QMJHL 2019/2020 uživo, rezultati, tablice

Hokej Kanada

QMJHL
2019/2020
Loading...
results
SA÷4¬~ZA÷KANADA: QMJHL¬ZEE÷dMs5vjoH¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷QiZqVpSK¬ZD÷p¬ZE÷WYsqUuvK¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷47_dMs5vjoH¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/kanada/qmjhl/¬ZX÷03Kanada 006Kanada0020000000001000QMJHL 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷C07ivFKf¬AD÷1571515200¬ADE÷1571515200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baie-Comeau Drakkar¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571523977¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAI¬AE÷Baie-Comeau Drakkar¬JA÷Yo8CRcOl¬WU÷baie-comeau-drakkar¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chicoutimi Sagueneens¬JB÷Cx7GQHwe¬WV÷chicoutimi-sagueneens¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷ji6ewZZ0¬AD÷1571515200¬ADE÷1571515200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Val-d'Or Foreurs¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571523973¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAL¬AE÷Val-d'Or Foreurs¬JA÷f1dLPyg1¬WU÷val-d-or-foreurs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷ROU¬AF÷Rouyn-Noranda Huskies¬JB÷840POe87¬WV÷rouyn-noranda-huskies¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷0MRGpHsR¬AD÷1571441400¬ADE÷1571441400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicoutimi Sagueneens¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571450336¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicoutimi Sagueneens¬JA÷ltBQz212¬WU÷chicoutimi-sagueneens¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷BAI¬AF÷Baie-Comeau Drakkar¬JB÷SW9UZLG8¬WV÷baie-comeau-drakkar¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷I1Ertyjr¬AD÷1571441400¬ADE÷1571441400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Gatineau Olympiques¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571450561¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAT¬AE÷Gatineau Olympiques¬JA÷Mg9YYuWE¬WU÷gatineau-olympiques¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷BLA¬AF÷Blainville-Boisbriand Armada¬JB÷KvSyYaoL¬WV÷blainville-boisbriand-armada¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷UyInue5l¬AD÷1571441400¬ADE÷1571441400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rouyn-Noranda Huskies¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571450178¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROU¬AE÷Rouyn-Noranda Huskies¬JA÷23HtXJ0R¬WU÷rouyn-noranda-huskies¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷VAL¬AF÷Val-d'Or Foreurs¬JB÷4C38Sw9r¬WV÷val-d-or-foreurs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷0¬~AA÷Q3Z3mJc8¬AD÷1571439600¬ADE÷1571439600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Quebec Remparts¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571448426¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUE¬AE÷Quebec Remparts¬JA÷v711zYkM¬WU÷quebec-remparts¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷RIM¬AF÷Rimouski Oceanic¬JB÷Ic05Zi5S¬WV÷rimouski-oceanic¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷4fY7nwDE¬AD÷1571439600¬ADE÷1571439600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sherbrooke Phoenix¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571448437¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHA¬AF÷Shawinigan Cataractes¬JB÷xrsxUVSk¬WV÷shawinigan-cataractes¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷SHE¬AE÷Sherbrooke Phoenix¬JA÷OvwYUBDq¬WU÷sherbrooke-phoenix¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷2¬~AA÷MVSCocSK¬AD÷1571439600¬ADE÷1571439600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Victoriaville Tigres¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571448473¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIC¬AE÷Victoriaville Tigres¬JA÷W4ttTkrd¬WU÷victoriaville-tigres¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷DRU¬AF÷Drummondville Voltigeurs¬JB÷AeupS9c2¬WV÷drummondville-voltigeurs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷C0oMOZK7¬AD÷1571437800¬ADE÷1571437800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Charlottetown Islanders¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571446730¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlottetown Islanders¬JA÷hj3gxfL9¬WU÷charlottetown-islanders¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷7¬AT÷6¬BG÷1¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷SAI¬AF÷Saint John Sea Dogs¬JB÷Wt2cyEzG¬WV÷saint-john-sea-dogs¬AZ÷0¬AH÷6¬AU÷6¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷4¬~AA÷GYiDQeje¬AD÷1571436000¬ADE÷1571436000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Acadie-Bathurst Titan¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571445334¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ACA¬AE÷Acadie-Bathurst Titan¬JA÷4UMbGCbj¬WU÷acadie-bathurst-titan¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷5¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷MON¬AF÷Moncton Wildcats¬JB÷rLL2FWDd¬WV÷moncton-wildcats¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷6¬AU÷5¬BH÷1¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷bcsIPF51¬AD÷1571436000¬ADE÷1571436000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cape Breton Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571446177¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAL¬AF÷Halifax Mooseheads¬JB÷ARDlwz63¬WV÷halifax-mooseheads¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬WM÷CAP¬AE÷Cape Breton Eagles¬JA÷dO9pvGjc¬WU÷cape-breton-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷2¬~AA÷xrg9Ryyk¬AD÷1571349600¬ADE÷1571349600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Acadie-Bathurst Titan¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571359203¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ACA¬AE÷Acadie-Bathurst Titan¬JA÷AT4QYKEH¬WU÷acadie-bathurst-titan¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷SAI¬AF÷Saint John Sea Dogs¬JB÷ngSgHhqp¬WV÷saint-john-sea-dogs¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BH÷0¬BJ÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷r7v6SHLr¬AD÷1571268600¬ADE÷1571268600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rimouski Oceanic¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571277301¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIM¬AE÷Rimouski Oceanic¬JA÷4W1Izsp5¬WU÷rimouski-oceanic¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷9¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷5¬WN÷BAI¬AF÷Baie-Comeau Drakkar¬JB÷G65MZ0aB¬WV÷baie-comeau-drakkar¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷bZ2ZXwbL¬AD÷1571266800¬ADE÷1571266800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Drummondville Voltigeurs¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571275338¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRU¬AE÷Drummondville Voltigeurs¬JA÷ziA1vPpt¬WU÷drummondville-voltigeurs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chicoutimi Sagueneens¬JB÷Es95wq0n¬WV÷chicoutimi-sagueneens¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷tbhvXcDR¬AD÷1571266800¬ADE÷1571266800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Victoriaville Tigres¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571275623¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIC¬AE÷Victoriaville Tigres¬JA÷rHD9x3Fh¬WU÷victoriaville-tigres¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷GAT¬AF÷Gatineau Olympiques¬JB÷M7CDyNUb¬WV÷gatineau-olympiques¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷pWbVYJrF¬AD÷1571263200¬ADE÷1571263200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Cape Breton Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571272012¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAP¬AE÷Cape Breton Eagles¬JA÷dQviKLaO¬WU÷cape-breton-eagles¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷CHA¬AF÷Charlottetown Islanders¬JB÷ATreJuFU¬WV÷charlottetown-islanders¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~
168
fixtures
SA÷4¬~ZA÷KANADA: QMJHL¬ZEE÷dMs5vjoH¬ZB÷47¬ZY÷Kanada¬ZC÷QiZqVpSK¬ZD÷p¬ZE÷WYsqUuvK¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷47_dMs5vjoH¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/kanada/qmjhl/¬ZX÷03Kanada 006Kanada0020000000001000QMJHL 005......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kanada¬~AA÷KQAaxgk7¬AD÷1571522400¬ADE÷1571522400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷16¬CX÷Halifax Mooseheads¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1571529821¬BX÷15¬WQ÷¬WM÷HAL¬AE÷Halifax Mooseheads¬JA÷M7l7muo8¬WU÷halifax-mooseheads¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷CAP¬AF÷Cape Breton Eagles¬JB÷0bmBna0E¬WV÷cape-breton-eagles¬AH÷8¬BB÷2¬BD÷3¬BF÷3¬AN÷n¬~AA÷bH93yD4D¬AD÷1571522400¬ADE÷1571522400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷16¬CX÷Moncton Wildcats¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1571529447¬BX÷17¬WQ÷¬WN÷ACA¬AF÷Acadie-Bathurst Titan¬JB÷K03CpwVQ¬WV÷acadie-bathurst-titan¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷MON¬AE÷Moncton Wildcats¬JA÷tA48oJFK¬WU÷moncton-wildcats¬AG÷6¬BA÷3¬BC÷2¬BE÷1¬AN÷n¬~AA÷0Mmn0dsE¬AD÷1571522400¬ADE÷1571522400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷16¬CX÷Saint John Sea Dogs¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1571529459¬BX÷16¬WQ÷¬WM÷SAI¬AE÷Saint John Sea Dogs¬JA÷xtjvtcwr¬WU÷saint-john-sea-dogs¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷CHA¬AF÷Charlottetown Islanders¬JB÷jqfruHhl¬WV÷charlottetown-islanders¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷EPijaGdK¬AD÷1571598000¬ADE÷1571598000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blainville-Boisbriand Armada¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Blainville-Boisbriand Armada¬JA÷Y7qmvy8f¬WU÷blainville-boisbriand-armada¬WN÷GAT¬AF÷Gatineau Olympiques¬JB÷CbriweN0¬WV÷gatineau-olympiques¬AN÷n¬~AA÷8nifbzCQ¬AD÷1571598000¬ADE÷1571598000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Drummondville Voltigeurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VIC¬AF÷Victoriaville Tigres¬JB÷KOoayZiD¬WV÷victoriaville-tigres¬WM÷DRU¬AE÷Drummondville Voltigeurs¬JA÷tYnexFx7¬WU÷drummondville-voltigeurs¬AN÷n¬~AA÷AewMgfKs¬AD÷1571598000¬ADE÷1571598000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rimouski Oceanic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIM¬AE÷Rimouski Oceanic¬JA÷MTPs0IUD¬WU÷rimouski-oceanic¬WN÷QUE¬AF÷Quebec Remparts¬JB÷Y3ToaxpK¬WV÷quebec-remparts¬AN÷n¬~AA÷j7fJhEZm¬AD÷1571601600¬ADE÷1571601600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shawinigan Cataractes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shawinigan Cataractes¬JA÷SQSkbdaQ¬WU÷shawinigan-cataractes¬WN÷SHE¬AF÷Sherbrooke Phoenix¬JB÷UZEHgG7s¬WV÷sherbrooke-phoenix¬AN÷n¬~AA÷UcgNiYlf¬AD÷1571785200¬ADE÷1571785200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Val-d'Or Foreurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAL¬AE÷Val-d'Or Foreurs¬JA÷nB9MhzNm¬WU÷val-d-or-foreurs¬WN÷GAT¬AF÷Gatineau Olympiques¬JB÷Q18Qifxf¬WV÷gatineau-olympiques¬AN÷n¬~AA÷OKhRjh40¬AD÷1571868000¬ADE÷1571868000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saint John Sea Dogs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAI¬AE÷Saint John Sea Dogs¬JA÷KO7UjEi0¬WU÷saint-john-sea-dogs¬WN÷SHE¬AF÷Sherbrooke Phoenix¬JB÷YRBYkY66¬WV÷sherbrooke-phoenix¬AN÷n¬~AA÷xOdVkCJ6¬AD÷1571871600¬ADE÷1571871600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Quebec Remparts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUE¬AE÷Quebec Remparts¬JA÷Gj1wkhMC¬WU÷quebec-remparts¬WN÷BAI¬AF÷Baie-Comeau Drakkar¬JB÷fs0slCyJ¬WV÷baie-comeau-drakkar¬AN÷n¬~AA÷KnnzkWYC¬AD÷1571871600¬ADE÷1571871600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rouyn-Noranda Huskies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROU¬AE÷Rouyn-Noranda Huskies¬JA÷6XRmd9Tu¬WU÷rouyn-noranda-huskies¬WN÷GAT¬AF÷Gatineau Olympiques¬JB÷pOQieTrn¬WV÷gatineau-olympiques¬AN÷n¬~AA÷bwovljlJ¬AD÷1571873400¬ADE÷1571873400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rimouski Oceanic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIM¬AE÷Rimouski Oceanic¬JA÷SnGdfmbh¬WU÷rimouski-oceanic¬WN÷CHI¬AF÷Chicoutimi Sagueneens¬JB÷tjK0g7Db¬WV÷chicoutimi-sagueneens¬AN÷n¬~AA÷ngvMCZQJ¬AD÷1571954400¬ADE÷1571954400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cape Breton Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAP¬AE÷Cape Breton Eagles¬JA÷zDJ4hRS4¬WU÷cape-breton-eagles¬WN÷VIC¬AF÷Victoriaville Tigres¬JB÷E3I8iorB¬WV÷victoriaville-tigres¬AN÷n¬~AA÷QqwQBgtQ¬AD÷1571954400¬ADE÷1571954400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moncton Wildcats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Moncton Wildcats¬JA÷WvDDj5cH¬WU÷moncton-wildcats¬WN÷SHE¬AF÷Sherbrooke Phoenix¬JB÷AVBHkPCN¬WV÷sherbrooke-phoenix¬AN÷n¬~AA÷WQFh7Dls¬AD÷1571958000¬ADE÷1571958000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blainville-Boisbriand Armada¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Blainville-Boisbriand Armada¬JA÷4hBLlqST¬WU÷blainville-boisbriand-armada¬WN÷CHA¬AF÷Charlottetown Islanders¬JB÷vo2mp3zo¬WV÷charlottetown-islanders¬AN÷n¬~AA÷UBYe6X3m¬AD÷1571958000¬ADE÷1571958000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rouyn-Noranda Huskies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROU¬AE÷Rouyn-Noranda Huskies¬JA÷tjtW8nDo¬WU÷rouyn-noranda-huskies¬WN÷ACA¬AF÷Acadie-Bathurst Titan¬JB÷Ktuz86Si¬WV÷acadie-bathurst-titan¬AN÷n¬~~
506
Postavke
POMOĆ: Nalazite se na QMJHL 2019/2020 rezultati stranici u Hokej/Kanada sekciji. Rezultati.com nudi QMJHL 2019/2020 rezultate uživo, konačne i parcijalne rezultate, QMJHL 2019/2020 stanje i detalje susreta. Osim QMJHL 2019/2020 rezultata možete pratiti 100+ hokejskih takmičenja iz 15+ zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje (liga, kup ili turnir). QMJHL 2019/2020 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.
Prikaži više
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za tvoj telefon. Preuzmi ju besplatno!