XFL 2020 uživo, rezultati, tablice

Američki nogomet SAD

XFL
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷SAD: XFL¬ZEE÷nBRWM4h6¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷nPthbitr¬ZD÷p¬ZE÷MHqvc6i1¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_nBRWM4h6¬ZJ÷2¬ZL÷/americki-nogomet/sad/xfl/¬ZX÷07SAD 003......0040000000001000XFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SAD¬~AA÷0GOUeYof¬AD÷1581188400¬ADE÷1581188400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷DC Defenders¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DC¬AE÷DC Defenders¬JA÷UDOPcPaQ¬WU÷dc-defenders¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Dragons¬JB÷jHUjgq8s¬WV÷seattle-dragons¬AN÷n¬~AA÷ruEZfh10¬AD÷1581199200¬ADE÷1581199200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Roughnecks¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Roughnecks¬JA÷pvUfh3Nm¬WU÷houston-roughnecks¬WN÷AND¬AF÷Los Angeles Wildcats¬JB÷OUSbiNxf¬WV÷los-angeles-wildcats¬AN÷n¬~AA÷fFHwfCG6¬AD÷1581274800¬ADE÷1581274800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Guardians¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷New York Guardians¬JA÷h4X2jsh0¬WU÷new-york-guardians¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Vipers¬JB÷WfW6k176¬WV÷tampa-bay-vipers¬AN÷n¬~AA÷lxHsgWVC¬AD÷1581285600¬ADE÷1581285600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Renegades¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Renegades¬JA÷QHVAlLMC¬WU÷dallas-renegades¬WN÷ST.¬AF÷St. Louis BattleHawks¬JB÷vLZEmuxJ¬WV÷st-louis-battlehawks¬AN÷n¬~AA÷SSFohjoJ¬AD÷1581793200¬ADE÷1581793200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷DC Defenders¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DC¬AE÷DC Defenders¬JA÷jcnMexUu¬WU÷dc-defenders¬WN÷NEW¬AF÷New York Guardians¬JB÷UmoQfdqn¬WV÷new-york-guardians¬AN÷n¬~AA÷4paUGZNJ¬AD÷1581804000¬ADE÷1581804000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Dragons¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Dragons¬JA÷xEpUgGbh¬WU÷seattle-dragons¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Vipers¬JB÷G4qYhzEb¬WV÷tampa-bay-vipers¬AN÷n¬~AA÷rybYFgwQ¬AD÷1581883200¬ADE÷1581883200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Wildcats¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AND¬AE÷Los Angeles Wildcats¬JA÷ARrxhfT4¬WU÷los-angeles-wildcats¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Renegades¬JB÷OUntiErB¬WV÷dallas-renegades¬AN÷n¬~AA÷0Gp0BDos¬AD÷1581894000¬ADE÷1581894000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Roughnecks¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Roughnecks¬JA÷IinpjYcH¬WU÷houston-roughnecks¬WN÷ST.¬AF÷St. Louis BattleHawks¬JB÷drolkhDN¬WV÷st-louis-battlehawks¬AN÷n¬~AA÷EJl4AX0m¬AD÷1582398000¬ADE÷1582398000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Vipers¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Vipers¬JA÷QHkhlCST¬WU÷tampa-bay-vipers¬WN÷HOU¬AF÷Houston Roughnecks¬JB÷SQyKqWzo¬WV÷houston-roughnecks¬AN÷n¬~AA÷drv99iGg¬AD÷1582408800¬ADE÷1582408800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Dragons¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Dragons¬JA÷tUP18FDo¬WU÷seattle-dragons¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Renegades¬JB÷h4T57ZSi¬WV÷dallas-renegades¬AN÷n¬~AA÷zZxD8BVa¬AD÷1582488000¬ADE÷1582488000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Louis BattleHawks¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ST.¬AE÷St. Louis BattleHawks¬JA÷nRS96grb¬WU÷st-louis-battlehawks¬WN÷NEW¬AF÷New York Guardians¬JB÷QHRD5Dc4¬WV÷new-york-guardians¬AN÷n¬~AA÷U9iG7Vp6¬AD÷1582498800¬ADE÷1582498800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Wildcats¬ER÷3. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AND¬AE÷Los Angeles Wildcats¬JA÷fiWH4XCA¬WU÷los-angeles-wildcats¬WN÷DC¬AF÷DC Defenders¬JB÷YsVL3iSG¬WV÷dc-defenders¬AN÷n¬~AA÷80jK6k0C¬AD÷1583002800¬ADE÷1583002800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Guardians¬ER÷4. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AND¬AF÷Los Angeles Wildcats¬JB÷t8YT1VdT¬WV÷los-angeles-wildcats¬WM÷NEW¬AE÷New York Guardians¬JA÷S4UP2BsN¬WU÷new-york-guardians¬AN÷n¬~AA÷jPuP59FI¬AD÷1583013600¬ADE÷1583013600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Louis BattleHawks¬ER÷4. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ST.¬AE÷St. Louis BattleHawks¬JA÷bmLeck5p¬WU÷st-louis-battlehawks¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Dragons¬JB÷xvKad9Kj¬WV÷seattle-dragons¬AN÷n¬~
40
Postavke obavijesti
Internet preglednik je blokirao obavijesti
Postavke
Tamni način
POMOĆ: Nalazite se na XFL 2020 rezultati stranici u Američki nogomet/SAD sekciji. Rezultati.com nudi XFL 2020 konačne i parcijalne rezultate, XFL 2020 stanje i detalje susreta. Osim XFL 2020 rezultata možete pratiti više od 5000 natjecanja u preko 30 sportova širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv sporta ili ime države u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje. XFL 2020 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.
Prikaži više
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za tvoj telefon. Preuzmi ju besplatno!