Super League 2019 uživo, rezultati, tablice

Nogomet Zambija Super League2019

results
SA÷1¬~ZA÷ZAMBIJA: Super League¬ZEE÷QcPRi4on¬ZB÷209¬ZY÷Zambija¬ZC÷vmgxhNm0¬ZD÷c¬ZE÷feRXPDGO¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷209_QcPRi4on¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/zambija/super-league/¬ZX÷00Zambija 007ambija0000000000186000Super League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Zambija¬~AA÷n5EQfqCP¬AD÷1556110800¬ADE÷1556110800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nkana¬ER÷6. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1556117702¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NKA¬AE÷Nkana¬JA÷vwOni9Rt¬WU÷nkana¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷GRE¬AF÷Green Eagles¬JB÷ITMjjTtm¬WV÷green-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬~AA÷MijnGTDe¬AD÷1555851600¬ADE÷1555851600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mufulira¬ER÷13. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555858358¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUF¬AE÷Mufulira¬JA÷CUURVjFN¬WU÷mufulira-wanderers¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷KIT¬AF÷Kitwe United¬JB÷fgKWUAUT¬WV÷kitwe-united¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷ADWtxBzF¬AD÷1555765200¬ADE÷1555765200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC MUZA¬ER÷13. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555772235¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷FC MUZA¬JA÷CrA0pjUG¬WU÷fc-muza¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷NKW¬AF÷Nkwazi¬JB÷htOUSNbq¬WV÷nkwazi¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷ADABMVzS¬AD÷1555765200¬ADE÷1555765200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Buffaloes FC¬ER÷13. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555772753¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RED¬AF÷Red Arrows¬JB÷UoZ6zF0h¬WV÷red-arrows¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷BUF¬AE÷Green Buffaloes FC¬JA÷zPZ2yeon¬WU÷green-buffaloes-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷GfmvIkqq¬AD÷1555765200¬ADE÷1555765200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷37¬CX÷Kabwe¬ER÷13. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555776610¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAB¬AE÷Kabwe¬JA÷rkwBZYFb¬WU÷kabwe¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷NAK¬AF÷Nakambala Leopards¬JB÷QDSFYhV4¬WV÷nakambala-leopards¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Abandoned due to spectators riots.¬~AA÷GjXxwiL8¬AD÷1555765200¬ADE÷1555765200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NAPSA Stars¬ER÷13. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555771948¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAP¬AE÷NAPSA Stars¬JA÷4I6hnCa4¬WU÷napsa-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷LUM¬AF÷Lumwana Radiants¬JB÷bu6doWEA¬WV÷lumwana-radiants¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷OGzoyVkL¬AD÷1555765200¬ADE÷1555765200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Power Dynamos¬ER÷13. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555772294¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POW¬AE÷Power Dynamos¬JA÷WWMYRsEk¬WU÷power-dynamos¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷NKA¬AF÷Nkana¬JB÷vcMxR1Te¬WV÷nkana¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷SUjrH9bk¬AD÷1555765200¬ADE÷1555765200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zanaco¬ER÷13. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555771822¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZAN¬AE÷Zanaco¬JA÷44RJXCpB¬WU÷zanaco¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷ZES¬AF÷Zesco Utd¬JB÷YwWNWWaH¬WV÷zesco-utd¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷WMB7NBLL¬AD÷1555758000¬ADE÷1555758000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prison Leopards¬ER÷13. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555765466¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAG¬AE÷Prison Leopards¬JA÷YNs0Hi0U¬WU÷prison-leopards¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LUS¬AF÷Lusaka Dynamos¬JB÷dYzaxyWu¬WV÷lusaka-dynamos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷x0YYwX52¬AD÷1555678800¬ADE÷1555678800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buildcon¬ER÷13. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555685476¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUI¬AE÷Buildcon¬JA÷8jDqlYUi¬WU÷buildcon¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GRE¬AF÷Green Eagles¬JB÷QR7lmhpb¬WV÷green-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷0rkjFmT1¬AD÷1555671600¬ADE÷1555671600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Forest Rangers¬ER÷13. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555678463¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Forest Rangers¬JA÷GdQcQUxo¬WU÷forest-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷CIR¬AF÷Circuit City¬JB÷UaEukEFo¬WV÷circuit-city¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷bgek5xCT¬AD÷1555506000¬ADE÷1555506000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zesco Utd¬ER÷8. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555513218¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZES¬AE÷Zesco Utd¬JA÷0xKYPHYI¬WU÷zesco-utd¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷LUS¬AF÷Lusaka Dynamos¬JB÷2sbHl1BJ¬WV÷lusaka-dynamos¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷W27Kzma0¬AD÷1555246800¬ADE÷1555246800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kitwe United¬ER÷12. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1555253500¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ZAN¬AF÷Zanaco¬JB÷G4E6rrd0¬WV÷zanaco¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷KIT¬AE÷Kitwe United¬JA÷MsF2qOtf¬WU÷kitwe-united¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷Ag6OZ6E6¬AD÷1555246800¬ADE÷1555246800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lumwana Radiants¬ER÷12. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUM¬AE÷Lumwana Radiants¬JA÷feDAs2B6¬WU÷lumwana-radiants¬AG÷0¬WN÷BUI¬AF÷Buildcon¬JB÷MHq7tMQC¬WV÷buildcon¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬~
1
1556237743
126
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ZAMBIJA: Super League¬ZEE÷QcPRi4on¬ZB÷209¬ZY÷Zambija¬ZC÷vmgxhNm0¬ZD÷c¬ZE÷feRXPDGO¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷209_QcPRi4on¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/zambija/super-league/¬ZX÷00Zambija 007ambija0000000000186000Super League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Zambija¬~AA÷CSBzFkmn¬AD÷1556370000¬ADE÷1556370000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Circuit City¬ER÷14. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIR¬AE÷Circuit City¬JA÷dWTSYN3h¬WU÷circuit-city¬WN÷POW¬AF÷Power Dynamos¬JB÷AZXWXsJb¬WV÷power-dynamos¬AN÷n¬~AA÷21GPd8XH¬AD÷1556370000¬ADE÷1556370000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kabwe¬ER÷14. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAB¬AE÷Kabwe¬JA÷Iu9gKOla¬WU÷kabwe¬WN÷BUF¬AF÷Green Buffaloes FC¬JB÷dW7cJr45¬WV÷green-buffaloes-fc¬AN÷n¬~AA÷OAHLclIB¬AD÷1556370000¬ADE÷1556370000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kitwe United¬ER÷14. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIT¬AE÷Kitwe United¬JA÷MDFpMpKn¬WU÷kitwe-united¬WN÷NAG¬AF÷Prison Leopards¬JB÷04ElL4Zh¬WV÷prison-leopards¬AN÷n¬~AA÷bP7WFVXu¬AD÷1556370000¬ADE÷1556370000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lumwana Radiants¬ER÷14. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUM¬AE÷Lumwana Radiants¬JA÷zHuKzpZu¬WU÷lumwana-radiants¬WN÷FOR¬AF÷Forest Rangers¬JB÷E7vOZ3ln¬WV÷forest-rangers¬AN÷n¬~AA÷GpEDaAma¬AD÷1556370000¬ADE÷1556370000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lusaka Dynamos¬ER÷14. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUS¬AE÷Lusaka Dynamos¬JA÷zJAQGkr7¬WU÷lusaka-dynamos¬WN÷RED¬AF÷Red Arrows¬JB÷E99UF9cD¬WV÷red-arrows¬AN÷n¬~AA÷UmIHbU25¬AD÷1556370000¬ADE÷1556370000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nakambala Leopards¬ER÷14. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAK¬AE÷Nakambala Leopards¬JA÷GEmDvgzE¬WU÷nakambala-leopards¬WN÷ZAN¬AF÷Zanaco¬JB÷SjGtNQ4t¬WV÷zanaco¬AN÷n¬~AA÷rDXMeSnO¬AD÷1556370000¬ADE÷1556370000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NAPSA Stars¬ER÷14. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAP¬AE÷NAPSA Stars¬JA÷jg71I2JB¬WU÷napsa-stars¬WN÷BUI¬AF÷Buildcon¬JB÷2TA5HMYH¬WV÷buildcon¬AN÷n¬~AA÷M3WQfn2U¬AD÷1556370000¬ADE÷1556370000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nkana¬ER÷14. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NKA¬AE÷Nkana¬JA÷ph0AGtlO¬WU÷nkana¬WN÷SAL¬AF÷FC MUZA¬JB÷OraEF03U¬WV÷fc-muza¬AN÷n¬~AA÷fi1uE92h¬AD÷1556370000¬ADE÷1556370000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nkwazi¬ER÷14. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NKW¬AE÷Nkwazi¬JA÷4dXzX1Y4¬WU÷nkwazi¬WN÷GRE¬AF÷Green Eagles¬JB÷rmWvWLmB¬WV÷green-eagles¬AN÷n¬~AA÷YLO80jYh¬AD÷1556370000¬ADE÷1556370000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zesco Utd¬ER÷14. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZES¬AE÷Zesco Utd¬JA÷2icJIBDf¬WU÷zesco-utd¬WN÷MUF¬AF÷Mufulira¬JB÷trdNHVS0¬WV÷mufulira-wanderers¬AN÷n¬~
1
1556237743
10
Settings
POMOĆ: Nalazite se na Super League 2019 rezultati stranici u Nogomet/Zambija sekciji. Rezultati.com nudi Super League 2019 rezultate uživo, konačne i parcijalne rezultate, Super League 2019 stanje i detalje susreta (strijelce golova, crvene kartone, usporedbu tečajeva, …). Osim Super League 2019 rezultata možete pratiti 1000+ nogometnih natjecanja iz 90+ zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje (rezultati liga, uživo rezultati nacionalnih kupova, ostala natjecanja). Super League 2019 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.
Prikaži više
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za tvoj telefon. Preuzmi ju besplatno!