Hazfi Cup 2019/2020 uživo, rezultati, tablice

Nogomet Iran

Hazfi Cup
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷IRAN: Hazfi Cup¬ZEE÷0nM3OEZa¬ZB÷94¬ZY÷Iran¬ZC÷2yJQYcwH¬ZD÷c¬ZE÷nTxbJ2xI¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷94_0nM3OEZa¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/iran/hazfi-cup/¬ZX÷00Iran 004......0020000000001000Hazfi Cup 009fi Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Iran¬~AA÷beCzJo1k¬AD÷1569931200¬ADE÷1569931200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Sardar Bukan¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sardar Bukan¬JA÷UL1TlnwE¬WU÷sardar-bukan¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SHA¬AF÷Shahrdari Mahshahr¬JB÷8C0Xm6hK¬WV÷shahrdari-mahshahr¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷niNZyR7R¬AD÷1569854700¬ADE÷1569854700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Gol Reyhan Alborz¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569866673¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAL¬AE÷Gol Reyhan Alborz¬JA÷C8ejfsFg¬WU÷gol-reyhan-alborz¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷EST¬AF÷Esteghlal F.C.¬JB÷jaffg1Ua¬WV÷esteghlal¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷4SXUx7hL¬AD÷1569852000¬ADE÷1569852000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Esteghlal Novin Mahshahr¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Esteghlal Novin Mahshahr¬JA÷Gt2sd3ps¬WU÷esteghlal-novin-mahshahr¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MES¬AF÷Mes Nov. Kerman¬JB÷fX0oeNam¬WV÷mes-nov-kerman¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷jPTQwmwF¬AD÷1569851100¬ADE÷1569851100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Khooshe Talaee¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569861077¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KHO¬AE÷Khooshe Talaee¬JA÷pbBB1PMJ¬WU÷khoosheh-talai¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷SHA¬AF÷Shahin Bushehr¬JB÷b1FF0qxQ¬WV÷shahin-bushehr¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷W8ArHPV1¬AD÷1569851100¬ADE÷1569851100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Pars Janoobi Jam¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ZOB¬AF÷Zob Ahan¬JB÷zNpCtOpf¬WV÷zob-ahan¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷PAR¬AE÷Pars Janoobi Jam¬JA÷MJt8s4Vm¬WU÷pars-janoobi-jam¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷d2UMvTN8¬AD÷1569851100¬ADE÷1569851100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Peykan¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569857778¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEY¬AE÷Peykan¬JA÷42YOwMUC¬WU÷peykan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷SHO¬AF÷Shohadaye Razkan Karaj¬JB÷rgXSxtpJ¬WV÷shohadaye-razkan-karaj¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷hIBvI5Ge¬AD÷1569848400¬ADE÷1569848400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kheybar Khorramabad¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569855707¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KHE¬AE÷Kheybar Khorramabad¬JA÷QmexmQ7Q¬WU÷khorramabad¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SEP¬AF÷Sepahan¬JB÷Sds4rpGs¬WV÷sepahan¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷IBVIu982¬AD÷1569843000¬ADE÷1569843000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Fajr Sepasi¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569852957¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FAJ¬AE÷Fajr Sepasi¬JA÷IozHur00¬WU÷fajr-sepasi¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷FOO¬AF÷Foolad¬JB÷dxZKv2F6¬WV÷foolad¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷ph8WJRoq¬AD÷1569843000¬ADE÷1569843000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Machine Sazi¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569850580¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PER¬AF÷Persepolis¬JB÷GIDoQ20D¬WV÷persepolis¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷MAC¬AE÷Machine Sazi¬JA÷IXfrRro7¬WU÷machine-sazi-tabriz¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷WpSeQT8F¬AD÷1569764700¬ADE÷1569764700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saipa¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569771493¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAI¬AE÷Saipa¬JA÷fiogmZ19¬WU÷saipa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷DAM¬AF÷Damash¬JB÷8fkcngHF¬WV÷damash¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷0KWaPmOL¬AD÷1569761100¬ADE÷1569761100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gol Gohar¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569768187¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOH¬AE÷Gol Gohar¬JA÷lh3RUQor¬WU÷gol-gohar¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷NAF¬AF÷Naft M.I.S¬JB÷Sr2VTp1l¬WV÷naft-masjed-soleyman¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷AVwmSkv3¬AD÷1569758400¬ADE÷1569758400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nassaji Mazandaran¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569765664¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAZ¬AE÷Nassaji Mazandaran¬JA÷rer6Riuj¬WU÷mazandaran¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SHA¬AF÷Shahr Khodrou¬JB÷MosAQBfd¬WV÷shahr-khodrou¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷hfTiR9g9¬AD÷1569758400¬ADE÷1569758400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Niroye Zamini¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569765318¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIR¬AE÷Niroye Zamini¬JA÷MwmokeXd¬WU÷niroye-zamini¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷NAV¬AF÷Navad Urmia¬JB÷0UoklFn3¬WV÷navad-urmia¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷bezqTVOd¬AD÷1569758400¬ADE÷1569758400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pas¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569765433¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAS¬AE÷Pas¬JA÷CCizXDHS¬WU÷pas¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷TRA¬AF÷Tractor-Sazi¬JB÷lYr2SXPq¬WV÷tractor-sazi¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷vBV3O7wS¬AD÷1569756600¬ADE÷1569756600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Qashqai Shiraz¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569763501¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QAS¬AE÷Qashqai Shiraz¬JA÷dI6ZS4Gf¬WU÷qashqai-shiraz¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SAN¬AF÷Sanat-Naft¬JB÷z95wSOV0¬WV÷sanat-naft¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷phn14nnd¬AD÷1569670200¬ADE÷1569670200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Mes Kerman¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569680282¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MES¬AE÷Mes Kerman¬JA÷jc3RYZnG¬WU÷mes¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BAD¬AF÷Baderan Tehran¬JB÷Um2VXg2M¬WV÷baderan-tehran¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~
16
fixtures
SA÷1¬~ZA÷IRAN: Hazfi Cup¬ZEE÷0nM3OEZa¬ZB÷94¬ZY÷Iran¬ZC÷2yJQYcwH¬ZD÷c¬ZE÷nTxbJ2xI¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷94_0nM3OEZa¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/iran/hazfi-cup/¬ZX÷00Iran 004......0020000000001000Hazfi Cup 009fi Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Iran¬~AA÷n7PFNhIq¬AD÷1571227200¬ADE÷1571227200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shahin Bushehr¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shahin Bushehr¬JA÷MitN2Aqm¬WU÷shahin-bushehr¬WN÷SAI¬AF÷Saipa¬JB÷GEuR1Ubg¬WV÷saipa¬AN÷n¬~AA÷42AErff9¬AD÷1571230200¬ADE÷1571230200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shahr Khodrou¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shahr Khodrou¬JA÷8844FmTh¬WU÷shahr-khodrou¬WN÷NAF¬AF÷Naft M.I.S¬JB÷Qqa9E7ra¬WV÷naft-masjed-soleyman¬AN÷n¬~AA÷dx76pGPd¬AD÷1571232000¬ADE÷1571232000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zob Ahan¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZOB¬AE÷Zob Ahan¬JA÷bcync6DO¬WU÷zob-ahan¬WN÷MES¬AF÷Mes Kerman¬JB÷02FULkjP¬WV÷mes¬AN÷n¬~AA÷fXSNLWnd¬AD÷1571310000¬ADE÷1571310000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shahrdari Mahshahr¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shahrdari Mahshahr¬JA÷jXXwaSrC¬WU÷shahrdari-mahshahr¬WN÷EST¬AF÷Esteghlal Novin Mahshahr¬JB÷K6xrbnbI¬WV÷esteghlal-novin-mahshahr¬AN÷n¬~AA÷rg9IsE9F¬AD÷1571318400¬ADE÷1571318400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Esteghlal F.C.¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EST¬AE÷Esteghlal F.C.¬JA÷4zbDDRc5¬WU÷esteghlal¬WN÷FAJ¬AF÷Fajr Sepasi¬JB÷bccHCoDB¬WV÷fajr-sepasi¬AN÷n¬~AA÷tUOJMCXk¬AD÷1574772300¬ADE÷1574772300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Persepolis¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAN¬AF÷Sanat-Naft¬JB÷CtZZa8T5¬WV÷sanat-naft¬WM÷PER¬AE÷Persepolis¬JA÷UHqV0lEa¬WU÷persepolis¬AN÷n¬~AA÷zT5Aqzu3¬AD÷1574773200¬ADE÷1574773200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Navad Urmia¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAV¬AE÷Navad Urmia¬JA÷ze6dH9bt¬WU÷navad-urmia¬WN÷TRA¬AF÷Tractor-Sazi¬JB÷UH50GTDn¬WV÷tractor-sazi¬AN÷n¬~AA÷QHbNtYOL¬AD÷1574778000¬ADE÷1574778000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sepahan¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEP¬AE÷Sepahan¬JA÷C01LB5SH¬WU÷sepahan¬WN÷PEY¬AF÷Peykan¬JB÷fPjQAPsO¬WV÷peykan¬AN÷n¬~
8
Postavke
POMOĆ: Nalazite se na Hazfi Cup 2019/2020 rezultati stranici u Nogomet/Iran sekciji. Rezultati.com nudi Hazfi Cup 2019/2020 rezultate uživo, konačne i parcijalne rezultate, Hazfi Cup 2019/2020 stanje i detalje susreta (strijelce golova, crvene kartone, usporedbu tečajeva, …). Osim Hazfi Cup 2019/2020 rezultata možete pratiti 1000+ nogometnih natjecanja iz 90+ zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje (rezultati liga, uživo rezultati nacionalnih kupova, ostala natjecanja). Hazfi Cup 2019/2020 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.
Prikaži više
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za tvoj telefon. Preuzmi ju besplatno!