Etiopija Premier League uživo, rezultati, tablice

Nogomet Etiopija Premier League2018/2019

results
SA÷1¬~ZA÷ETIOPIJA: Premier League¬ZEE÷pjAXwP51¬ZB÷74¬ZY÷Etiopija¬ZC÷xnextDYo¬ZD÷c¬ZE÷ry66KArr¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷74_pjAXwP51¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/etiopija/premier-league/¬ZX÷00Etiopija 008iopija0000000000186000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Etiopija¬~AA÷OYap2MIe¬AD÷1553522400¬ADE÷1553522400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sidama Bunna¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1553529365¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SID¬AE÷Sidama Bunna¬JA÷lQCq4SYt¬WU÷sidama-bunna¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷WEL¬AF÷Welayta Dicha¬JB÷SGBm3nlm¬WV÷welayta-dicha¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷UZ6y4rlq¬AD÷1553428800¬ADE÷1553428800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hawassa¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1553436248¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawassa¬JA÷SI2PbXd1¬WU÷hawassa¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷FAS¬AF÷Fasil Ketema¬JB÷tM6TciC7¬WV÷fasil-ketema¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷CfK98OuS¬AD÷1553428800¬ADE÷1553428800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mekelle 70 Enderta F.C.¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1553436250¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WEL¬AF÷Welwalo Adigrat¬JB÷Ye3LaDse¬WV÷welwalo-adigrat¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷MEK¬AE÷Mekelle 70 Enderta F.C.¬JA÷f54H0gSl¬WU÷mekelle-70-enderta-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷Y3L594QL¬AD÷1553428800¬ADE÷1553428800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shire Endaselassie¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1553436752¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIN¬AE÷Shire Endaselassie¬JA÷Cp1h6F4R¬WU÷shire-endaselassie¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷BAH¬AF÷Bahardar¬JB÷EgmK1ZCr¬WV÷bahardar¬AH÷0¬~AA÷GSQ0ApBF¬AD÷1553346000¬ADE÷1553346000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defence Force¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1553356582¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defence Force¬JA÷4Kcp8yzF¬WU÷defence-force¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JIM¬AF÷Jimma Aba Jifar¬JB÷IN1l7ekL¬WV÷jimma-aba-jifar¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬~AA÷xxSdBQe9¬AD÷1553342400¬ADE÷1553342400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Debub Police¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1553349165¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DIR¬AF÷Dire Dawa¬JB÷Me8u9HK8¬WV÷dire-dawa¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷BRO¬AE÷Debub Police¬JA÷r59yAc52¬WU÷debub-police¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷rFShC6t3¬AD÷1553263200¬ADE÷1553263200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. George¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1553270853¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEO¬AE÷St. George¬JA÷GbHknfDe¬WU÷st-george¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ADA¬AF÷Adama Kenema¬JB÷fkGgoES1¬WV÷adama-kenema¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷jcajeP3h¬AD÷1552827600¬ADE÷1552827600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defence Force¬ER÷16. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552834548¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defence Force¬JA÷Uw3Z8Weo¬WU÷defence-force¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BRO¬AF÷Debub Police¬JB÷SEvS9fdo¬WV÷debub-police¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷vJVXxrlO¬AD÷1552824000¬ADE÷1552824000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bahardar¬ER÷16. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552832209¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAH¬AE÷Bahardar¬JA÷AD4oKd4n¬WU÷bahardar¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷GEO¬AF÷St. George¬JB÷hxfjJGJh¬WV÷st-george¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷zo12hNmB¬AD÷1552824000¬ADE÷1552824000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dedebit¬ER÷16. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552830879¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DED¬AE÷Dedebit¬JA÷fukn5WAG¬WU÷dedebit¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MEK¬AF÷Mekelle 70 Enderta F.C.¬JB÷l2lj4jQM¬WV÷mekelle-70-enderta-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬~AA÷8Y9od5ln¬AD÷1552824000¬ADE÷1552824000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dire Dawa¬ER÷16. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552831194¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIR¬AE÷Dire Dawa¬JA÷beC3EhYN¬WU÷dire-dawa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ETH¬AF÷Ethiopia Bunna¬JB÷hIB7DCmU¬WV÷ethiopia-bunna¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷df2bg3Y4¬AD÷1552824000¬ADE÷1552824000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fasil Ketema¬ER÷16. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552831021¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAS¬AE÷Fasil Ketema¬JA÷EVtv7ht4¬WU÷fasil-ketema¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SID¬AF÷Sidama Bunna¬JB÷dfWr6CeA¬WV÷sidama-bunna¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷2X2ffqJb¬AD÷1552824000¬ADE÷1552824000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jimma Aba Jifar¬ER÷16. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552831598¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JIM¬AE÷Jimma Aba Jifar¬JA÷65wW8EBi¬WU÷jimma-aba-jifar¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ADA¬AF÷Adama Kenema¬JB÷zurz8YQc¬WV÷adama-kenema¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷I9Uyx23U¬AD÷1552824000¬ADE÷1552824000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Welayta Dicha¬ER÷16. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552830764¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEL¬AE÷Welayta Dicha¬JA÷6ubfIzZb¬WU÷welayta-dicha¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SIN¬AF÷Shire Endaselassie¬JB÷02cbHfl5¬WV÷shire-endaselassie¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷UsBscoZu¬AD÷1552737600¬ADE÷1552737600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Welwalo Adigrat¬ER÷16. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1552744684¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEL¬AE÷Welwalo Adigrat¬JA÷vgd2GE3B¬WU÷welwalo-adigrat¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HAW¬AF÷Hawassa¬JB÷K4DaFYIH¬WV÷hawassa¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷hbPfBJU8¬AD÷1551355200¬ADE÷1551355200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mekelle 70 Enderta F.C.¬ER÷11. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEK¬AE÷Mekelle 70 Enderta F.C.¬JA÷rBObFtIk¬WU÷mekelle-70-enderta-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷JIM¬AF÷Jimma Aba Jifar¬JB÷AXfeE0Xe¬WV÷jimma-aba-jifar¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~~
1
1553536195
135
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ETIOPIJA: Premier League¬ZEE÷pjAXwP51¬ZB÷74¬ZY÷Etiopija¬ZC÷xnextDYo¬ZD÷c¬ZE÷ry66KArr¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷74_pjAXwP51¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/etiopija/premier-league/¬ZX÷00Etiopija 008iopija0000000000186000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Etiopija¬~AA÷tAAu323k¬AD÷1553432400¬ADE÷1553432400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ethiopia Bunna¬ER÷17. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DED¬AF÷Dedebit¬JB÷MHqGLf4E¬WV÷dedebit¬WM÷ETH¬AE÷Ethiopia Bunna¬JA÷rRpCMzk8¬WU÷ethiopia-bunna¬AN÷n¬~
1
1553536195
1
POMOĆ: Nalazite se na Etiopija Premier League rezultati stranici u Nogomet/Etiopija sekciji. Rezultati.com nudi Etiopija Premier League rezultate uživo, konačne i parcijalne rezultate, Premier League 2018/2019 stanje i detalje susreta (strijelce golova, crvene kartone, usporedbu tečajeva, …). Osim Etiopija Premier League rezultata možete pratiti 1000+ nogometnih natjecanja iz 90+ zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje (rezultati liga, uživo rezultati nacionalnih kupova, ostala natjecanja). Etiopija Premier League servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.
Prikaži više
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za tvoj telefon. Preuzmi ju besplatno!