QMJHL 2019/2020 uživo, rezultati, tablice

Hokej Kanada

QMJHL
2019/2020
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷KANADA: QMJHL¬ZEE÷dMs5vjoH¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷QiZqVpSK¬ZD÷p¬ZE÷WYsqUuvK¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷47_dMs5vjoH¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/kanada/qmjhl/¬ZX÷03Kanada 006Kanada0020000000001000QMJHL 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷8nVjHDTP¬AD÷1581811200¬ADE÷1581811200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Drummondville Voltigeurs¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581820625¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRU¬AE÷Drummondville Voltigeurs¬JA÷6RvIZvLf¬WU÷drummondville-voltigeurs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷CHA¬AF÷Charlottetown Islanders¬JB÷pIwMYbz1¬WV÷charlottetown-islanders¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷ET7JCXys¬AD÷1581811200¬ADE÷1581811200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gatineau Olympiques¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581820174¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAP¬AF÷Cape Breton Eagles¬JB÷xQeTWx5D¬WV÷cape-breton-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷3¬BD÷2¬BF÷2¬WM÷GAT¬AE÷Gatineau Olympiques¬JA÷vuwQXIk7¬WU÷gatineau-olympiques¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬~AA÷Q3BNBiim¬AD÷1581811200¬ADE÷1581811200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rouyn-Noranda Huskies¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581820859¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROU¬AE÷Rouyn-Noranda Huskies¬JA÷vVZBeMsE¬WU÷rouyn-noranda-huskies¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chicoutimi Sagueneens¬JB÷GfcuvfCt¬WV÷chicoutimi-sagueneens¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬~AA÷UeWnIgEJ¬AD÷1581800400¬ADE÷1581800400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shawinigan Cataractes¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581809530¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shawinigan Cataractes¬JA÷Aao9y1jr¬WU÷shawinigan-cataractes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷BAI¬AF÷Baie-Comeau Drakkar¬JB÷ljpDzL5l¬WV÷baie-comeau-drakkar¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷KQldeW66¬AD÷1581726600¬ADE÷1581726600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Drummondville Voltigeurs¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581735467¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRU¬AE÷Drummondville Voltigeurs¬JA÷C4JrLu61¬WU÷drummondville-voltigeurs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷3¬WN÷BAI¬AF÷Baie-Comeau Drakkar¬JB÷jeInKaL7¬WV÷baie-comeau-drakkar¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷2kv1fjMC¬AD÷1581726600¬ADE÷1581726600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gatineau Olympiques¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581736139¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAT¬AE÷Gatineau Olympiques¬JA÷I16Urqb8¬WU÷gatineau-olympiques¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷4¬WN÷CHA¬AF÷Charlottetown Islanders¬JB÷dh5Ys3DE¬WV÷charlottetown-islanders¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬~AA÷ttw5gAyJ¬AD÷1581726600¬ADE÷1581726600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rimouski Oceanic¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581735502¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BLA¬AF÷Blainville-Boisbriand Armada¬JB÷hKbstsrR¬WV÷blainville-boisbriand-armada¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷3¬WM÷RIM¬AE÷Rimouski Oceanic¬JA÷vHfwsNSK¬WU÷rimouski-oceanic¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷4¬BC÷0¬BE÷1¬~AA÷C0olchxf¬AD÷1581724800¬ADE÷1581724800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Val-d'Or Foreurs¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581733298¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAL¬AE÷Val-d'Or Foreurs¬JA÷K6v4SNDR¬WU÷val-d-or-foreurs¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chicoutimi Sagueneens¬JB÷MFQVNsMr¬WV÷chicoutimi-sagueneens¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷2¬~AA÷6NphdCi0¬AD÷1581724800¬ADE÷1581724800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Victoriaville Tigres¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581734144¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIC¬AE÷Victoriaville Tigres¬JA÷GxQZM1yk¬WU÷victoriaville-tigres¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷4¬BG÷1¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷QUE¬AF÷Quebec Remparts¬JB÷UuUwMLje¬WV÷quebec-remparts¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷4¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷6mGmaE7s¬AD÷1581721200¬ADE÷1581721200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Acadie-Bathurst Titan¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581730153¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ACA¬AE÷Acadie-Bathurst Titan¬JA÷IsrmW5E2¬WU÷acadie-bathurst-titan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷3¬WN÷HAL¬AF÷Halifax Mooseheads¬JB÷UHoiVPT8¬WV÷halifax-mooseheads¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷Y9npbYMm¬AD÷1581721200¬ADE÷1581721200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saint John Sea Dogs¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581730864¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAI¬AE÷Saint John Sea Dogs¬JA÷OvoeUqqF¬WU÷saint-john-sea-dogs¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷MON¬AF÷Moncton Wildcats¬JB÷2VqaT3bL¬WV÷moncton-wildcats¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷z1gGHMN8¬AD÷1581638400¬ADE÷1581638400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rouyn-Noranda Huskies¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581647256¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROU¬AE÷Rouyn-Noranda Huskies¬JA÷UL1hAOiq¬WU÷rouyn-noranda-huskies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷CAP¬AF÷Cape Breton Eagles¬JB÷8C0d9r7k¬WV÷cape-breton-eagles¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬~AA÷UNhKGtwF¬AD÷1581638400¬ADE÷1581638400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sherbrooke Phoenix¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1581647706¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Sherbrooke Phoenix¬JA÷xn5082Me¬WU÷sherbrooke-phoenix¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷3¬WN÷DRU¬AF÷Drummondville Voltigeurs¬JB÷Gx447My2¬WV÷drummondville-voltigeurs¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷2¬~~
544
fixtures
SA÷4¬~ZA÷KANADA: QMJHL¬ZEE÷dMs5vjoH¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷QiZqVpSK¬ZD÷p¬ZE÷WYsqUuvK¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷47_dMs5vjoH¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/kanada/qmjhl/¬ZX÷03Kanada 006Kanada0020000000001000QMJHL 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷KQARAB6g¬AD÷1581879600¬ADE÷1581879600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷16¬CX÷Halifax Mooseheads¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1581886411¬BX÷20¬WQ÷¬WM÷HAL¬AE÷Halifax Mooseheads¬JA÷pU1qwERn¬WU÷halifax-mooseheads¬AG÷7¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷4¬WN÷SAI¬AF÷Saint John Sea Dogs¬JB÷OK0mxYtg¬WV÷saint-john-sea-dogs¬AH÷9¬BB÷2¬BD÷4¬BF÷3¬AN÷n¬~AA÷bH9V9VLa¬AD÷1581883200¬ADE÷1581883200¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷46¬CX÷Moncton Wildcats¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1581888792¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Moncton Wildcats¬JA÷6qjhyhda¬WU÷moncton-wildcats¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷ACA¬AF÷Acadie-Bathurst Titan¬JB÷KnfdzCB5¬WV÷acadie-bathurst-titan¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Gh4z9ky6¬AD÷1581883200¬ADE÷1581883200¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷15¬CX÷Rimouski Oceanic¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1581887409¬BX÷11¬WQ÷¬WM÷RIM¬AE÷Rimouski Oceanic¬JA÷E9g0ZVQB¬WU÷rimouski-oceanic¬AG÷7¬BA÷4¬BC÷3¬WN÷QUE¬AF÷Quebec Remparts¬JB÷h0h4YktI¬WV÷quebec-remparts¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷fq3v89jC¬AD÷1581883200¬ADE÷1581883200¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷46¬CX÷Sherbrooke Phoenix¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1581888863¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Sherbrooke Phoenix¬JA÷YB91X9eO¬WU÷sherbrooke-phoenix¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷BLA¬AF÷Blainville-Boisbriand Armada¬JB÷C285WTAU¬WV÷blainville-boisbriand-armada¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷l62r7T5I¬AD÷1581883200¬ADE÷1581883200¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷15¬CX÷Val-d'Or Foreurs¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1581887075¬BX÷17¬WQ÷¬WM÷VAL¬AE÷Val-d'Or Foreurs¬JA÷lOqBiDtt¬WU÷val-d-or-foreurs¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷CHI¬AF÷Chicoutimi Sagueneens¬JB÷2RmFjXen¬WV÷chicoutimi-sagueneens¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷296n6mLO¬AD÷1581886800¬ADE÷1581886800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷14¬CX÷Shawinigan Cataractes¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1581887211¬BX÷20¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shawinigan Cataractes¬JA÷pjwKkiBh¬WU÷shawinigan-cataractes¬AG÷1¬BA÷1¬WN÷CHA¬AF÷Charlottetown Islanders¬JB÷OtxOlBQb¬WV÷charlottetown-islanders¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷n¬~AA÷4EpVUWcP¬AD÷1581886800¬ADE÷1581886800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷14¬CX÷Victoriaville Tigres¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1581887420¬BX÷17¬WQ÷¬WM÷VIC¬AE÷Victoriaville Tigres¬JA÷hGtSmVu5¬WU÷victoriaville-tigres¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷BAI¬AF÷Baie-Comeau Drakkar¬JB÷W6uWnkeB¬WV÷baie-comeau-drakkar¬AH÷2¬BB÷2¬AN÷n¬~AA÷6NWdQj6t¬AD÷1581962400¬ADE÷1581962400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moncton Wildcats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Moncton Wildcats¬JA÷EVUzn9AH¬WU÷moncton-wildcats¬WN÷HAL¬AF÷Halifax Mooseheads¬JB÷Q5YvoTPN¬WV÷halifax-mooseheads¬AN÷n¬~AA÷EmW0PALn¬AD÷1581966000¬ADE÷1581966000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saint John Sea Dogs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ACA¬AF÷Acadie-Bathurst Titan¬JB÷MyKAu7mo¬WV÷acadie-bathurst-titan¬WM÷SAI¬AE÷Saint John Sea Dogs¬JA÷KSXrpmuU¬WU÷saint-john-sea-dogs¬AN÷n¬~AA÷hvV4OUzg¬AD÷1582070400¬ADE÷1582070400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Quebec Remparts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUE¬AE÷Quebec Remparts¬JA÷bg3g4jQo¬WU÷quebec-remparts¬WN÷SHA¬AF÷Shawinigan Cataractes¬JB÷xp2c3Auh¬WV÷shawinigan-cataractes¬AN÷n¬~AA÷z3K9Nlja¬AD÷1582153200¬ADE÷1582153200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cape Breton Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAP¬AE÷Cape Breton Eagles¬JA÷W6112Ufb¬WU÷cape-breton-eagles¬WN÷ACA¬AF÷Acadie-Bathurst Titan¬JB÷pA551lA4¬WV÷acadie-bathurst-titan¬AN÷n¬~AA÷l6ODM855¬AD÷1582153200¬ADE÷1582153200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moncton Wildcats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RIM¬AF÷Rimouski Oceanic¬JB÷6PgEaSvH¬WV÷rimouski-oceanic¬WM÷MON¬AE÷Moncton Wildcats¬JA÷SYfA08PA¬WU÷moncton-wildcats¬AN÷n¬~AA÷rTNHLSKB¬AD÷1582239600¬ADE÷1582239600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Halifax Mooseheads¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAL¬AE÷Halifax Mooseheads¬JA÷008HbnfN¬WU÷halifax-mooseheads¬WN÷RIM¬AF÷Rimouski Oceanic¬JB÷vi7Lc69T¬WV÷rimouski-oceanic¬AN÷n¬~AA÷MJMLKnzI¬AD÷1582243200¬ADE÷1582243200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Victoriaville Tigres¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIC¬AE÷Victoriaville Tigres¬JA÷pYqlgQHp¬WU÷victoriaville-tigres¬WN÷SHE¬AF÷Sherbrooke Phoenix¬JB÷bylhhpXj¬WV÷sherbrooke-phoenix¬AN÷n¬~AA÷veHQJ6kO¬AD÷1582245000¬ADE÷1582245000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baie-Comeau Drakkar¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAI¬AE÷Baie-Comeau Drakkar¬JA÷CvxzHT9i¬WU÷baie-comeau-drakkar¬WN÷QUE¬AF÷Quebec Remparts¬JB÷jVzvGmPc¬WV÷quebec-remparts¬AN÷n¬~~
129
Postavke obavijesti
Internet preglednik je blokirao obavijesti
Postavke
Tamni način
POMOĆ: Nalazite se na QMJHL 2019/2020 rezultati stranici u Hokej/Kanada sekciji. Rezultati.com nudi QMJHL 2019/2020 rezultate uživo, konačne i parcijalne rezultate, QMJHL 2019/2020 stanje i detalje susreta. Osim QMJHL 2019/2020 rezultata možete pratiti 100+ hokejskih takmičenja iz 15+ zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje (liga, kup ili turnir). QMJHL 2019/2020 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.
Prikaži više
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za tvoj telefon. Preuzmi ju besplatno!