Premier Soccer League 2019 pregled, Premier Soccer League 2019 raspored, nadolazeće utakmice

Nogomet Zimbabve

Premier Soccer League
2019
Loading...
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ZIMBABVE: Premier Soccer League¬ZEE÷OErJ0IVR¬ZB÷210¬ZY÷Zimbabve¬ZC÷xUo7nOiL¬ZD÷c¬ZE÷6mbFVIw7¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷210_OErJ0IVR¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/zimbabve/premier-soccer-league/¬ZX÷00Zimbabve 008mbabve0000000000183000Premier Socc021League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Zimbabve¬~AA÷xGfD3Sfj¬AD÷1566651600¬ADE÷1566651600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bulawayo Chiefs¬ER÷20. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUL¬AE÷Bulawayo Chiefs¬JA÷vPb3Sq3s¬WU÷bulawayo-chiefs¬WN÷BLA¬AF÷Black Rhinos¬JB÷YaD6R3Im¬WV÷black-rhinos¬AN÷n¬~AA÷ljbH2nAd¬AD÷1566651600¬ADE÷1566651600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chapungu Utd¬ER÷20. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chapungu Utd¬JA÷CjCAQNXg¬WU÷chapungu-united¬WN÷CAP¬AF÷CAPS Utd¬JB÷fF1FPsm0¬WV÷caps-utd¬AN÷n¬~AA÷jex0RVnc¬AD÷1566651600¬ADE÷1566651600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ngezi Platinum FC¬ER÷20. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NGE¬AE÷Ngezi Platinum FC¬JA÷8I5JO126¬WU÷ngezi-platinum¬WN÷HWA¬AF÷Hwange¬JB÷2u5NNLHC¬WV÷hwange¬AN÷n¬~AA÷Uoy4Qk23¬AD÷1566651600¬ADE÷1566651600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yadah¬ER÷20. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAD¬AE÷Yadah¬JA÷tW3RMuXI¬WU÷yadah¬WN÷HAR¬AF÷Herentals¬JB÷ImmAoP9J¬WV÷herentals¬AN÷n¬~AA÷bLu8P9H9¬AD÷1566651600¬ADE÷1566651600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷ZPC Kariba¬ER÷20. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZPC¬AE÷ZPC Kariba¬JA÷dvnEpqPP¬WU÷zpc-kariba¬WN÷TEL¬AF÷TelOne¬JB÷EJYut3Xt¬WV÷telone¬AN÷n¬~AA÷KzUGNmnM¬AD÷1566738000¬ADE÷1566738000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dynamos¬ER÷20. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DYN¬AE÷Dynamos¬JA÷n9Qhw1Ha¬WU÷dynamos¬WN÷CHI¬AF÷Chicken Inn¬JB÷GrVdxLW5¬WV÷chicken-inn¬AN÷n¬~AA÷xCvCOTWF¬AD÷1566738000¬ADE÷1566738000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Highlanders¬ER÷20. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIG¬AE÷Highlanders¬JA÷QgxpuNnm¬WU÷highlanders¬WN÷HAR¬AF÷Harare City¬JB÷8IRlvs2g¬WV÷harare-city¬AN÷n¬~AA÷jJKnIR9q¬AD÷1566738000¬ADE÷1566738000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Manica¬ER÷20. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Manica¬JA÷j1N9ZIGO¬WU÷manica¬WN÷TRI¬AF÷Triangle¬JB÷44Bib2gP¬WV÷triangle¬~AA÷YwYKM71S¬AD÷1566738000¬ADE÷1566738000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Platinum¬ER÷20. kolo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLA¬AE÷Platinum¬JA÷fZT0yunC¬WU÷platinum¬WN÷MUS¬AF÷Mushowani Stars¬JB÷xbJ5za1I¬WV÷mushowani-stars¬~
157
9
Postavke
Pregledajte raspored utakmica za Premier Soccer League 2019, samo sutrašnje utakmice ili raspored za cijelu sezonu. Rezultati.com stranica nudi sve utakmice, rezultate uživo, konačne rezultate s trenutnim poretkom, međusobni omjer i usporedbu tečajeva kada je Premier Soccer League 2019 u pitanju. Nije tu samo Premier Soccer League 2019, nego možete pratiti više od 5000 natjecanja u preko 30 sportova iz cijeloga svijeta na Rezultati.com stranici.
Prikaži više
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za tvoj telefon. Preuzmi ju besplatno!