Swazi MTN Premier League 2016/2017 rezultati, tablice

Nogomet Eswatini

MTN Premier League
2016/2017
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷ESWATINI: Swazi MTN Premier League¬ZEE÷WKm5jXvU¬ZB÷180¬ZY÷Eswatini¬ZC÷v5bS2aVF¬ZD÷c¬ZE÷4CPEcGc7¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷180_WKm5jXvU¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/eswatini/swazi-mtn-premier-league/¬ZX÷00Eswatini 008watini0000000000005000Swazi MTN Pr024League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Eswatini¬~AA÷AmHqaXHq¬AD÷1495717200¬ADE÷1495717200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbabane Highlanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIG¬AE÷Mbabane Highlanders¬JA÷IHQitkvg¬WU÷mbabane-highlanders¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MBA¬AF÷Mbabane Swallows¬JB÷CvQeu9ga¬WV÷mbabane-swall¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷YNgGGamH¬AD÷1495717200¬ADE÷1495717200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tambuti¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RED¬AF÷Red Lions¬JB÷4EMmsVOn¬WV÷red-lions¬AH÷2¬WM÷TAM¬AE÷Tambuti¬JA÷MkXrrB9t¬WU÷tambuti¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬~AA÷hC6lbiXk¬AD÷1495710000¬ADE÷1495710000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Royal Leopards¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROY¬AE÷Royal Leopards¬JA÷jVOavT85¬WU÷royal-leopards¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Wanderers¬JB÷86J4wmOB¬WV÷manzini-wanderers¬AH÷0¬~AA÷n7e8ILI4¬AD÷1495710000¬ADE÷1495710000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Young Buffaloes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOU¬AE÷Young Buffaloes¬JA÷d4XOxGX0¬WU÷young-buffaloes¬AG÷0¬WN÷GRE¬AF÷Green Mamba¬JB÷vTMTyzm7¬WV÷green-mamba¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬~AA÷4r63J13b¬AD÷1494075600¬ADE÷1494075600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Midas Mbabane City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Sundowns¬JB÷r1TKwdIf¬WV÷manzini-sundowns¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷MMC¬AE÷Midas Mbabane City¬JA÷lvUGvx3l¬WU÷midas-mbabane-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷QcfCHuYA¬AD÷1494075600¬ADE÷1494075600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moneni Pirates¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Moneni Pirates¬JA÷IJLXzf2D¬WU÷moneni-pirates¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬WN÷MAN¬AF÷Manzini Sea Birds¬JB÷pQ9FawuE¬WV÷manzini-sea-birds¬AH÷1¬~AA÷IR3iM3Ju¬AD÷1493816400¬ADE÷1493816400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Sea Birds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Sea Birds¬JA÷r17kOGI7¬WU÷manzini-sea-birds¬AG÷0¬WN÷RED¬AF÷Red Lions¬JB÷p6oYn0e8¬WV÷red-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬~AA÷dI2eLNYo¬AD÷1493816400¬ADE÷1493816400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbabane Highlanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIG¬AE÷Mbabane Highlanders¬JA÷dtkxnKAE¬WU÷mbabane-highlanders¬AG÷2¬WN÷YOU¬AF÷Young Buffaloes¬JB÷j3ltovQK¬WV÷young-buffaloes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬~AA÷ju2aKslh¬AD÷1493816400¬ADE÷1493816400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tambuti¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tambuti¬JA÷UgmppbuR¬WU÷tambuti¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷ROY¬AF÷Royal Leopards¬JB÷AmVCuImr¬WV÷royal-leopards¬AH÷0¬~AA÷xYoqIi7O¬AD÷1493643600¬ADE÷1493643600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Sundowns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Sundowns¬JA÷ELFYRbJr¬WU÷manzini-sundowns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷GRE¬AF÷Green Mamba¬JB÷dp5wRIYl¬WV÷green-mamba¬AH÷1¬~AA÷rBnuJXiI¬AD÷1493643600¬ADE÷1493643600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Wanderers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Wanderers¬JA÷rwP2XKeL¬WU÷manzini-wanderers¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬WN÷MBA¬AF÷Mbabane Swallows¬JB÷x0O6WvBR¬WV÷mbabane-swall¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬~AA÷GOpmHBMU¬AD÷1493643600¬ADE÷1493643600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Midas Mbabane City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MMC¬AE÷Midas Mbabane City¬JA÷zy4sQxle¬WU÷midas-mbabane-city¬AG÷0¬WN÷MON¬AF÷Moneni Pirates¬JB÷4A8oPd31¬WV÷moneni-pirates¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬~AA÷lleAXZ21¬AD÷1493299800¬ADE÷1493299800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbabane Swallows¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MON¬AF÷Moneni Pirates¬JB÷KGHsMk0j¬WV÷moneni-pirates¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬WM÷MBA¬AE÷Mbabane Swallows¬JA÷QgIwNVpp¬WU÷mbabane-swall¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬~AA÷bHPXl6IU¬AD÷1492954200¬ADE÷1492954200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Wanderers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Wanderers¬JA÷x0SIRfr1¬WU÷manzini-wanderers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷YOU¬AF÷Young Buffaloes¬JB÷WMRMQEc7¬WV÷young-buffaloes¬AH÷0¬~AA÷KQQTkn3O¬AD÷1492954200¬ADE÷1492954200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RED¬AE÷Red Lions¬JA÷r1Z9TGDl¬WU÷red-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷MMC¬AF÷Midas Mbabane City¬JB÷QPOESzTf¬WV÷midas-mbabane-city¬AH÷1¬~AA÷x2yPjSmI¬AD÷1492952400¬ADE÷1492952400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Mamba¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green Mamba¬JA÷CIrvZxjR¬WU÷green-mamba¬AG÷1¬WN÷HIG¬AF÷Mbabane Highlanders¬JB÷4Az6Udbr¬WV÷mbabane-highlanders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬~AA÷tzQBm2y9¬AD÷1492952400¬ADE÷1492952400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Sea Birds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Sea Birds¬JA÷CMYkjyQP¬WU÷manzini-sea-birds¬AG÷0¬WN÷ROY¬AF÷Royal Leopards¬JB÷U1LHoeYt¬WV÷royal-leopards¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬~AA÷Ak6wAklt¬AD÷1492952400¬ADE÷1492952400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbabane Swallows¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MBA¬AE÷Mbabane Swallows¬JA÷ADQQPYCD¬WU÷mbabane-swall¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬WN÷TAM¬AF÷Tambuti¬JB÷nV99lIkE¬WV÷tambuti¬AH÷3¬~AA÷dnt4ejZn¬AD÷1492947000¬ADE÷1492947000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manzini Sundowns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manzini Sundowns¬JA÷Cd73Ma6L¬WU÷manzini-sundowns¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MON¬AF÷Moneni Pirates¬JB÷fLd8LJLR¬WV÷moneni-pirates¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
132
fixtures
0
Postavke
POMOĆ: Vi ste na stranici za Swazi MTN Premier League 2016/2017 u sekciji Nogomet/Eswatini. Rezultati.com stranica nudi rezultate, tablice i detalje mečeva za natjecanje Swazi MTN Premier League 2016/2017. Osim rezultata u natjecanju Swazi MTN Premier League 2016/2017, možete pratiti više od 5000 natjecanja u preko 30 sportova iz cijeloga svijeta na Rezultati.com stranici.
Prikaži više
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za tvoj telefon. Preuzmi ju besplatno!