Romanian Cup Women 2018/2019 uživo, rezultati, tablice

Nogomet »Rumunjska » Romanian Cup Women » 2018/2019

Romanian Cup Women
Loading...
results
1
1539606462
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷RUMUNJSKA: Romanian Cup Women¬ZEE÷0llBSJsO¬ZB÷157¬ZY÷Rumunjska¬ZC÷j9kLf8C6¬ZD÷c¬ZE÷t4PPsyuL¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_0llBSJsO¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/rumunjska/romanian-cup-women/¬ZX÷00Rumunjska 009unjska0080000000186000Romanian Cup018 Women000¬ZCC÷0¬ZAF÷Rumunjska¬~AA÷4EGTMJUA¬AD÷1539504000¬ADE÷1539504000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carmen Bucuresti Ž¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carmen Bucuresti Ž¬JA÷KvUoF6sm¬WU÷carmen-bucuresti¬WN÷DAI¬AF÷Dream Team Ž¬JB÷lEYkEQdg¬WV÷dream-team¬AN÷n¬~AA÷UeOGPLph¬AD÷1539504000¬ADE÷1539504000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dunarea Giurgiu Ž¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIU¬AE÷Dunarea Giurgiu Ž¬JA÷2mVSboc6¬WU÷dunarea-giurgiu¬WN÷PRO¬AF÷Progresul Bucuresti Ž¬JB÷U91Pc5CC¬WV÷progresul-bucuresti¬AN÷n¬~AA÷ABJyLcaN¬AD÷1539504000¬ADE÷1539504000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nicu Gane Falticeni Ž¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Nicu Gane Falticeni Ž¬JA÷M3Q2BOtC¬WU÷nicu-gane-falticeni¬WN÷CSM¬AF÷CSM Pascani Ž¬JB÷GQP6ArdI¬WV÷csm-pascani¬AN÷n¬~AA÷8nNKOu0b¬AD÷1539504000¬ADE÷1539504000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olimpia Gherla Ž¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpia Gherla Ž¬JA÷800TdPRI¬WU÷olimpia-gherla¬WN÷HAS¬AF÷CSM Targu Mures Ž¬JB÷M3lBL84J¬WV÷csm-targu-mures¬AN÷n¬~AA÷byGXLwpH¬AD÷1539504000¬ADE÷1539504000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zimbrul Tulcea Ž¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZIM¬AE÷Zimbrul Tulcea Ž¬JA÷S4XgDpCa¬WU÷zimbrul-tulcea¬WN÷BRU¬AF÷Activ Slobozia Ž¬JB÷ATMbC4R5¬WV÷activ-slobozia¬AN÷n¬~AA÷QNHPNaF4¬AD÷1539511200¬ADE÷1539511200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Csikszereda Ž¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSI¬AE÷Csikszereda Ž¬JA÷z7hFKSJP¬WU÷csikszereda¬WN÷ONE¬AF÷Onesti Ž¬JB÷tlVsGnSt¬WV÷fcm-onesti¬AN÷n¬~AA÷hz9tKHET¬AD÷1539513000¬ADE÷1539513000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Juventus Timisoara Ž¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUV¬AE÷Juventus Timisoara Ž¬JA÷hjmzgGQp¬WU÷juventus-timisoara¬WN÷TIM¬AF÷Atletic Drobeta Ž¬JB÷U7WIHa3o¬WV÷atletic-drobeta¬AN÷n¬~
1
1539606462
7
POMOĆ: Nalazite se na Romanian Cup Women 2018/2019 rezultati stranici u Nogomet/Rumunjska sekciji. Rezultati.com nudi Romanian Cup Women 2018/2019 rezultate uživo, konačne i parcijalne rezultate, Romanian Cup Women 2018/2019 stanje i detalje susreta (strijelce golova, crvene kartone, usporedbu tečajeva, …). Osim Romanian Cup Women 2018/2019 rezultata možete pratiti 1000+ nogometnih natjecanja iz 90+ zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje (rezultati liga, uživo rezultati nacionalnih kupova, ostala natjecanja). Romanian Cup Women 2018/2019 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.