Hokej »Kanada » OHL » 2017/2018

results
SA÷4¬~ZA÷KANADA: OHL¬ZEE÷IV4HSBG4¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷Gzg4Jz94¬ZD÷p¬ZE÷tI4LYZDJ¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_IV4HSBG4¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/kanada/ohl/¬ZX÷03Kanada 006Kanada0000000000169000OHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷0O8ImChP¬AD÷1513551900¬ADE÷1513551900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oshawa Generals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OSH¬AE÷Oshawa Generals¬JA÷WfybA7lQ¬WU÷oshawa-generals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷3¬WN÷GUE¬AF÷Guelph Storm¬JB÷xxEQ5Rds¬WV÷guelph-storm¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷C2SNRUV5¬AD÷1513537200¬ADE÷1513537200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hamilton Bulldogs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamilton Bulldogs¬JA÷faqmh8Ss¬WU÷hamilton-bulldogs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷4¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷PET¬AF÷Peterborough Petes¬JB÷xOYiiSsl¬WV÷peterborough-petes¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷jgRRQloC¬AD÷1513537200¬ADE÷1513537200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kitchener Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIT¬AE÷Kitchener Rangers¬JA÷z9iejncf¬WU÷kitchener-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷KIN¬AF÷Kingston Frontenacs¬JB÷UVjak6C0¬WV÷kingston-frontenacs¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷8ULWP80I¬AD÷1513537200¬ADE÷1513537200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mississauga Steelheads¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIS¬AE÷Mississauga Steelheads¬JA÷8Mk3lQR6¬WU÷mississauga-steelheads¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷3¬WN÷SUD¬AF÷Sudbury Wolves¬JB÷Qcp8mpsD¬WV÷sudbury-wolves¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷nLKzPSFO¬AD÷1513537200¬ADE÷1513537200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Owen Sound Attack¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OWE¬AE÷Owen Sound Attack¬JA÷4lqCn4dJ¬WU÷owen-sound-attack¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷LON¬AF÷London Knights¬JB÷IiXgBmZJ¬WV÷london-knights¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷IuTJSAGa¬AD÷1513470600¬ADE÷1513470600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Owen Sound Attack¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OWE¬AE÷Owen Sound Attack¬JA÷OGhHcU4K¬WU÷owen-sound-attack¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷KIN¬AF÷Kingston Frontenacs¬JB÷hjcLdlKQ¬WV÷kingston-frontenacs¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷OtzBUWom¬AD÷1513469100¬ADE÷1513469100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saginaw Spirit¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAG¬AE÷Saginaw Spirit¬JA÷zeCMymr1¬WU÷saginaw-spirit¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷WIN¬AF÷Windsor Spitfires¬JB÷UHBQz7c7¬WV÷windsor-spitfires¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷65PFTj1g¬AD÷1513469100¬ADE÷1513469100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarnia Sting¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarnia Sting¬JA÷rLFUZQCD¬WU÷sarnia-sting¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷FLI¬AF÷Flint Firebirds¬JB÷pQgDbAkE¬WV÷flint-firebirds¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷E7pyyZ8J¬AD÷1513468800¬ADE÷1513468800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Erie Otters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ERI¬AE÷Erie Otters¬JA÷OfHtoiLE¬WU÷erie-otters¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷BAT¬AF÷North Bay Battalion¬JB÷6J6opBzL¬WV÷north-bay-battalion¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷hbquzgOP¬AD÷1513468800¬ADE÷1513468800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London Knights¬JA÷KMAkqVkR¬WU÷london-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷MIS¬AF÷Mississauga Steelheads¬JB÷x2cHvkbr¬WV÷mississauga-steelheads¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷pjy7VCWt¬AD÷1513468800¬ADE÷1513468800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Niagara IceDogs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAR¬AF÷Barrie Colts¬JB÷d4DIxTSf¬WV÷barrie-colts¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷2¬WM÷NIA¬AE÷Niagara IceDogs¬JA÷GhdLw9Dl¬WU÷niagara-icedogs¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬AN÷n¬~AA÷C26hCkWI¬AD÷1513458000¬ADE÷1513458000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guelph Storm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRE¬AF÷Soo Greyhounds¬JB÷p4IxnX58¬WV÷sault-ste-marie-greyhounds¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷5¬BF÷2¬WM÷GUE¬AE÷Guelph Storm¬JA÷dlPfNmT7¬WU÷guelph-storm¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬AN÷n¬~AA÷ba2lDVGC¬AD÷1513384500¬ADE÷1513384500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oshawa Generals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OSH¬AE÷Oshawa Generals¬JA÷zZznP9be¬WU÷oshawa-generals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷2¬WN÷PET¬AF÷Peterborough Petes¬JB÷IcQjOTD1¬WV÷peterborough-petes¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷bPXqGXWg¬AD÷1513384200¬ADE÷1513384200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guelph Storm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUE¬AE÷Guelph Storm¬JA÷xvgaYDy9¬WU÷guelph-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷4¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷KIN¬AF÷Kingston Frontenacs¬JB÷W0h3XXjF¬WV÷kingston-frontenacs¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷Qo4tFin0¬AD÷1513384200¬ADE÷1513384200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kitchener Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIT¬AE÷Kitchener Rangers¬JA÷Aii7Wi6L¬WU÷kitchener-rangers¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷GRE¬AF÷Soo Greyhounds¬JB÷SSoCVBLR¬WV÷sault-ste-marie-greyhounds¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷4x3pEB16¬AD÷1513384200¬ADE÷1513384200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London Knights¬JA÷UyYwRVTr¬WU÷london-knights¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷SAR¬AF÷Sarnia Sting¬JB÷ObXsQkqk¬WV÷sarnia-sting¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷4¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷KYYuHDHm¬AD÷1513382700¬ADE÷1513382700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sudbury Wolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUD¬AE÷Sudbury Wolves¬JA÷MVACAAq2¬WU÷sudbury-wolves¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷HAM¬AF÷Hamilton Bulldogs¬JB÷OzkeZgM2¬WV÷hamilton-bulldogs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷WAH3z2I8¬AD÷1513382400¬ADE÷1513382400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Erie Otters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ERI¬AE÷Erie Otters¬JA÷MksPW004¬WU÷erie-otters¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷BAR¬AF÷Barrie Colts¬JB÷GCtTVKFA¬WV÷barrie-colts¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷3¬AN÷n¬~AA÷EZ68ZLXE¬AD÷1513382400¬ADE÷1513382400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Flint Firebirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLI¬AE÷Flint Firebirds¬JA÷UFpXUvVG¬WU÷flint-firebirds¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷SAG¬AF÷Saginaw Spirit¬JB÷ADb1DCaq¬WV÷saginaw-spirit¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷QBZyIg2s¬AD÷1513382400¬ADE÷1513382400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Niagara IceDogs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIA¬AE÷Niagara IceDogs¬JA÷l4c5CWEk¬WU÷niagara-icedogs¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷BAT¬AF÷North Bay Battalion¬JB÷ruC8BjUe¬WV÷north-bay-battalion¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷3¬AN÷n¬~
4
1513560122
379
fixtures
SA÷4¬~ZA÷KANADA: OHL¬ZEE÷IV4HSBG4¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷Gzg4Jz94¬ZD÷p¬ZE÷tI4LYZDJ¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_IV4HSBG4¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/kanada/ohl/¬ZX÷03Kanada 006Kanada0000000000169000OHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷0O8ImChP¬AD÷1513551900¬ADE÷1513551900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oshawa Generals¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1513559984¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OSH¬AE÷Oshawa Generals¬JA÷WfybA7lQ¬WU÷oshawa-generals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷3¬WN÷GUE¬AF÷Guelph Storm¬JB÷xxEQ5Rds¬WV÷guelph-storm¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷xp0pqW0t¬AD÷1514505600¬ADE÷1514505600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Flint Firebirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLI¬AE÷Flint Firebirds¬JA÷GSCU4oCm¬WU÷flint-firebirds¬WN÷LON¬AF÷London Knights¬JB÷OhCY35Rg¬WV÷london-knights¬AN÷n¬~AA÷K8kkrjGn¬AD÷1514505600¬ADE÷1514505600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guelph Storm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUE¬AE÷Guelph Storm¬JA÷2qBx3Pt0¬WU÷guelph-storm¬WN÷PET¬AF÷Peterborough Petes¬JB÷p80s2qd6¬WV÷peterborough-petes¬AN÷n¬~AA÷balgsAVh¬AD÷1514505600¬ADE÷1514505600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hamilton Bulldogs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamilton Bulldogs¬JA÷bB4o13BC¬WU÷hamilton-bulldogs¬WN÷MIS¬AF÷Mississauga Steelheads¬JB÷hY3k0NQI¬WV÷mississauga-steelheads¬AN÷n¬~AA÷6PmctUpa¬AD÷1514505600¬ADE÷1514505600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kingston Frontenacs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIN¬AE÷Kingston Frontenacs¬JA÷UcRIreeo¬WU÷kingston-frontenacs¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa 67s¬JB÷8rcaimao¬WV÷ottawa-67s¬AN÷n¬~AA÷pGn1ul05¬AD÷1514505600¬ADE÷1514505600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Bay Battalion¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAT¬AE÷North Bay Battalion¬JA÷nZe3j7Ei¬WU÷north-bay-battalion¬WN÷NIA¬AF÷Niagara IceDogs¬JB÷tde7kRTc¬WV÷niagara-icedogs¬AN÷n¬~AA÷Svx6v8FB¬AD÷1514505600¬ADE÷1514505600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Owen Sound Attack¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OWE¬AE÷Owen Sound Attack¬JA÷hWbBloq4¬WU÷owen-sound-attack¬WN÷KIT¬AF÷Kitchener Rangers¬JB÷zelGm5bA¬WV÷kitchener-rangers¬AN÷n¬~AA÷trtAwSUH¬AD÷1514505900¬ADE÷1514505900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oshawa Generals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OSH¬AE÷Oshawa Generals¬JA÷EomKnPDG¬WU÷oshawa-generals¬WN÷ERI¬AF÷Erie Otters¬JB÷rLiOoqTM¬WV÷erie-otters¬AN÷n¬~AA÷z5uExnpO¬AD÷1514505900¬ADE÷1514505900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saginaw Spirit¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAG¬AE÷Saginaw Spirit¬JA÷MBjSp3rT¬WU÷saginaw-spirit¬WN÷GRE¬AF÷Soo Greyhounds¬JB÷ShTftNjp¬WV÷sault-ste-marie-greyhounds¬AN÷n¬~AA÷EevIy6aU¬AD÷1514505900¬ADE÷1514505900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarnia Sting¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarnia Sting¬JA÷tdXbus6j¬WU÷sarnia-sting¬WN÷WIN¬AF÷Windsor Spitfires¬JB÷faLt4Qri¬WV÷windsor-spitfires¬AN÷n¬~AA÷EVAOdkVu¬AD÷1514507400¬ADE÷1514507400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barrie Colts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SUD¬AF÷Sudbury Wolves¬JB÷0Cjs24D3¬WV÷sudbury-wolves¬WM÷BAR¬AE÷Barrie Colts¬JA÷YkKp3pbc¬WU÷barrie-colts¬AN÷n¬~AA÷hM9Se9pn¬AD÷1514592000¬ADE÷1514592000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mississauga Steelheads¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIS¬AE÷Mississauga Steelheads¬JA÷v3ko1OS9¬WU÷mississauga-steelheads¬WN÷WIN¬AF÷Windsor Spitfires¬JB÷YPlk0rrG¬WV÷windsor-spitfires¬AN÷n¬~AA÷nq9WfTah¬AD÷1514592000¬ADE÷1514592000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ottawa 67s¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa 67s¬JA÷nThga2cM¬WU÷ottawa-67s¬WN÷OSH¬AF÷Oshawa Generals¬JB÷UirbbMCS¬WV÷oshawa-generals¬AN÷n¬~AA÷pURZgmFb¬AD÷1514592300¬ADE÷1514592300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sudbury Wolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NIA¬AF÷Niagara IceDogs¬JB÷0zZTh0zj¬WV÷niagara-icedogs¬WM÷SUD¬AE÷Sudbury Wolves¬JA÷W0UPgtLq¬WU÷sudbury-wolves¬AN÷n¬~AA÷ShHvg7U4¬AD÷1514592420¬ADE÷1514592420¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Soo Greyhounds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Soo Greyhounds¬JA÷vRXXiKkd¬WU÷sault-ste-marie-greyhounds¬WN÷FLI¬AF÷Flint Firebirds¬JB÷tWBGG3Sd¬WV÷flint-firebirds¬AN÷n¬~AA÷6qGrhRqB¬AD÷1514593800¬ADE÷1514593800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kitchener Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIT¬AE÷Kitchener Rangers¬JA÷h6FKFNs3¬WU÷kitchener-rangers¬WN÷ERI¬AF÷Erie Otters¬JB÷nTEOEsc9¬WV÷erie-otters¬AN÷n¬~AA÷zJKnioaH¬AD÷1514667600¬ADE÷1514667600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hamilton Bulldogs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamilton Bulldogs¬JA÷QJDSD1CF¬WU÷hamilton-bulldogs¬WN÷KIN¬AF÷Kingston Frontenacs¬JB÷re8XCLRL¬WV÷kingston-frontenacs¬AN÷n¬~
4
1513560122
346
POMOĆ: Nalazite se na OHL 2017/2018 rezultati stranici u Hokej/Kanada sekciji. Rezultati.com nudi OHL 2017/2018 rezultate uživo, konačne i parcijalne rezultate, OHL 2017/2018 stanje i detalje susreta. Osim OHL 2017/2018 rezultata možete pratiti 100+ hokejskih takmičenja iz 15+ zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje (liga, kup ili turnir). OHL 2017/2018 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.