreal Impact¬WU÷montreal-impact¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution¬WV÷new-england-revolution¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vZwxwHYf¬AD÷1508702400¬ADE÷1508702400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York City¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬WU÷new-york-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬WV÷columbus-crew¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xKduxyl1¬AD÷1508702400¬ADE÷1508702400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Union¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬WU÷philadelphia-union¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷4¬BC÷2¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬WV÷orlando-city¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zytvGBm3¬AD÷1508702400¬ADE÷1508702400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Timbers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬WU÷portland-timbers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Whitecaps¬WV÷vancouver-whitecaps¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AXfmzFID¬AD÷1508702400¬ADE÷1508702400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Salt Lake¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬WU÷real-salt-lake¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬WV÷sporting-kansas-city¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lIQTr7MD¬AD÷1508702400¬ADE÷1508702400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Earthquakes¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOS¬AE÷San Jose Earthquakes¬WU÷san-jose-earthquakes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬WV÷minnesota-united¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷S8PXsRyK¬AD÷1508702400¬ADE÷1508702400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Sounders¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rapids¬WV÷colorado-rapids¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬WU÷seattle-sounders¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4C9houRE¬AD÷1508110200¬ADE÷1508110200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Rapids¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids¬WU÷colorado-rapids¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬WV÷real-salt-lake¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QRc1qJeR¬AD÷1508110200¬ADE÷1508110200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Galaxy¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬WU÷los-angeles-galaxy¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬WV÷minnesota-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vD21Qwkk¬AD÷1508110200¬ADE÷1508110200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Timbers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬WU÷portland-timbers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷UNI¬AF÷DC United¬WV÷dc-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IJkTvw4r¬AD÷1508110200¬ADE÷1508110200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Sounders¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬WU÷seattle-sounders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷DAL¬AF÷FC Dallas¬WV÷fc-dallas¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nyacpatL¬AD÷1508110200¬ADE÷1508110200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sporting Kansas City¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬WU÷sporting-kansas-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬WV÷houston-dynamo¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷txamgltj¬AD÷1508110200¬ADE÷1508110200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Whitecaps¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬WU÷vancouver-whitecaps¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷JOS¬AF÷San Jose Earthquakes¬WV÷san-jose-earthquakes¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1508844085
374
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SAD: MLS - Playoff¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷SCg9u9sC¬ZD÷p¬ZE÷hIani0sm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷11¬ZL÷/nogomet/sad/mls/¬ZX÷00SAD 003......0000000000225000MLS - Playof013layoff000¬ZCC÷0¬ZAF÷SAD¬~AA÷KbC7hxj8¬AD÷1508977800¬ADE÷1508977800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Fire¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Fire¬WU÷chicago-fire¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬WV÷new-york-red-bulls¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-EJJbcgac.png?bookmaker","IO":105,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷8A5MUYc1¬AD÷1508985000¬ADE÷1508985000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Whitecaps¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JOS¬AF÷San Jose Earthquakes¬WV÷san-jose-earthquakes¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬WU÷vancouver-whitecaps¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-EJJbcgac.png?bookmaker","IO":105,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷bkBBid5E¬AD÷1509058800¬ADE÷1509058800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta United¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬WV÷columbus-crew¬WM÷TIM¬AE÷Atlanta United¬WU÷atlanta-united¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-EJJbcgac.png?bookmaker","IO":105,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷6eOPThD7¬AD÷1509067800¬ADE÷1509067800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Dynamo¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬WU÷houston-dynamo¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬WV÷sporting-kansas-city¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-EJJbcgac.png?bookmaker","IO":105,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷16¬~
1
1508844085
4
POMOĆ: Nalazite se na MLS 2017 rezultati stranici u Nogomet/SAD sekciji. Rezultati.com nudi MLS 2017 rezultate uživo, konačne i parcijalne rezultate, MLS 2017 stanje i detalje susreta (strijelce golova, crvene kartone, usporedbu tečajeva, …). Osim MLS 2017 rezultata možete pratiti 1000+ nogometnih natjecanja iz 90+ zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje (rezultati liga, uživo rezultati nacionalnih kupova, ostala natjecanja). MLS 2017 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.