Rugby League »Australija » NRL » 2018

results
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIJA: NRL¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Australija¬ZC÷r38vf1jd¬ZD÷t¬ZE÷CMfoJuNk¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australija/nrl/¬ZX÷09Australija 010ralija0010000000179000NRL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australija¬~AA÷lbC5E7bm¬AD÷1527401400¬ADE÷1527401400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Tigers¬ER÷12. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers¬JA÷AmgSBC3c¬WU÷wests-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷14¬BA÷4¬BC÷10¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs¬JB÷hCrXAWI3¬WV÷canterbury-bulldogs¬AH÷10¬BB÷10¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷A7D1Fmqs¬AD÷1527393600¬ADE÷1527393600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Knights¬ER÷12. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights¬JA÷pA1tl9Bj¬WU÷newcastle-knights¬AG÷10¬BA÷6¬BC÷4¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks¬JB÷bDkOChli¬WV÷cronulla-sharks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷48¬BB÷22¬BD÷26¬AW÷1¬~AA÷4QzZJTzQ¬AD÷1527327300¬ADE÷1527327300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penrith Panthers¬ER÷12. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers¬JA÷j9q86HRH¬WU÷penrith-panthers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷8¬BC÷20¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra¬JB÷6J2xkkdp¬WV÷st-george-illawarra¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷jNWUK9LJ¬AD÷1527319800¬ADE÷1527319800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Zealand Warriors¬ER÷12. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NZW¬AE÷New Zealand Warriors¬JA÷Ieo08wc5¬WU÷new-zealand-warriors¬AG÷10¬BA÷6¬BC÷4¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬JB÷CIp47cCB¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷30¬BB÷22¬BD÷8¬AW÷1¬~AA÷xKrmdQrJ¬AD÷1527310800¬ADE÷1527310800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷12. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬JA÷MTiiAaSh¬WU÷sydney-roosters¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷34¬BA÷6¬BC÷28¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans¬JB÷4hsd9Jsa¬WV÷gold-coast-titans¬AH÷14¬BB÷14¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷bTqqc6TC¬AD÷1527242100¬ADE÷1527242100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NQ Cowboys¬ER÷12. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys¬JA÷l2vpCLct¬WU÷north-queensland-cowboys¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷6¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm¬JB÷rwgmBuDn¬WV÷melbourne-storm¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷4¬BD÷3¬AW÷1¬~AA÷IHSobnE6¬AD÷1527235200¬ADE÷1527235200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canberra Raiders¬ER÷12. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷Manly Sea Eagles¬JB÷nghIG1kP¬WV÷manly-sea-eagles¬AH÷20¬BB÷14¬BD÷6¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders¬JA÷plEZiICO¬WU÷canberra-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷21¬BA÷12¬BC÷9¬AW÷1¬~AA÷vRTsaSb0¬AD÷1527155400¬ADE÷1527155400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Broncos¬ER÷12. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬JA÷xOARgvrC¬WU÷brisbane-broncos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷18¬BA÷12¬BC÷6¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬JB÷WpAVhbcI¬WV÷parramatta-eels¬AH÷10¬BB÷2¬BD÷8¬AW÷1¬~AA÷p4Uw08qf¬AD÷1526796600¬ADE÷1526796600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cronulla Sharks¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks¬JA÷tdHIe0Da¬WU÷cronulla-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷22¬BA÷10¬BC÷12¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs¬JB÷bXBNfKS5¬WV÷canterbury-bulldogs¬AH÷16¬BB÷10¬BD÷6¬AW÷1¬~AA÷W0QZ0lUm¬AD÷1526788800¬ADE÷1526788800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St.George Illawarra¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders¬JB÷25IEdtbg¬WV÷canberra-raiders¬AH÷18¬BB÷10¬BD÷8¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra¬JA÷8rJAcMrm¬WU÷st-george-illawarra¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷25¬BA÷10¬BC÷15¬AW÷1¬~AA÷lxyV1UEs¬AD÷1526722500¬ADE÷1526722500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬JA÷jRxv3rLP¬WU÷melbourne-storm¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷MAN¬AF÷Manly Sea Eagles¬JB÷d8F6b2Tt¬WV÷manly-sea-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷2¬BD÷22¬AW÷1¬~AA÷nTl36A6Q¬AD÷1526715000¬ADE÷1526715000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NQ Cowboys¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys¬JA÷OKphuuTI¬WU÷north-queensland-cowboys¬AG÷19¬BA÷8¬BC÷11¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬JB÷Czvz4O5J¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷20¬BB÷12¬BD÷8¬AW÷1¬~AA÷Igpa7jiK¬AD÷1526706000¬ADE÷1526706000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Titans¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans¬JA÷25dqs1b6¬WU÷gold-coast-titans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷33¬BA÷12¬BC÷21¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights¬JB÷pUoltLDC¬WV÷newcastle-knights¬AH÷26¬BB÷8¬BD÷18¬AW÷1¬~AA÷v3oe8WyE¬AD÷1526637300¬ADE÷1526637300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Broncos¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬JA÷fugyqNTg¬WU÷brisbane-broncos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷10¬BC÷18¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters¬JB÷l2hursq0¬WV÷sydney-roosters¬AH÷22¬BB÷12¬BD÷10¬AW÷1¬~AA÷xb7CqmaD¬AD÷1526630400¬ADE÷1526630400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬JA÷zwwzoqas¬WU÷parramatta-eels¬AG÷14¬BA÷2¬BC÷12¬WN÷NZW¬AF÷New Zealand Warriors¬JB÷GlfXq3Em¬WV÷new-zealand-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷12¬BD÷12¬AW÷1¬~~
19
1527436654
96
fixtures
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIJA: NRL¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Australija¬ZC÷r38vf1jd¬ZD÷t¬ZE÷CMfoJuNk¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australija/nrl/¬ZX÷09Australija 010ralija0010000000179000NRL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australija¬~AA÷IXG9DRDg¬AD÷1527760200¬ADE÷1527760200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷13. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬JA÷W2syAjY9¬WU÷manly-sea-eagles¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬JB÷0xnu9AmG¬WV÷north-queensland-cowboys¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷dOFDCoTa¬AD÷1527846900¬ADE÷1527846900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Sydney Rabbitohs¬ER÷13. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs¬JA÷vTpq8U2M¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks¬JB÷Mizl7lIS¬WV÷cronulla-sharks¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷vm5IB5r6¬AD÷1527932100¬ADE÷1527932100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷13. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬JA÷bDRF28Qq¬WU÷parramatta-eels¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights¬JB÷hzRJ1Suj¬WV÷newcastle-knights¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷jN8MAPcC¬AD÷1528006200¬ADE÷1528006200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷13. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬JA÷WQPN0ned¬WU÷sydney-roosters¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers¬JB÷WIVbPVXd¬WV÷wests-tigers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pp8Q9qDI¬AD÷1528444800¬ADE÷1528444800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canberra Raiders¬ER÷14. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders¬JA÷A9U2Okm3¬WU÷canberra-raiders¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬JB÷4WT6N929¬WV÷penrith-panthers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Oz7U83SO¬AD÷1528451700¬ADE÷1528451700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Titans¬ER÷14. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans¬JA÷IZXAMTHF¬WU÷gold-coast-titans¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬JB÷0bNFLmXL¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0hjDXn5P¬AD÷1528520400¬ADE÷1528520400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷14. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬JA÷vkMJK7nS¬WU÷manly-sea-eagles¬WN÷NZW¬AF÷New Zealand Warriors¬JB÷WtEoGRfq¬WV÷new-zealand-warriors¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷21xuT6Dt¬AD÷1528529400¬ADE÷1528529400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newcastle Knights¬ER÷14. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights¬JA÷AXCkFoAk¬WU÷newcastle-knights¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters¬JB÷hd2fE5Pe¬WV÷sydney-roosters¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dOyqSQSn¬AD÷1528536600¬ADE÷1528536600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷14. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬JB÷4p9ux9H2¬WV÷north-queensland-cowboys¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬JA÷jsLcDPv2¬WU÷parramatta-eels¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ARumRprg¬AD÷1528603200¬ADE÷1528603200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cronulla Sharks¬ER÷14. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks¬JA÷ry8qyTW8¬WU÷cronulla-sharks¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers¬JB÷0C2lzmnF¬WV÷wests-tigers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hjViQ4ca¬AD÷1528611000¬ADE÷1528611000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷14. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬JA÷v31hZ61L¬WU÷melbourne-storm¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos¬JB÷YP0dYQGR¬WV÷brisbane-broncos¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WtUePOC5¬AD÷1528696800¬ADE÷1528696800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canterbury Bulldogs¬ER÷14. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra¬JB÷hAsTS4vk¬WV÷st-george-illawarra¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs¬JA÷AohOTpPr¬WU÷canterbury-bulldogs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QHraOrSB¬AD÷1528969800¬ADE÷1528969800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷15. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬JA÷W0tXROge¬WU÷parramatta-eels¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬JB÷vRuyRr91¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AW÷1¬AN÷n¬~
19
1527436654
96
POMOĆ: Nalazite se na NRL 2018 rezultati stranici u Rugby League/Australija sekciji. Rezultati.com nudi NRL 2018 konačne i parcijalne rezultate, NRL 2018 stanje i detalje susreta. Osim NRL 2018 rezultata možete pratiti više od 5000 natjecanja u preko 30 sportova širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv sporta ili ime države u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje. NRL 2018 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.