Ukrajinski kup uživo, rezultati, tablice

Nogomet Ukrajina

Kup
2019/2020
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷UKRAJINA: Kup¬ZEE÷EDRBCKEI¬ZB÷195¬ZY÷Ukrajina¬ZC÷pIqmINw1¬ZD÷p¬ZE÷QoCjN5eh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷195_EDRBCKEI¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/ukrajina/kup/¬ZX÷00Ukrajina 008rajina0050000000183000Kup 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Ukrajina¬~AA÷l2YIeAlI¬AD÷1566316800¬ADE÷1566316800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Bziv¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1566326041¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BZI¬AE÷Bziv¬JA÷jJES7S80¬WU÷avanhard-bziv¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷FC¬AF÷FC Vovchansk¬JB÷U9DW6nO6¬WV÷fc-vovchansk¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷WQNNfU3O¬AD÷1566313200¬ADE÷1566313200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alliance¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1566320084¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UZH¬AF÷Uzhhorod¬JB÷MHVw5QhJ¬WV÷fc-uzhhorod¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷ALL¬AE÷Alliance¬JA÷OWCz66wD¬WU÷alliance-lipova-dolina¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷2oW6bC4a¬AD÷1566311400¬ADE÷1566311400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Krystal¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1566321617¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KRY¬AE÷Krystal¬JA÷2gtuHWoE¬WU÷krystal¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷DIV¬AF÷Dinaz Vyshgorod¬JB÷tpuqGj1K¬WV÷dinaz-vyshgorod¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷txVAcWJ5¬AD÷1566309600¬ADE÷1566309600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hirnyk Kryvyi Rih¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1566316737¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIR¬AE÷Hirnyk Kryvyi Rih¬JA÷O8UmFAGQ¬WU÷hirnyk-kryvyi-rih¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CHA¬AF÷Kyiv-Sviatoshyn¬JB÷0ULFAUOs¬WV÷chayka-kyiv-sviatoshyn¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷S2YXCBJh¬AD÷1566309600¬ADE÷1566309600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kalush¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1566316217¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VPK¬AF÷VPK-Agro¬JB÷2yiDJP7C¬WV÷vpk-agro¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷MIC¬AE÷Kalush¬JA÷Oph9K5h6¬WU÷kalush¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷KMt2ahkg¬AD÷1566309600¬ADE÷1566309600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nova Kakhovka¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1566316208¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENK¬AE÷Nova Kakhovka¬JA÷ddgggTg7¬WU÷nova-kakhovka¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BUK¬AF÷Bukovyna¬JB÷zmhchm9D¬WV÷bukovyna¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬~AA÷0t2yEi4n¬AD÷1566309600¬ADE÷1566309600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nyva Vinnytsya¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1566316512¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYV¬AE÷Nyva Vinnytsya¬JA÷GKl1MRNg¬WU÷nyva-vinnytsya¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷NIK¬AF÷Nikopol¬JB÷UNh5Low0¬WV÷fc-nikopol¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷Mk3XEXlt¬AD÷1566309600¬ADE÷1566309600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Podillya Khmelnytskyi¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1566316484¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KHE¬AE÷Podillya Khmelnytskyi¬JA÷f50hOmgs¬WU÷fc-podillya-khmelnytskyi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ZHY¬AF÷Zhytomyr¬JB÷YeadN78m¬WV÷zhytomyr¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷ABZEdjZB¬AD÷1566309600¬ADE÷1566309600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Veres-Rivne¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1566316422¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VER¬AE÷Veres-Rivne¬JA÷fiLJ9lvl¬WU÷veres-rivne¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷NYV¬AF÷Nyva Ternopil¬JB÷YsKN88gf¬WV÷nyva-ternopil¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷8nwb0YZn¬AD÷1566306000¬ADE÷1566306000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tavriya¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1566312482¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAV¬AE÷Tavriya¬JA÷0UapekPf¬WU÷tavriya¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷4¬BC÷1¬WN÷REA¬AF÷Real Pharma¬JB÷EX3lf9v1¬WV÷real-pharma-odessa¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~
10
fixtures
0
Postavke
POMOĆ: Nalazite se na Ukrajinski kup rezultati stranici u Nogomet/Ukrajina sekciji. Rezultati.com nudi Ukrajinski kup rezultate uživo, konačne i parcijalne rezultate, Kup 2019/2020 stanje i detalje susreta (strijelce golova, crvene kartone, usporedbu tečajeva, …). Osim Ukrajinski kup rezultata možete pratiti 1000+ nogometnih natjecanja iz 90+ zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje (rezultati liga, uživo rezultati nacionalnih kupova, ostala natjecanja). Ukrajinski kup servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.
Prikaži više
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za tvoj telefon. Preuzmi ju besplatno!