NRL 2019 rezultati uživo, rezultati

Rugby League Australija NRL2019

results
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIJA: NRL¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Australija¬ZC÷AqqUiJ38¬ZD÷t¬ZE÷6HRK2sR1¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australija/nrl/¬ZX÷09Australija 010ralija0010000000186000NRL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australija¬~AA÷AmelwuIi¬AD÷1553159100¬ADE÷1553159100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St.George Illawarra¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1553165644¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra¬JA÷S26lnMm0¬WU÷st-george-illawarra¬AG÷18¬BA÷12¬BC÷6¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬JB÷t6Ahot36¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬BB÷6¬BD÷28¬AW÷1¬~AA÷WddpvL2o¬AD÷1552806600¬ADE÷1552806600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Titans¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552813327¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans¬JA÷6mIulrJm¬WU÷gold-coast-titans¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders¬JB÷pvHqm2Yg¬WV÷canberra-raiders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷21¬BB÷10¬BD÷11¬AW÷1¬~AA÷4j82FyQp¬AD÷1552799100¬ADE÷1552799100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penrith Panthers¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552806324¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers¬JA÷z5R9g4eQ¬WU÷penrith-panthers¬AG÷12¬BA÷0¬BC÷12¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬JB÷xEDykO3s¬WV÷parramatta-eels¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷20¬BB÷8¬BD÷12¬AW÷1¬~AA÷2sMzKHHT¬AD÷1552725300¬ADE÷1552725300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NQ Cowboys¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552732079¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra¬JB÷htx5fptK¬WV÷st-george-illawarra¬AH÷12¬BB÷6¬BD÷6¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys¬JA÷t6Y0eQQD¬WU÷north-queensland-cowboys¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷8¬BC÷16¬AW÷1¬~AA÷KIWVKc2N¬AD÷1552717800¬ADE÷1552717800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Tigers¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552724423¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers¬JA÷lCoFXMY6¬WU÷wests-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷20¬BA÷0¬BC÷20¬WN÷MAN¬AF÷Manly Sea Eagles¬JB÷S2pJWtlD¬WV÷manly-sea-eagles¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷4¬AW÷1¬~AA÷6FSRLwmH¬AD÷1552708800¬ADE÷1552708800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Zealand Warriors¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552715298¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NZW¬AE÷New Zealand Warriors¬JA÷hph6Zr4f¬WU÷new-zealand-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷40¬BA÷22¬BC÷18¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs¬JB÷WziAY2J0¬WV÷canterbury-bulldogs¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷6¬AW÷1¬~AA÷ChTNMJXA¬AD÷1552640100¬ADE÷1552640100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552647674¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬JB÷bNh2zPll¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷26¬BB÷10¬BD÷16¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬JA÷pKlby5Zs¬WU÷sydney-roosters¬AG÷16¬BA÷12¬BC÷4¬AW÷1¬~AA÷Y1UJNaI4¬AD÷1552633200¬ADE÷1552633200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Knights¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552639705¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights¬JA÷QVyQgDk9¬WU÷newcastle-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷14¬BA÷0¬BC÷14¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks¬JB÷4MzUhX4F¬WV÷cronulla-sharks¬AH÷8¬BB÷0¬BD÷8¬AW÷1¬~AA÷GQZEOu3b¬AD÷1552553400¬ADE÷1552553400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1552560969¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬JA÷vFwIeZKd¬WU÷melbourne-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷22¬BA÷10¬BC÷12¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos¬JB÷I5xMfgz3¬WV÷brisbane-broncos¬AH÷12¬BB÷0¬BD÷12¬AW÷1¬~ZA÷AUSTRALIJA: NRL - All Stars¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Australija¬ZC÷fmViGVkl¬ZD÷t¬ZE÷6HRK2sR1¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷17¬ZL÷/rugby-league/australija/nrl/¬ZX÷09Australija 010ralija0010000000326000NRL - All St015 Stars000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australija¬~AA÷CQGi7wjh¬AD÷1550221200¬ADE÷1550221200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indigenous All Stars¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indigenous All Stars¬JA÷6wJwpCQ3¬WU÷indigenous-all-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷34¬BA÷20¬BC÷14¬WN÷MAO¬AF÷Maori All Stars¬JB÷pUHsqWuA¬WV÷maori-all-stars¬AH÷14¬BB÷10¬BD÷4¬AW÷1¬~
19
1553230116
10
fixtures
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIJA: NRL¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Australija¬ZC÷AqqUiJ38¬ZD÷t¬ZE÷6HRK2sR1¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australija/nrl/¬ZX÷09Australija 010ralija0010000000186000NRL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australija¬~AA÷hCpgxaXc¬AD÷1553238000¬ADE÷1553238000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canberra Raiders¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders¬JA÷zT9dp0IC¬WU÷canberra-raiders¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm¬JB÷EJ80qKXI¬WV÷melbourne-storm¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷6FlcyJn4¬AD÷1553244900¬ADE÷1553244900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Broncos¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬JA÷0MTz83AJ¬WU÷brisbane-broncos¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬JB÷vDSv7NPP¬WV÷north-queensland-cowboys¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷0xl1zw2A¬AD÷1553313600¬ADE÷1553313600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cronulla Sharks¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks¬JA÷dhF62sYt¬WU÷cronulla-sharks¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans¬JB÷AeJA11mm¬WV÷gold-coast-titans¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷vTn5ZdHG¬AD÷1553322600¬ADE÷1553322600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newcastle Knights¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights¬JA÷hK8F0L2g¬WU÷newcastle-knights¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬JB÷WA7JauIa¬WV÷penrith-panthers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷d4sAYGWM¬AD÷1553330100¬ADE÷1553330100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬JA÷0pCNbaX5¬WU÷manly-sea-eagles¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters¬JB÷vyBRcJnC¬WV÷sydney-roosters¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷zetEXznT¬AD÷1553403900¬ADE÷1553403900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canterbury Bulldogs¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs¬JA÷Ma0Wdw2I¬WU÷canterbury-bulldogs¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬JB÷YZ3zdcHO¬WV÷parramatta-eels¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷hzTuTffp¬AD÷1553411400¬ADE÷1553411400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wests Tigers¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers¬JA÷nwhIKtfP¬WU÷wests-tigers¬WN÷NZW¬AF÷New Zealand Warriors¬JB÷lnvpG02t¬WV÷new-zealand-warriors¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷4AWqSE9j¬AD÷1553763000¬ADE÷1553763000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Broncos¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬JA÷6NYlFKHn¬WU÷brisbane-broncos¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra¬JB÷pEXhEvXh¬WV÷st-george-illawarra¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷6FASjbni¬AD÷1553842800¬ADE÷1553842800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canberra Raiders¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders¬JA÷vyXdDbna¬WU÷canberra-raiders¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights¬JB÷hvy1CI15¬WV÷newcastle-knights¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷p69WkI1c¬AD÷1553849700¬ADE÷1553849700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters¬JB÷EgP9AdWH¬WV÷sydney-roosters¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬JA÷z3Q5BxHB¬WU÷parramatta-eels¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EuEzkxH3¬AD÷1553918400¬ADE÷1553918400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬JA÷MJOD9GoO¬WU÷manly-sea-eagles¬WN÷NZW¬AF÷New Zealand Warriors¬JB÷0ANH8z1U¬WV÷new-zealand-warriors¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hWCvldW9¬AD÷1553927400¬ADE÷1553927400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NQ Cowboys¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys¬JA÷QXlOTJWu¬WU÷north-queensland-cowboys¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks¬JB÷vygSSwnn¬WV÷cronulla-sharks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ze2qmGoG¬AD÷1553934900¬ADE÷1553934900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Penrith Panthers¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm¬JB÷ClizRHGb¬WV÷melbourne-storm¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers¬JA÷YchWRc1h¬WU÷penrith-panthers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lb6mnz1M¬AD÷1554008700¬ADE÷1554008700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wests Tigers¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers¬JA÷UPouQyW4¬WU÷wests-tigers¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs¬JB÷8GpqPeoB¬WV÷canterbury-bulldogs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rL5iofGS¬AD÷1554016200¬ADE÷1554016200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Sydney Rabbitohs¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs¬JA÷2wpmOF0H¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans¬JB÷bcRF6mVq¬WV÷gold-coast-titans¬AW÷1¬AN÷n¬~~
19
1553230116
183
POMOĆ: Nalazite se na NRL 2019 rezultati stranici u Rugby League/Australija sekciji. Rezultati.com nudi NRL 2019 konačne i parcijalne rezultate, NRL 2019 stanje i detalje susreta. Osim NRL 2019 rezultata možete pratiti više od 5000 natjecanja u preko 30 sportova širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv sporta ili ime države u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje. NRL 2019 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.
Prikaži više
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za tvoj telefon. Preuzmi ju besplatno!