Kenijska Premier Liga uživo, rezultati, tablice

Nogomet Kenija Premier League2018/2019

results
1
1542232963
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷KENIJA: Premier League¬ZEE÷Y7QCbf53¬ZB÷103¬ZY÷Kenija¬ZC÷nysgULwS¬ZD÷c¬ZE÷veJmN7sf¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷103_Y7QCbf53¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/kenija/premier-league/¬ZX÷00Kenija 006Kenija0000000000186000Premier Leag014League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kenija¬~AA÷WQqGJhbN¬AD÷1544266800¬ADE÷1544266800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nakumatt¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAK¬AE÷Nakumatt¬JA÷OljkTYTB¬WU÷nakumatt¬WN÷SOF¬AF÷Sofapaka¬JB÷2ukgShqI¬WV÷sofapaka¬AN÷n¬~AA÷CbfD8af6¬AD÷1544270400¬ADE÷1544270400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bandari¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Bandari¬JA÷QBRfEmp2¬WU÷bandari¬WN÷GOR¬AF÷Gor Mahia¬JB÷SG5wwXM2¬WV÷mahia¬AN÷n¬~AA÷pQ7K6wPI¬AD÷1544270400¬ADE÷1544270400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kakamega Homeboyz¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAK¬AE÷Kakamega Homeboyz¬JA÷EX7kzV6L¬WU÷kakamega-homeboyz¬WN÷KEN¬AF÷Kenya CB¬JB÷W82fZlMR¬WV÷kenya-bank¬AN÷n¬~AA÷jkgH7J9C¬AD÷1544270400¬ADE÷1544270400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leopards¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEO¬AE÷Leopards¬JA÷tK9sxix9¬WU÷leopards¬WN÷KAR¬AF÷Kariobangi Sharks¬JB÷zs9oyBiF¬WV÷kariobangi-sharks¬AN÷n¬~AA÷UZ489uu0¬AD÷1544270400¬ADE÷1544270400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mathare Utd.¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAT¬AE÷Mathare Utd.¬JA÷veTnG9Fk¬WU÷mathare-united¬WN÷CHEM¬AF÷Chemelil¬JB÷nLSjFTUe¬WV÷chemelil¬AN÷n¬~AA÷OG6O5cvP¬AD÷1544274900¬ADE÷1544274900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rangers¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAN¬AE÷Rangers¬JA÷YHlMU8Ur¬WU÷rangers¬WN÷WES¬AF÷Western Stima¬JB÷SvlQTSqk¬WV÷western-stima¬AN÷n¬~AA÷4AOW99jt¬AD÷1544356800¬ADE÷1544356800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sony Sugar¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SON¬AE÷Sony Sugar¬JA÷0UuwRQT7¬WU÷sony-sugar¬WN÷TUS¬AF÷Tusker¬JB÷lpZKkA68¬WV÷tusker¬AN÷n¬~AA÷bXNz9T5n¬AD÷1544356800¬ADE÷1544356800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vihiga United¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ULI¬AF÷Ulinzi Stars¬JB÷8YogX1js¬WV÷ulinzi-stars¬WM÷VIH¬AE÷Vihiga United¬JA÷SzYOlULE¬WU÷vihiga-united¬AN÷n¬~AA÷SlX4EkrP¬AD÷1544356800¬ADE÷1544356800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zoo Kericho¬ER÷1. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZOO¬AE÷Zoo Kericho¬JA÷vFiUSnae¬WU÷zoo-kericho¬WN÷NZO¬AF÷Nzoia Sugar¬JB÷MwsZR6E1¬WV÷nzoia-sugar¬AN÷n¬~AA÷r1mKICDT¬AD÷1544875200¬ADE÷1544875200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nakumatt¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAK¬AE÷Nakumatt¬JA÷UmIMAQDp¬WU÷nakumatt¬WN÷RAN¬AF÷Rangers¬JB÷8vHQ9pTj¬WV÷rangers¬AN÷n¬~AA÷xOMv8mLh¬AD÷1544878800¬ADE÷1544878800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kariobangi Sharks¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAR¬AE÷Kariobangi Sharks¬JA÷MyjcWL5m¬WU÷kariobangi-sharks¬WN÷SON¬AF÷Sony Sugar¬JB÷Gbk1VuLg¬WV÷sony-sugar¬AN÷n¬~AA÷SCFi5o5B¬AD÷1544882400¬ADE÷1544882400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chemelil¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHEM¬AE÷Chemelil¬JA÷8SMDQHZO¬WU÷chemelil¬WN÷VIH¬AF÷Vihiga United¬JB÷AX0dk1CP¬WV÷vihiga-united¬AN÷n¬~AA÷faHq77za¬AD÷1544882400¬ADE÷1544882400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kakamega Homeboyz¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAK¬AE÷Kakamega Homeboyz¬JA÷fkl5Uaz0¬WU÷kakamega-homeboyz¬WN÷LEO¬AF÷Leopards¬JB÷MBK1TJk6¬WV÷leopards¬AN÷n¬~AA÷YkGm6Rk5¬AD÷1544882400¬ADE÷1544882400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nzoia Sugar¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAT¬AF÷Mathare Utd.¬JB÷fPI9RcKI¬WV÷mathare-united¬WM÷NZO¬AE÷Nzoia Sugar¬JA÷02J5Sw5C¬WU÷nzoia-sugar¬AN÷n¬~AA÷vmJe45KH¬AD÷1544886900¬ADE÷1544886900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gor Mahia¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOR¬AE÷Gor Mahia¬JA÷CtmOpLKt¬WU÷mahia¬WN÷ZOO¬AF÷Zoo Kericho¬JB÷tGiSquzm¬WV÷zoo-kericho¬AN÷n¬~AA÷KpXPnwkp¬AD÷1544968800¬ADE÷1544968800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sofapaka¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOF¬AE÷Sofapaka¬JA÷K6jWrakg¬WU÷sofapaka¬WN÷BAN¬AF÷Bandari¬JB÷2VuyrJ4a¬WV÷bandari¬AN÷n¬~AA÷byWToc4j¬AD÷1544968800¬ADE÷1544968800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ulinzi Stars¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ULI¬AE÷Ulinzi Stars¬JA÷E5quswK5¬WU÷ulinzi-stars¬WN÷KEN¬AF÷Kenya CB¬JB÷8SrqtcZB¬WV÷kenya-bank¬AN÷n¬~AA÷niPBAtsi¬AD÷1544968800¬ADE÷1544968800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Stima¬ER÷2. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Western Stima¬JA÷nJsmuHlI¬WU÷western-stima¬WN÷TUS¬AF÷Tusker¬JB÷4fxhvy4O¬WV÷tusker¬AN÷n¬~
1
1542232963
306
POMOĆ: Nalazite se na Kenijska Premier Liga rezultati stranici u Nogomet/Kenija sekciji. Rezultati.com nudi Kenijska Premier Liga rezultate uživo, konačne i parcijalne rezultate, Premier League 2018/2019 stanje i detalje susreta (strijelce golova, crvene kartone, usporedbu tečajeva, …). Osim Kenijska Premier Liga rezultata možete pratiti 1000+ nogometnih natjecanja iz 90+ zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje (rezultati liga, uživo rezultati nacionalnih kupova, ostala natjecanja). Kenijska Premier Liga servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.