Women’s FA Cup 2018/2019 uživo, rezultati, tablice

Nogomet Engleska Women’s FA Cup2018/2019

results
SA÷1¬~ZA÷ENGLESKA: Women’s FA Cup¬ZEE÷QmryvWCK¬ZB÷198¬ZY÷Engleska¬ZC÷vZi5ULV0¬ZD÷c¬ZE÷tjpnpSxo¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_QmryvWCK¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/engleska/women-s-fa-cup/¬ZX÷00Engleska 008gleska0320000000186000Women’s FA C014FA Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Engleska¬~AA÷GKvZMtyL¬AD÷1550415600¬ADE÷1550415600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Aston Villa Ž¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AST¬AE÷Aston Villa Ž¬JA÷Qs4NYHPf¬WU÷aston-villa¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷4¬AT÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield Utd Ž¬JB÷vo8RXyu1¬WV÷sheffield-utd¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷hKGjodIn¬AD÷1550412000¬ADE÷1550412000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bristol City Ž¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bristol City Ž¬JA÷bZ8LrvyT¬WU÷bristol-city¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DUR¬AF÷Durham Ž¬JB÷0remvbqp¬WV÷durham¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷txDX3t3o¬AD÷1550412000¬ADE÷1550412000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chelsea Ž¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Chelsea Ž¬JA÷ze4eixO8¬WU÷chelsea¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal Ž¬JB÷UH3ajdwF¬WV÷arsenal¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷YekUNMLE¬AD÷1550412000¬ADE÷1550412000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liverpool Ž¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIV¬AE÷Liverpool Ž¬JA÷hU5Fzver¬WU÷liverpool¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷MIL¬AF÷Millwall Ž¬JB÷WK4JZcAl¬WV÷millwall¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷KSBy30Ii¬AD÷1550412000¬ADE÷1550412000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manchester Utd Ž¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MNU¬AE÷Manchester Utd Ž¬JA÷rL73kGhL¬WU÷manchester-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷LBE¬AF÷London Bees Ž¬JB÷Qqc8lz8R¬WV÷london-bees¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷fPIBz05K¬AD÷1550412000¬ADE÷1550412000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Reading Ž¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BIR¬AF÷Birmingham Ž¬JB÷8QsqaEw0¬WV÷birmingham¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷REA¬AE÷Reading Ž¬JA÷fNwu0fOg¬WU÷reading¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬~AA÷2i1t2KXc¬AD÷1550412000¬ADE÷1550412000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tottenham Ž¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOT¬AE÷Tottenham Ž¬JA÷ShqzpfGr¬WU÷tottenham¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MCI¬AF÷Manchester City Ž¬JB÷MTcwqEVl¬WV÷manchester-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷ETuPCdDD¬AD÷1550412000¬ADE÷1550412000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Ham Ž¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Ham Ž¬JA÷OY307xWJ¬WU÷west-ham¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷8¬BA÷4¬BC÷4¬WN÷HUD¬AF÷Huddersfield Ž¬JB÷2P246doQ¬WV÷huddersfield¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷2yJITSTF¬AD÷1549810800¬ADE÷1549810800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yeovil Ž¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YEO¬AE÷Yeovil Ž¬JA÷IDO75M4O¬WU÷yeovil¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BIR¬AF÷Birmingham Ž¬JB÷d4NB4tKU¬WV÷birmingham¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷xxCR8Rij¬AD÷1549807200¬ADE÷1549807200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Charlton Ž¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlton Ž¬JA÷pnoRhqLI¬WU÷charlton¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷HUD¬AF÷Huddersfield Ž¬JB÷OxpVi3zP¬WV÷huddersfield¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷3¬BB÷0¬BD÷3¬~AA÷dCcesnbF¬AD÷1549807200¬ADE÷1549807200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liverpool Ž¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIV¬AE÷Liverpool Ž¬JA÷Wvyu0Lqq¬WU÷liverpool¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷4¬WN÷MKD¬AF÷Milton Keynes Ž¬JB÷AVZrauak¬WV÷milton-keynes¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷fDMM97xp¬AD÷1549807200¬ADE÷1549807200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Loughborough Foxes Ž¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Loughborough Foxes Ž¬JA÷lKiIf5j6¬WU÷loughborough-foxes¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield Utd Ž¬JB÷SAjMgP5C¬WV÷sheffield-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷GragNQ6q¬AD÷1549807200¬ADE÷1549807200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Millwall Ž¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Millwall Ž¬JA÷jNfP5jG4¬WU÷millwall¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LEW¬AF÷Lewes Ž¬JB÷UDgT4AVA¬WV÷lewes¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷2kbirSr9¬AD÷1549807200¬ADE÷1549807200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Reading Ž¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading Ž¬JA÷xvJ6ITaA¬WU÷reading¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷13¬BA÷4¬BC÷9¬WN÷RAM¬AF÷Keynsham Town Ž¬JB÷jsNAHmFG¬WV÷keynsham-town¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷rZ2HVla3¬AD÷1549807200¬ADE÷1549807200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stoke City LFC Ž¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stoke City LFC Ž¬JA÷lYWj945a¬WU÷stoke-city-lfc¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷AST¬AF÷Aston Villa Ž¬JB÷SOVf8OK5¬WV÷aston-villa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷fZccMpMk¬AD÷1549800000¬ADE÷1549800000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Durham Ž¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAR¬AF÷Cardiff City Ž¬JB÷xvcy3l0N¬WV÷cardiff-city¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷DUR¬AE÷Durham Ž¬JA÷bmbX3UpH¬WU÷durham¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬~AA÷2a15KOj2¬AD÷1549206000¬ADE÷1549206000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crawley Wasps Ž¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRA¬AE÷Crawley Wasps Ž¬JA÷8bRkMB0o¬WU÷crawley-wasps¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal Ž¬JB÷nkQgLVFi¬WV÷arsenal¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬~AA÷O821L4yd¬AD÷1549206000¬ADE÷1549206000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Everton Ž¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Everton Ž¬JA÷K2nt28FT¬WU÷everton¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CHE¬AF÷Chelsea Ž¬JB÷few8cSNp¬WV÷chelsea¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷A1MQR6bS¬AD÷1549202400¬ADE÷1549202400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crystal Palace Ž¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRY¬AE÷Crystal Palace Ž¬JA÷fe1G7Coh¬WU÷crystal-palace¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TOT¬AF÷Tottenham Ž¬JB÷8b5K6W0b¬WV÷tottenham¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷44ulq8T2¬AD÷1549202400¬ADE÷1549202400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leicester Ž¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEI¬AE÷Leicester Ž¬JA÷4QKbKkVc¬WU÷leicester¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LBE¬AF÷London Bees Ž¬JB÷rHJ2J9p4¬WV÷london-bees¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷dbIMSnqM¬AD÷1549202400¬ADE÷1549202400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wimbledon Ž¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRI¬AF÷Bristol City Ž¬JB÷0Y1C8hWo¬WV÷bristol-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬WM÷WIM¬AE÷Wimbledon Ž¬JA÷Ms389YGu¬WU÷wimbledon¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷4r4DWUqc¬AD÷1549198800¬ADE÷1549198800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Ham Ž¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Ham Ž¬JA÷t8TrBQzm¬WU÷west-ham¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷BLA¬AF÷Blackburn Ž¬JB÷KbSnApjg¬WV÷blackburn¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷juGV7o7d¬AD÷1549197000¬ADE÷1549197000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brighton Ž¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brighton Ž¬JA÷xtYCGnDP¬WU÷brighton¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MNU¬AF÷Manchester Utd Ž¬JB÷bqvvC6Lt¬WV÷manchester-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~
1
1550745335
69
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ENGLESKA: Women’s FA Cup¬ZEE÷QmryvWCK¬ZB÷198¬ZY÷Engleska¬ZC÷vZi5ULV0¬ZD÷c¬ZE÷tjpnpSxo¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷198_QmryvWCK¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/engleska/women-s-fa-cup/¬ZX÷00Engleska 008gleska0320000000186000Women’s FA C014FA Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Engleska¬~AA÷fLEd3CRi¬AD÷1552831200¬ADE÷1552831200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aston Villa Ž¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AST¬AE÷Aston Villa Ž¬JA÷K89Nwm33¬WU÷aston-villa¬WN÷WES¬AF÷West Ham Ž¬JB÷EV8Rx7I9¬WV÷west-ham¬AN÷n¬~AA÷OfJ02Wtb¬AD÷1552831200¬ADE÷1552831200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Durham Ž¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHE¬AF÷Chelsea Ž¬JB÷Ac2zyomM¬WV÷chelsea¬WM÷DUR¬AE÷Durham Ž¬JA÷SYCVyRXF¬WU÷durham¬AN÷n¬~AA÷2oI41jd4¬AD÷1552831200¬ADE÷1552831200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manchester City Ž¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MCI¬AE÷Manchester City Ž¬JA÷ll1vz52S¬WU÷manchester-city¬WN÷LIV¬AF÷Liverpool Ž¬JB÷ttg6VOAq¬WV÷liverpool¬AN÷n¬~AA÷GUFh4hCo¬AD÷1552831200¬ADE÷1552831200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reading Ž¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading Ž¬JA÷tQ4rGqBd¬WU÷reading¬WN÷MNU¬AF÷Manchester Utd Ž¬JB÷tIAJvTmc¬WV÷manchester-utd¬AN÷n¬~
1
1550745335
4
POMOĆ: Nalazite se na Women’s FA Cup 2018/2019 rezultati stranici u Nogomet/Engleska sekciji. Rezultati.com nudi Women’s FA Cup 2018/2019 rezultate uživo, konačne i parcijalne rezultate, Women’s FA Cup 2018/2019 stanje i detalje susreta (strijelce golova, crvene kartone, usporedbu tečajeva, …). Osim Women’s FA Cup 2018/2019 rezultata možete pratiti 1000+ nogometnih natjecanja iz 90+ zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje (rezultati liga, uživo rezultati nacionalnih kupova, ostala natjecanja). Women’s FA Cup 2018/2019 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.
Prikaži više
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za tvoj telefon. Preuzmi ju besplatno!