Rugby League »Australija » NRL » 2018

results
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIJA: NRL¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Australija¬ZC÷r38vf1jd¬ZD÷t¬ZE÷CMfoJuNk¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australija/nrl/¬ZX÷09Australija 010ralija0010000000179000NRL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australija¬~AA÷zk7Kl0cE¬AD÷1532239800¬ADE÷1532239800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷19. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬JA÷OW2y9P56¬WU÷manly-sea-eagles¬AG÷24¬BA÷6¬BC÷18¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters¬JB÷6eht8qLC¬WV÷sydney-roosters¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷56¬BB÷34¬BD÷22¬AW÷1¬~AA÷db8Gktr8¬AD÷1532232000¬ADE÷1532232000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Zealand Warriors¬ER÷19. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NZW¬AE÷New Zealand Warriors¬JA÷G6aTAoyf¬WU÷new-zealand-warriors¬AG÷6¬BA÷6¬BC÷0¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm¬JB÷ATbX95j0¬WV÷melbourne-storm¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷12¬BB÷8¬BD÷4¬AW÷1¬~AA÷hQszslv8¬AD÷1532165700¬ADE÷1532165700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NQ Cowboys¬ER÷19. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys¬JA÷Kv6KC76s¬WU÷north-queensland-cowboys¬AG÷10¬BA÷10¬BC÷0¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra¬JB÷xG0PBRLm¬WV÷st-george-illawarra¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷18¬BD÷6¬AW÷1¬~AA÷vNwWsUO1¬AD÷1532158200¬ADE÷1532158200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Tigers¬ER÷19. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers¬JA÷O8KlITrK¬WU÷wests-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷22¬BA÷10¬BC÷12¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬JB÷IVJhHmbQ¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷6¬AW÷1¬~AA÷p0vSrA9e¬AD÷1532149200¬ADE÷1532149200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Knights¬ER÷19. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights¬JA÷ATx2fQjD¬WU÷newcastle-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬BA÷10¬BC÷20¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans¬JB÷CYGpJ9TD¬WV÷gold-coast-titans¬AH÷24¬BB÷12¬BD÷12¬AW÷1¬~AA÷69uOqjfk¬AD÷1532080500¬ADE÷1532080500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Broncos¬ER÷19. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬JA÷23ZgdnM0¬WU÷brisbane-broncos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷50¬BA÷32¬BC÷18¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬JB÷Wxvbe6y7¬WV÷penrith-panthers¬AH÷18¬BB÷0¬BD÷18¬AW÷1¬~AA÷lYpJpWvq¬AD÷1532073600¬ADE÷1532073600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cronulla Sharks¬ER÷19. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks¬JA÷tloob8il¬WU÷cronulla-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷22¬BC÷6¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders¬JB÷OCzjcS6f¬WV÷canberra-raiders¬AH÷24¬BB÷6¬BD÷18¬AW÷1¬~AA÷nPbikCWR¬AD÷1531993800¬ADE÷1531993800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷19. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬JA÷zkJDGG7F¬WU÷parramatta-eels¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷14¬BA÷6¬BC÷8¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs¬JB÷Spssalxr¬WV÷canterbury-bulldogs¬AH÷8¬BB÷6¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷h2amjhHL¬AD÷1531643400¬ADE÷1531643400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Titans¬ER÷18. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans¬JA÷Gn3CIxw3¬WU÷gold-coast-titans¬AG÷12¬BA÷6¬BC÷6¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters¬JB÷dbK9Hdh9¬WV÷sydney-roosters¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷20¬BB÷14¬BD÷6¬AW÷1¬~AA÷fHtpiY1F¬AD÷1531635000¬ADE÷1531635000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St.George Illawarra¬ER÷18. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra¬JA÷OhGQfZpd¬WU÷st-george-illawarra¬AG÷16¬BA÷6¬BC÷10¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers¬JB÷xd48JINd¬WV÷wests-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷20¬BB÷6¬BD÷14¬AW÷1¬~AA÷ChiuhEn9¬AD÷1531627200¬ADE÷1531627200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Broncos¬ER÷18. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬JA÷SQMHdeGq¬WU÷brisbane-broncos¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷6¬WN÷NZW¬AF÷New Zealand Warriors¬JB÷AkCMeFVk¬WV÷new-zealand-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷26¬BB÷16¬BD÷10¬AW÷1¬~AA÷Y1hygfX2¬AD÷1531560900¬ADE÷1531560900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canberra Raiders¬ER÷18. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders¬JA÷drWo2HhM¬WU÷canberra-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷14¬BC÷24¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬JB÷QHzj1y8S¬WV÷north-queensland-cowboys¬AH÷12¬BB÷12¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷pnagUAf2¬AD÷1531553400¬ADE÷1531553400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷18. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm¬JB÷IiXs3cwG¬WV÷melbourne-storm¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷14¬BB÷6¬BD÷8¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬JA÷zTsw4wO9¬WU÷manly-sea-eagles¬AG÷13¬BA÷13¬BC÷0¬AW÷1¬~AA÷6e0kVjud¬AD÷1531544400¬ADE÷1531544400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canterbury Bulldogs¬ER÷18. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs¬JA÷rLPV5agc¬WU÷canterbury-bulldogs¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷4¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬JB÷xrPZ4J83¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷12¬BD÷12¬AW÷1¬~~
19
1532290989
144
fixtures
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIJA: NRL¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Australija¬ZC÷r38vf1jd¬ZD÷t¬ZE÷CMfoJuNk¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australija/nrl/¬ZX÷09Australija 010ralija0010000000179000NRL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australija¬~AA÷rF6OmKCK¬AD÷1532598600¬ADE÷1532598600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Broncos¬ER÷20. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬JA÷pnip73zJ¬WU÷brisbane-broncos¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks¬JB÷b3fRVnDJ¬WV÷cronulla-sharks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷M55SnvSQ¬AD÷1532678400¬ADE÷1532678400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NQ Cowboys¬ER÷20. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys¬JA÷xfgVU6SP¬WU÷north-queensland-cowboys¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights¬JB÷ryWcQQzs¬WV÷newcastle-knights¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷Snrerbzr¬AD÷1532685300¬ADE÷1532685300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canterbury Bulldogs¬ER÷20. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers¬JB÷j1Z5O45g¬WV÷wests-tigers¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs¬JA÷dvz2Ppjm¬WU÷canterbury-bulldogs¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷tjnasIkl¬AD÷1532754000¬ADE÷1532754000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷20. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬JA÷UiY9NOKa¬WU÷manly-sea-eagles¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬JB÷nTSEMrz6¬WV÷penrith-panthers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zDo3tx5f¬AD÷1532763000¬ADE÷1532763000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Sydney Rabbitohs¬ER÷20. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs¬JA÷QJRIL2kC¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬JB÷KtRMKM4I¬WV÷parramatta-eels¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷E3p7udK0¬AD÷1532770500¬ADE÷1532770500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷20. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬JA÷WGUQJtKO¬WU÷melbourne-storm¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders¬JB÷YL89rQdP¬WV÷canberra-raiders¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷WvuCvGZ6¬AD÷1532836800¬ADE÷1532836800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Titans¬ER÷20. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans¬JA÷zVfyvp5t¬WU÷gold-coast-titans¬WN÷NZW¬AF÷New Zealand Warriors¬JB÷44auw4Kn¬WV÷new-zealand-warriors¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AVwGwzkD¬AD÷1532844600¬ADE÷1532844600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷20. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬JA÷rebqxOZh¬WU÷sydney-roosters¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra¬JB÷QJmlyrka¬WV÷st-george-illawarra¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OYRc2JRD¬AD÷1533203400¬ADE÷1533203400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canterbury Bulldogs¬ER÷21. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs¬JA÷vNihz245¬WU÷canterbury-bulldogs¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos¬JB÷YqidZLJB¬WV÷brisbane-broncos¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷z9V11wsK¬AD÷1533283200¬ADE÷1533283200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newcastle Knights¬ER÷21. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights¬JA÷Czj0YuZH¬WU÷newcastle-knights¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers¬JB÷hn7cXalO¬WV÷wests-tigers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IXK60cdQ¬AD÷1533290100¬ADE÷1533290100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Sydney Rabbitohs¬ER÷21. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs¬JA÷Wx61WJ3U¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm¬JB÷8bs7i3Zu¬WV÷melbourne-storm¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Kt7YeH4s¬AD÷1533358800¬ADE÷1533358800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St.George Illawarra¬ER÷21. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra¬JA÷M1oBjNln¬WU÷st-george-illawarra¬WN÷NZW¬AF÷New Zealand Warriors¬JB÷4QzGks4h¬WV÷new-zealand-warriors¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lGBxeyKm¬AD÷1533367800¬ADE÷1533367800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷21. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬JA÷rHZJl1Jb¬WU÷parramatta-eels¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans¬JB÷CjvOmLY4¬WV÷gold-coast-titans¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷S6AtfeZg¬AD÷1533375300¬ADE÷1533375300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷21. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬JA÷jswSnulB¬WU÷sydney-roosters¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬JB÷Y5SWoa3H¬WV÷north-queensland-cowboys¬AW÷1¬AN÷n¬~
19
1532290989
48
POMOĆ: Nalazite se na NRL 2018 rezultati stranici u Rugby League/Australija sekciji. Rezultati.com nudi NRL 2018 konačne i parcijalne rezultate, NRL 2018 stanje i detalje susreta. Osim NRL 2018 rezultata možete pratiti više od 5000 natjecanja u preko 30 sportova širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv sporta ili ime države u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje. NRL 2018 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.