Leumit League 2018/2019 rezultati, tablice

oglasi
oglasi
oglasi
oglasi
oglasi

Nogomet Izrael

Leumit League
2018/2019
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷IZRAEL: Leumit League - Relegacija - doigravanje¬ZEE÷QeijuHo5¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷ncG4cg8a¬ZD÷c¬ZE÷MihOHrkJ¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_QeijuHo5¬ZJ÷14¬ZL÷/nogomet/izrael/leumit-league/¬ZX÷00Izrael 006Izrael0010000000001000Leumit Leagu040avanje000¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷zwVO79pQ¬AD÷1559145600¬ADE÷1559145600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Herzliya¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1559152482¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HER¬AE÷M. Herzliya¬JA÷YawElbWI¬WU÷m-herzliya¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ACR¬AF÷H. Akko¬JB÷YiqkDs9J¬WV÷h-akko¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AM÷Rezultat 1. utakmice: 3-4. Ukupan rezultat: 4-7.¬~AA÷dnWK8kVJ¬AD÷1558890900¬ADE÷1558890900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Akko¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1558897648¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ACR¬AE÷H. Akko¬JA÷0nu6jK16¬WU÷h-akko¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷HER¬AF÷M. Herzliya¬JB÷f9vAkvHC¬WV÷m-herzliya¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~ZA÷IZRAEL: Leumit League - Promotion Group¬ZEE÷QeijuHo5¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷EqIdaFwm¬ZD÷c¬ZE÷MihOHrkJ¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_QeijuHo5¬ZJ÷94¬ZL÷/nogomet/izrael/leumit-league/¬ZX÷00Izrael 006Izrael0010000000001000Leumit Leagu031 Group000¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷lUMRxLkT¬AD÷1558368000¬ADE÷1558368000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ashkelon¬ER÷37. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1558374709¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ASH¬AE÷Ashkelon¬JA÷dG7zRdTt¬WU÷ashkelon¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷KFA¬AF÷Hapoel Katamon¬JB÷f1QwQGrm¬WV÷hapoel-katamon¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷fBafYvbp¬AD÷1558368000¬ADE÷1558368000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beitar Shimshon¬ER÷37. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1558375012¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beitar Shimshon¬JA÷lOPsPzbg¬WU÷beitar-shimshon¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷NAZ¬AF÷Nof Hagalil¬JB÷SEOoOfDa¬WV÷nof-hagalil¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷rXJJvsLG¬AD÷1558368000¬ADE÷1558368000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Afula¬ER÷37. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1558374980¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KFA¬AF÷H. Kfar Saba¬JB÷OSxM7ZSI¬WV÷h-kfar-saba¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬WM÷IRO¬AE÷Hapoel Afula¬JA÷pxvI8FDC¬WU÷hapoel-afula¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬~AA÷xfJNw1zN¬AD÷1558368000¬ADE÷1558368000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hap. Ramat Gan¬ER÷37. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1558374733¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hap. Ramat Gan¬JA÷CrW3WI5J¬WU÷hapoel-ramat-gan¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷TZI¬AF÷Nes Tziona¬JB÷jZU7VxLP¬WV÷nes-tziona¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~ZA÷IZRAEL: Leumit League - Ispadanje skupina¬ZEE÷QeijuHo5¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷hzH0bZhg¬ZD÷c¬ZE÷MihOHrkJ¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_QeijuHo5¬ZJ÷73¬ZL÷/nogomet/izrael/leumit-league/¬ZX÷00Izrael 006Izrael0010000000001000Leumit Leagu033kupina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷f56cLbJ2¬AD÷1558098000¬ADE÷1558098000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Iksal Imad¬ER÷37. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1558104609¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PET¬AF÷H. Petah Tikva¬JB÷IPW8hcO7¬WV÷h-petach-tikva¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Iksal Imad¬JA÷vZX4gw91¬WU÷hapoel-iksal-imad¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬~AA÷88A1KIY8¬AD÷1558098000¬ADE÷1558098000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Bnei Lod¬ER÷37. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1558104832¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BNE¬AE÷H. Bnei Lod¬JA÷KUAiHt18¬WU÷h-bnei-lod¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷ACR¬AF÷H. Akko¬JB÷YXEeG0GE¬WV÷h-akko¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷t2IFdFt2¬AD÷1558098000¬ADE÷1558098000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Ironi Rishon¬ER÷37. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1558104786¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷H. Ironi Rishon¬JA÷hIZdeavk¬WU÷h-ironi-rishon¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷IRO¬AF÷H. Marmorek¬JB÷W8Y0fJge¬WV÷hapoel-marmorek¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷jXa6JxlF¬AD÷1558098000¬ADE÷1558098000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ramat Hasharon¬ER÷37. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1558104715¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAM¬AE÷Ramat Hasharon¬JA÷SfEaFKVK¬WU÷ramat-hasharon¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷NAZ¬AF÷M. Nazareth¬JB÷6oD3EvoR¬WV÷m-nazareth¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷pzP6byCk¬AD÷1557763200¬ADE÷1557763200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Akko¬ER÷36. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1557769532¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ACR¬AE÷H. Akko¬JA÷0KfI2snF¬WU÷h-akko¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Iksal Imad¬JB÷vBgM111L¬WV÷hapoel-iksal-imad¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷l4wy4clS¬AD÷1557763200¬ADE÷1557763200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Marmorek¬ER÷36. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1557769876¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷H. Marmorek¬JA÷vF9Nt0Pe¬WU÷hapoel-marmorek¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷RAM¬AF÷Ramat Hasharon¬JB÷jkDRuKv2¬WV÷ramat-hasharon¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷2BJBceRe¬AD÷1557763200¬ADE÷1557763200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Petah Tikva¬ER÷36. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1557770074¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PET¬AE÷H. Petah Tikva¬JA÷YXhQ0LGR¬WU÷h-petach-tikva¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷IRO¬AF÷H. Ironi Rishon¬JB÷AgphduPr¬WV÷h-ironi-rishon¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷6qQ2aHdq¬AD÷1557763200¬ADE÷1557763200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷M. Nazareth¬ER÷36. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1557769812¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BNE¬AF÷H. Bnei Lod¬JB÷rq0D3NW8¬WV÷h-bnei-lod¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬WM÷NAZ¬AE÷M. Nazareth¬JA÷4h1943H2¬WU÷m-nazareth¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬~ZA÷IZRAEL: Leumit League - Promotion Group¬ZEE÷QeijuHo5¬ZB÷97¬ZY÷Izrael¬ZC÷EqIdaFwm¬ZD÷c¬ZE÷MihOHrkJ¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷97_QeijuHo5¬ZJ÷94¬ZL÷/nogomet/izrael/leumit-league/¬ZX÷00Izrael 006Izrael0010000000001000Leumit Leagu031 Group000¬ZCC÷0¬ZAF÷Izrael¬~AA÷n5QAt3j4¬AD÷1557493200¬ADE÷1557493200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Katamon¬ER÷36. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1557499928¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KFA¬AE÷Hapoel Katamon¬JA÷Gdn1CcEm¬WU÷hapoel-katamon¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷HAP¬AF÷Hap. Ramat Gan¬JB÷fmo5BHTg¬WV÷hapoel-ramat-gan¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷EiS2rPLi¬AD÷1557493200¬ADE÷1557493200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷H. Kfar Saba¬ER÷36. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1557499764¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BEI¬AF÷Beitar Shimshon¬JB÷vFqYIayK¬WV÷beitar-shimshon¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷KFA¬AE÷H. Kfar Saba¬JA÷QBuUJuMD¬WU÷h-kfar-saba¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷4tLFuN5A¬AD÷1557493200¬ADE÷1557493200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nes Tziona¬ER÷36. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1557499922¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TZI¬AE÷Nes Tziona¬JA÷lAp9Ayq0¬WU÷nes-tziona¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷IRO¬AF÷Hapoel Afula¬JB÷2DlD9eb6¬WV÷hapoel-afula¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷8ER6sqyb¬AD÷1557493200¬ADE÷1557493200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nof Hagalil¬ER÷36. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1557499934¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAZ¬AE÷Nof Hagalil¬JA÷YyqxIJjQ¬WU÷nof-hagalil¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ASH¬AF÷Ashkelon¬JB÷zoV3Dwas¬WV÷ashkelon¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~
298
fixtures
0
oglasi
oglasi
Postavke obavijesti
Internet preglednik blokira obavijesti
Postavke
Tamni način
oglasi
POMOĆ: Vi ste na stranici za Leumit League 2018/2019 u sekciji Nogomet/Izrael. Rezultati.com stranica nudi rezultate, tablice i detalje mečeva za natjecanje Leumit League 2018/2019. Osim rezultata u natjecanju Leumit League 2018/2019, možete pratiti više od 5000 natjecanja u preko 30 sportova iz cijeloga svijeta na Rezultati.com stranici.
Prikaži više
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za tvoj telefon. Preuzmi ju besplatno!