Rugby »Europa » Challenge Cup » 2017/2018

results
SA÷8¬~ZA÷EUROPA: Challenge Cup¬ZEE÷KMRQ5buc¬ZB÷6¬ZY÷Europa¬ZC÷46rb30am¬ZD÷p¬ZE÷6sqgBRe3¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷6_KMRQ5buc¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby/europa/challenge-cup/¬ZX÷08Europa 006Europa0260000000177000Challenge Cu013ge Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Europa¬~AA÷0WzsstqT¬AD÷1516478400¬ADE÷1516478400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stade Francais¬ER÷6. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stade Francais¬JA÷vTIlG8LK¬WU÷stade-francais¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷17¬BA÷12¬BC÷5¬WN÷EDI¬AF÷Edinburgh¬JB÷IJHhFSzR¬WV÷edinburgh¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷10¬~AA÷IBN8x0ip¬AD÷1516474800¬ADE÷1516474800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brive¬ER÷6. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brive¬JA÷za4KAnqr¬WU÷brive¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷33¬BA÷14¬BC÷19¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Warriors¬JB÷YqNN96bl¬WV÷worcester-warriors¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷7¬~AA÷vcpMo4Uc¬AD÷1516467600¬ADE÷1516467600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lyon¬ER÷6. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LYO¬AE÷Lyon¬JA÷ENS4GHF3¬WU÷lyon¬AG÷18¬BA÷12¬BC÷6¬WN÷CAR¬AF÷Cardiff Blues¬JB÷SQW8FyV9¬WV÷cardiff-blues¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷21¬BB÷7¬BD÷14¬~AA÷ImqQpOq4¬AD÷1516467600¬ADE÷1516467600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stade Toulousain¬ER÷6. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stade Toulousain¬JA÷AkMDEepG¬WU÷stade-toulousain¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷14¬BC÷14¬WN÷SAL¬AF÷Sale Sharks¬JB÷nFqscTEr¬WV÷sale-sharks¬AH÷21¬BB÷7¬BD÷14¬~AA÷dYfHnpFi¬AD÷1516460400¬ADE÷1516460400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dragons¬ER÷6. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Dragons¬JA÷tAUdIwoi¬WU÷newport-gwent-dragons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷33¬BA÷5¬BC÷28¬WN÷BOR¬AF÷Bordeaux Begles¬JB÷K0T0Hc0c¬WV÷bordeaux-begles¬AH÷17¬BB÷3¬BD÷14¬~AA÷d2MCyK6j¬AD÷1516458600¬ADE÷1516458600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Connacht¬ER÷6. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UNI¬AF÷Union Sportive Oyonnax¬JB÷faBW7pT0¬WV÷union-sportive-oyonnax¬AH÷14¬BB÷14¬BD÷0¬WM÷CON¬AE÷Connacht¬JA÷G8CS8QDf¬WU÷connacht¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷50¬BA÷36¬BC÷14¬~AA÷44sYr2EG¬AD÷1516456800¬ADE÷1516456800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zebre¬ER÷6. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZEB¬AE÷Zebre¬JA÷GfXgfRb1¬WU÷zebre¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷19¬BC÷19¬WN÷AGE¬AF÷Agen¬JB÷UcybgoE7¬WV÷agen¬AH÷30¬BB÷20¬BD÷10¬~AA÷nTWxrMTM¬AD÷1516453200¬ADE÷1516453200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Krasny Yar Krasnoyarsk¬ER÷6. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KRA¬AE÷Krasny Yar Krasnoyarsk¬JA÷r1PuIUj8¬WU÷krasny-yar-krasnoyarsk¬AG÷17¬BA÷10¬BC÷7¬WN÷LON¬AF÷London Irish¬JB÷MiOqHl6E¬WV÷london-irish¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷7¬BD÷17¬~AA÷4IM6c1T9¬AD÷1516442400¬ADE÷1516442400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Enisey¬ER÷6. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENI¬AE÷Enisey¬JA÷fFafNPSm¬WU÷enisey¬AG÷19¬BA÷7¬BC÷12¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Falcons¬JB÷Y5bbMqrf¬WV÷newcastle-falcons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷33¬BB÷26¬BD÷7¬~AA÷QDrUqraA¬AD÷1516391100¬ADE÷1516391100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gloucester¬ER÷6. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GLO¬AE÷Gloucester¬JA÷fuqodmUl¬WU÷gloucester¬AG÷24¬BA÷7¬BC÷17¬WN÷SEC¬AF÷Section Paloise¬JB÷YVske7qe¬WV÷section-paloise¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬BB÷13¬BD÷21¬~AA÷rVUsYp0b¬AD÷1515951000¬ADE÷1515951000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cardiff Blues¬ER÷5. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Cardiff Blues¬JA÷2k2dkuH4¬WU÷cardiff-blues¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷18¬BA÷10¬BC÷8¬WN÷STA¬AF÷Stade Toulousain¬JB÷Gh60laWA¬WV÷stade-toulousain¬AH÷13¬BB÷10¬BD÷3¬~AA÷6X33bsE3¬AD÷1515942000¬ADE÷1515942000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Falcons¬ER÷5. kolo¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Falcons¬JA÷CfdVSo5Q¬WU÷newcastle-falcons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷64¬BA÷24¬BC÷40¬WN÷ENI¬AF÷Enisey¬JB÷E3rcO5Ds¬WV÷enisey¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷7¬~ZA÷EUROPA: Challenge Cup - Playoff¬ZEE÷KMRQ5buc¬ZB÷6¬ZY÷Europa¬ZC÷nVX22KEg¬ZD÷p¬ZE÷6sqgBRe3¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_KMRQ5buc¬ZJ÷11¬ZL÷/rugby/europa/challenge-cup/¬ZX÷08Europa 006Europa0260000000233000Challenge Cu023layoff000¬ZCC÷0¬ZAF÷Europa¬~AA÷MRI6YyQ3¬AD÷1524312000¬ADE÷1524312000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cardiff Blues¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Cardiff Blues¬JA÷xY3GgQOG¬WU÷cardiff-blues¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷16¬BA÷13¬BC÷3¬WN÷SEC¬AF÷Section Paloise¬JB÷KdgLhpvN¬WV÷section-paloise¬AH÷10¬BB÷10¬BD÷0¬~AA÷0IHAXeuA¬AD÷1524249900¬ADE÷1524249900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gloucester¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GLO¬AE÷Gloucester¬JA÷YacPi4gT¬WU÷gloucester¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷33¬BA÷15¬BC÷18¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Falcons¬JB÷jupimO1p¬WV÷newcastle-falcons¬AH÷12¬BB÷5¬BD÷7¬~AA÷pbBIQHt5¬AD÷1522514700¬ADE÷1522514700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edinburgh¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDI¬AE÷Edinburgh¬JA÷Q7BjLDf7¬WU÷edinburgh¬AG÷6¬BA÷3¬BC÷3¬WN÷CAR¬AF÷Cardiff Blues¬JB÷4bAfKX9D¬WV÷cardiff-blues¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷20¬BB÷14¬BD÷6¬~AA÷jyCERcRb¬AD÷1522497600¬ADE÷1522497600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Connacht¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GLO¬AF÷Gloucester¬JB÷pdfgMgu1¬WV÷gloucester¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷33¬BB÷17¬BD÷16¬WM÷CON¬AE÷Connacht¬JA÷65ekNZPf¬WU÷connacht¬AG÷28¬BA÷10¬BC÷18¬~AA÷b1FMPydB¬AD÷1522436400¬ADE÷1522436400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Falcons¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Falcons¬JA÷I1bxqHnE¬WU÷newcastle-falcons¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷25¬BA÷12¬BC÷13¬WN÷BRI¬AF÷Brive¬JB÷W42try2K¬WV÷brive¬AH÷10¬BB÷10¬BD÷0¬~AA÷tQ4ROeBH¬AD÷1522436400¬ADE÷1522436400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Section Paloise¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEC¬AE÷Section Paloise¬JA÷ETioseHQ¬WU÷section-paloise¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷35¬BA÷27¬BC÷8¬WN÷STA¬AF÷Stade Francais¬JB÷GxvDxFPs¬WV÷stade-francais¬AH÷32¬BB÷14¬BD÷18¬~
8
1524566675
66
fixtures
SA÷8¬~ZA÷EUROPA: Challenge Cup - Playoff¬ZEE÷KMRQ5buc¬ZB÷6¬ZY÷Europa¬ZC÷nVX22KEg¬ZD÷p¬ZE÷6sqgBRe3¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_KMRQ5buc¬ZJ÷11¬ZL÷/rugby/europa/challenge-cup/¬ZX÷08Europa 006Europa0260000000233000Challenge Cu023layoff000¬ZCC÷0¬ZAF÷Europa¬~AA÷hCGH2ej0¬AD÷1526065200¬ADE÷1526065200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cardiff Blues¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Cardiff Blues¬JA÷ChyR4eQ6¬WU÷cardiff-blues¬WN÷GLO¬AF÷Gloucester¬JB÷fHQV3FuD¬WV÷gloucester¬AN÷n¬~
8
1524566675
1
POMOĆ: Nalazite se na Challenge Cup 2017/2018 rezultati stranici u Rugby/Europa sekciji. Rezultati.com nudi Challenge Cup 2017/2018 konačne i parcijalne rezultate, Challenge Cup 2017/2018 stanje i detalje susreta. Osim Challenge Cup 2017/2018 rezultata možete pratiti više od 5000 natjecanja u preko 30 sportova širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv sporta ili ime države u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje. Challenge Cup 2017/2018 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.