OHL 2018/2019 uživo, rezultati, tablice

Hokej Kanada OHL2018/2019

results
SA÷4¬~ZA÷KANADA: OHL¬ZEE÷IV4HSBG4¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷MwVwxxSk¬ZD÷p¬ZE÷nD8fhBsD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_IV4HSBG4¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/kanada/ohl/¬ZX÷03Kanada 006Kanada0000000000186000OHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷h63nFT8I¬AD÷1542414600¬ADE÷1542414600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guelph Storm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FLI¬AF÷Flint Firebirds¬JB÷04UJ4l4O¬WV÷flint-firebirds¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷GUE¬AE÷Guelph Storm¬JA÷rTZE5UlI¬WU÷guelph-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷8¬BA÷6¬BC÷2¬BE÷0¬~AA÷jiMkEmOO¬AD÷1542414600¬ADE÷1542414600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kitchener Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIT¬AE÷Kitchener Rangers¬JA÷veTN38JU¬WU÷kitchener-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷SAG¬AF÷Saginaw Spirit¬JB÷GG4TOikt¬WV÷saginaw-spirit¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷AsEsG9gC¬AD÷1542414600¬ADE÷1542414600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London Knights¬JA÷AFy77jK5¬WU÷london-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷4¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷PET¬AF÷Peterborough Petes¬JB÷4xyB6AZB¬WV÷peterborough-petes¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷WjFwHkv6¬AD÷1542413220¬ADE÷1542413220¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Soo Greyhounds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOO¬AE÷Soo Greyhounds¬JA÷Emrb9Ckg¬WU÷sault-ste-marie-greyhounds¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa 67s¬JB÷dCX28W4a¬WV÷ottawa-67s¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷8¬BB÷1¬BD÷5¬BF÷2¬~AA÷2HAZHVOa¬AD÷1542413100¬ADE÷1542413100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarnia Sting¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OSH¬AF÷Oshawa Generals¬JB÷zcqfAhzm¬WV÷oshawa-generals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷3¬BD÷1¬BF÷3¬WM÷SAR¬AE÷Sarnia Sting¬JA÷tMUjBYKt¬WU÷sarnia-sting¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷0¬~AA÷t2MQJifm¬AD÷1542412800¬ADE÷1542412800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kingston Frontenacs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIN¬AE÷Kingston Frontenacs¬JA÷Us1Yhi5C¬WU÷kingston-frontenacs¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷MIS¬AF÷Mississauga Steelheads¬JB÷O40xhBKI¬WV÷mississauga-steelheads¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷1¬~AA÷OQBVIB9g¬AD÷1542412800¬ADE÷1542412800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Bay Battalion¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAT¬AE÷North Bay Battalion¬JA÷x84tiVZO¬WU÷north-bay-battalion¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷SUD¬AF÷Sudbury Wolves¬JB÷vDrPFECP¬WV÷sudbury-wolves¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷3¬BD÷1¬BF÷3¬~AA÷SbIMKXvs¬AD÷1542328200¬ADE÷1542328200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Barrie Colts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Barrie Colts¬JA÷YF7PfDz0¬WU÷barrie-colts¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷BAT¬AF÷North Bay Battalion¬JB÷ji2UgXk6¬WV÷north-bay-battalion¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷AJVfPDWP¬AD÷1542326700¬ADE÷1542326700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Peterborough Petes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷Peterborough Petes¬JA÷029HdZ5m¬WU÷peterborough-petes¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬BG÷1¬WN÷OWE¬AF÷Owen Sound Attack¬JB÷fP8LegLg¬WV÷owen-sound-attack¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬BH÷0¬~AA÷WzRF1AvJ¬AD÷1542326700¬ADE÷1542326700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Sudbury Wolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUD¬AE÷Sudbury Wolves¬JA÷GvyavhjJ¬WU÷sudbury-wolves¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa 67s¬JB÷4fUt3yTJ¬WV÷ottawa-67s¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷WSWjQgHJ¬AD÷1542326700¬ADE÷1542326700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Windsor Spitfires¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Windsor Spitfires¬JA÷roTp2erQ¬WU÷windsor-spitfires¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷OSH¬AF÷Oshawa Generals¬JB÷lS5DcFjs¬WV÷oshawa-generals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷hpSB2jPC¬AD÷1542326400¬ADE÷1542326400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Niagara IceDogs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIA¬AE÷Niagara IceDogs¬JA÷fPnjtEL6¬WU÷niagara-icedogs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷HAM¬AF÷Hamilton Bulldogs¬JB÷xlxeuYzD¬WV÷hamilton-bulldogs¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷bNS73W96¬AD÷1542240000¬ADE÷1542240000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Flint Firebirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLI¬AE÷Flint Firebirds¬JA÷naqrrzif¬WU÷flint-firebirds¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷SAG¬AF÷Saginaw Spirit¬JB÷tMrnsf60¬WV÷saginaw-spirit¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷pKO34Cf0¬AD÷1542240000¬ADE÷1542240000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Owen Sound Attack¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OWE¬AE÷Owen Sound Attack¬JA÷SdTtpdMs¬WU÷owen-sound-attack¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷SAR¬AF÷Sarnia Sting¬JB÷88pvqGyl¬WV÷sarnia-sting¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬~~
4
1542435746
254
fixtures
SA÷4¬~ZA÷KANADA: OHL¬ZEE÷IV4HSBG4¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷MwVwxxSk¬ZD÷p¬ZE÷nD8fhBsD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷47_IV4HSBG4¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/kanada/ohl/¬ZX÷03Kanada 006Kanada0000000000186000OHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷4fAXxX0P¬AD÷1542486600¬ADE÷1542486600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guelph Storm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUE¬AE÷Guelph Storm¬JA÷Sj8XNB4n¬WU÷guelph-storm¬WN÷LON¬AF÷London Knights¬JB÷AFcxNVJh¬WV÷london-knights¬AN÷n¬~AA÷63daYj9t¬AD÷1542499200¬ADE÷1542499200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Erie Otters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ERI¬AE÷Erie Otters¬JA÷l6dtMkZb¬WU÷erie-otters¬WN÷NIA¬AF÷Niagara IceDogs¬JB÷Iu1pL9l5¬WV÷niagara-icedogs¬AN÷n¬~AA÷2Vk8WUwg¬AD÷1542499500¬ADE÷1542499500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saginaw Spirit¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAG¬AE÷Saginaw Spirit¬JA÷jXHM1Lmp¬WU÷saginaw-spirit¬WN÷WIN¬AF÷Windsor Spitfires¬JB÷pfHQ0u3j¬WV÷windsor-spitfires¬AN÷n¬~AA÷Ovi4XAOn¬AD÷1542499500¬ADE÷1542499500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarnia Sting¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarnia Sting¬JA÷dWalKT3B¬WU÷sarnia-sting¬WN÷PET¬AF÷Peterborough Petes¬JB÷vekgJmJH¬WV÷peterborough-petes¬AN÷n¬~AA÷dhkCVlga¬AD÷1542501000¬ADE÷1542501000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Barrie Colts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAR¬AE÷Barrie Colts¬JA÷OpGUaaId¬WU÷barrie-colts¬WN÷KIT¬AF÷Kitchener Rangers¬JB÷xvXGO1Id¬WV÷kitchener-rangers¬AN÷n¬~AA÷AegGU885¬AD÷1542501000¬ADE÷1542501000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Owen Sound Attack¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OWE¬AE÷Owen Sound Attack¬JA÷GUVKNLX2¬WU÷owen-sound-attack¬WN÷FLI¬AF÷Flint Firebirds¬JB÷AiVOMum9¬WV÷flint-firebirds¬AN÷n¬~AA÷hKrLTSNB¬AD÷1542567600¬ADE÷1542567600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kingston Frontenacs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIN¬AE÷Kingston Frontenacs¬JA÷OfZSLa2F¬WU÷kingston-frontenacs¬WN÷HAM¬AF÷Hamilton Bulldogs¬JB÷6JOXKJHL¬WV÷hamilton-bulldogs¬AN÷n¬~AA÷WAsPSnwI¬AD÷1542567600¬ADE÷1542567600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mississauga Steelheads¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIS¬AE÷Mississauga Steelheads¬JA÷pANyKwXR¬WU÷mississauga-steelheads¬WN÷SUD¬AF÷Sudbury Wolves¬JB÷x2F3Fcuq¬WV÷sudbury-wolves¬AN÷n¬~AA÷vysTR6hO¬AD÷1542568020¬ADE÷1542568020¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Soo Greyhounds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOO¬AE÷Soo Greyhounds¬JA÷GhE7EHfk¬WU÷sault-ste-marie-greyhounds¬WN÷WIN¬AF÷Windsor Spitfires¬JB÷bH3CDyAe¬WV÷windsor-spitfires¬AN÷n¬~AA÷IRuXQQ7U¬AD÷1542571200¬ADE÷1542571200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Bay Battalion¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa 67s¬JB÷A5Acyu22¬WV÷ottawa-67s¬WM÷BAT¬AE÷North Bay Battalion¬JA÷d2MFCeP1¬WU÷north-bay-battalion¬AN÷n¬~AA÷rk7wnAwt¬AD÷1542574800¬ADE÷1542574800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Erie Otters¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ERI¬AE÷Erie Otters¬JA÷ld91zaH8¬WU÷erie-otters¬WN÷LON¬AF÷London Knights¬JB÷6X36ZIWE¬WV÷london-knights¬AN÷n¬~AA÷dhBsoUhn¬AD÷1542582300¬ADE÷1542582300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oshawa Generals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OSH¬AE÷Oshawa Generals¬JA÷pO2AYxnL¬WU÷oshawa-generals¬WN÷NIA¬AF÷Niagara IceDogs¬JB÷vo2EXd1R¬WV÷niagara-icedogs¬AN÷n¬~AA÷jFAopl8h¬AD÷1542758400¬ADE÷1542758400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kitchener Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAR¬AF÷Sarnia Sting¬JB÷bVroSzPl¬WV÷sarnia-sting¬WM÷KIT¬AE÷Kitchener Rangers¬JA÷G6gtTG9r¬WU÷kitchener-rangers¬AN÷n¬~~
4
1542435746
465
POMOĆ: Nalazite se na OHL 2018/2019 rezultati stranici u Hokej/Kanada sekciji. Rezultati.com nudi OHL 2018/2019 rezultate uživo, konačne i parcijalne rezultate, OHL 2018/2019 stanje i detalje susreta. Osim OHL 2018/2019 rezultata možete pratiti 100+ hokejskih takmičenja iz 15+ zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje (liga, kup ili turnir). OHL 2018/2019 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.