AHL 2018/2019 uživo, rezultati, tablice

Hokej »SAD » AHL » 2018/2019

results
SA÷4¬~ZA÷SAD: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷dOaIqYlh¬ZD÷p¬ZE÷QXx8Tz2i¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/sad/ahl/¬ZX÷03SAD 003......0010000000186000AHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SAD¬~AA÷WSMrk4zQ¬AD÷1540089000¬ADE÷1540089000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Diego Gulls¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BAK¬AF÷Bakersfield Condors¬JB÷dId2vjnb¬WV÷bakersfield-condors¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Gulls¬JA÷2ecbuWWi¬WU÷san-diego-gulls¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷1¬~AA÷hxOvjpLJ¬AD÷1540083900¬ADE÷1540083900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Eagles¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Eagles¬JA÷nmFBHSvo¬WU÷colorado-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷ONT¬AF÷Ontario Reign¬JB÷lhgftCHo¬WV÷ontario-reign¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷3¬~AA÷CM4BpOrs¬AD÷1540083900¬ADE÷1540083900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tucson Roadrunners¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Tucson Roadrunners¬JA÷z9e6wA14¬WU÷tucson-roadrunners¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷ROC¬AF÷Rockford IceHogs¬JB÷hpjBxUGA¬WV÷rockford-icehogs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷2¬~AA÷vZZdR0rJ¬AD÷1540083600¬ADE÷1540083600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stockton Heat¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STO¬AE÷Stockton Heat¬JA÷xETuNlHN¬WU÷stockton-heat¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷SAN¬AF÷San Jose Barracuda¬JB÷pvTqM8WT¬WV÷san-jose-barracuda¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷4¬~AA÷QVVhStTC¬AD÷1540080000¬ADE÷1540080000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Stars¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Stars¬JA÷GbuXOAnB¬WU÷texas-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wild¬JB÷bNUyOU1H¬WV÷iowa-wild¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷AuTtVrqf¬AD÷1540076700¬ADE÷1540076700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Binghamton¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIN¬AE÷Binghamton¬JA÷MwX4LytJ¬WU÷binghamton-devils¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Monsters¬JB÷YFqCTYXu¬WV÷cleveland-monsters¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷1¬~AA÷r7tlTMD6¬AD÷1540076700¬ADE÷1540076700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Providence Bruins¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRO¬AE÷Providence Bruins¬JA÷8YyPQWHb¬WU÷providence-bruins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷BRI¬AF÷Bridgeport Sound Tigers¬JB÷2eyTPjX4¬WV÷bridgeport-sound-tigers¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷4GspU2b0¬AD÷1540076700¬ADE÷1540076700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wilkes-Barre/Scranton¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Wilkes-Barre/Scranton¬JA÷C6rGShmn¬WU÷wilkes-barre-scranton¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷LVP¬AF÷Lehigh Valley Phantoms¬JB÷UswLRC2h¬WV÷lehigh-valley-phantoms¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷2¬~AA÷C4m6yo6Q¬AD÷1540076400¬ADE÷1540076400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Belleville Senators¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belleville Senators¬JA÷banuRuCs¬WU÷belleville-senators¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷4¬BG÷1¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Americans¬JB÷tOypQaRm¬WV÷rochester-americans¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷4¬BH÷0¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷lQvYW4Es¬AD÷1540076400¬ADE÷1540076400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Rapids Griffins¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Griffins¬JA÷KEzlPJtf¬WU÷grand-rapids-griffins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Wolves¬JB÷lluhOwd0¬WV÷chicago-wolves¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬~AA÷WlUxWOTm¬AD÷1540076400¬ADE÷1540076400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Syracuse Crunch¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Crunch¬JA÷SvvdNcB6¬WU÷syracuse-crunch¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷UTI¬AF÷Utica Comets¬JB÷A3T0MHQC¬WV÷utica-comets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷0¬~AA÷Isl2xRjK¬AD÷1540072800¬ADE÷1540072800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charlotte Checkers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Checkers¬JA÷SGe9W1lK¬WU÷charlotte-checkers¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬JB÷MweDVL3Q¬WV÷hershey-bears¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷vikbw7yE¬AD÷1540065600¬ADE÷1540065600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Marlies¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Marlies¬JA÷2NyV8bdD¬WU÷toronto-marlies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Wolf Pack¬JB÷lQd5XsZD¬WV÷hartford-wolf-pack¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷2Z5FENbD¬AD÷1540062000¬ADE÷1540062000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Laval Rocket¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAV¬AE÷Laval Rocket¬JA÷U9wNAKR0¬WU÷laval-rocket¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷SPR¬AF÷Springfield Thunderbirds¬JB÷OWxR9vs7¬WV÷springfield-thunderbirds¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷UL77GqU0¬AD÷1540000800¬ADE÷1540000800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Diego Gulls¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Gulls¬JA÷2agrI2ZQ¬WU÷san-diego-gulls¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Admirals¬JB÷fioADMsr¬WV÷milwaukee-admirals¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷Io43HPEf¬AD÷1539997500¬ADE÷1539997500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Eagles¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Eagles¬JA÷tp5ZJO4E¬WU÷colorado-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷4¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷ONT¬AF÷Ontario Reign¬JB÷O8fvJrKK¬WV÷ontario-reign¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷Or7BF3q7¬AD÷1539997500¬ADE÷1539997500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Tucson Roadrunners¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROC¬AF÷Rockford IceHogs¬JB÷G6ZIB0Cf¬WV÷rockford-icehogs¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬WM÷ATL¬AE÷Tucson Roadrunners¬JA÷YspECtcl¬WU÷tucson-roadrunners¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬~AA÷zNEbI5al¬AD÷1539993600¬ADE÷1539993600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manitoba Moose¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ANT¬AF÷San Antonio Rampage¬JB÷U91VK4k8¬WV÷san-antonio-rampage¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷MAN¬AE÷Manitoba Moose¬JA÷G6DmdLC7¬WU÷manitoba-moose¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷3¬~AA÷dWFfJopr¬AD÷1539993600¬ADE÷1539993600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Stars¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Stars¬JA÷KvKvbsre¬WU÷texas-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷4¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Wild¬JB÷xGEqc1c1¬WV÷iowa-wild¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷3¬~AA÷UNnRzEFF¬AD÷1539991800¬ADE÷1539991800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Laval Rocket¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAV¬AE÷Laval Rocket¬JA÷nRLWa3Dr¬WU÷laval-rocket¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷SPR¬AF÷Springfield Thunderbirds¬JB÷tlLzaNSl¬WV÷springfield-thunderbirds¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷3¬~AA÷f5fEwGVd¬AD÷1539990300¬ADE÷1539990300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Binghamton¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIN¬AE÷Binghamton¬JA÷0U35qrT1¬WU÷binghamton-devils¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Crunch¬JB÷2Zsl8R52¬WV÷syracuse-crunch¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷jXmNyf09¬AD÷1539990300¬ADE÷1539990300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lehigh Valley Phantoms¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LVP¬AE÷Lehigh Valley Phantoms¬JA÷Stu05PkL¬WU÷lehigh-valley-phantoms¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷WIL¬AF÷Wilkes-Barre/Scranton¬JB÷A5U44q5R¬WV÷wilkes-barre-scranton¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷2¬~AA÷88bIxzo3¬AD÷1539990300¬ADE÷1539990300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Rochester Americans¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rochester Americans¬JA÷tQth7oL8¬WU÷rochester-americans¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷4¬BG÷0¬BI÷3¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Marlies¬JB÷ljtd65zF¬WV÷toronto-marlies¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷4¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷Kj43LYFS¬AD÷1539990000¬ADE÷1539990000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Belleville Senators¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belleville Senators¬JA÷KdDAf8y3¬WU÷belleville-senators¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Wolf Pack¬JB÷2L2FgSj9¬WV÷hartford-wolf-pack¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷t26WEWhd¬AD÷1539990000¬ADE÷1539990000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Bridgeport Sound Tigers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bridgeport Sound Tigers¬JA÷h40co4bk¬WU÷bridgeport-sound-tigers¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷PRO¬AF÷Providence Bruins¬JB÷nRa1pODe¬WV÷providence-bruins¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷2B7SFCwj¬AD÷1539990000¬ADE÷1539990000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Charlotte Checkers¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Checkers¬JA÷YJJQjQzS¬WU÷charlotte-checkers¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬JB÷ED1gnpqq¬WV÷hershey-bears¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷MajVGhOq¬AD÷1539990000¬ADE÷1539990000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utica Comets¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬JA÷06LIhn6F¬WU÷utica-comets¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Monsters¬JB÷fTKMi6LL¬WV÷cleveland-monsters¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬~~
4
1540147038
96
fixtures
SA÷4¬~ZA÷SAD: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷dOaIqYlh¬ZD÷p¬ZE÷QXx8Tz2i¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/sad/ahl/¬ZX÷03SAD 003......0010000000186000AHL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SAD¬~AA÷pz3Jr2Dg¬AD÷1540148400¬ADE÷1540148400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bridgeport Sound Tigers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bridgeport Sound Tigers¬JA÷Or7MZR0T¬WU÷bridgeport-sound-tigers¬WN÷LVP¬AF÷Lehigh Valley Phantoms¬JB÷UPqkVo9p¬WV÷lehigh-valley-phantoms¬AN÷y¬~AA÷jD3Fqrbm¬AD÷1540148400¬ADE÷1540148400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manitoba Moose¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manitoba Moose¬JA÷WzkFylWG¬WU÷manitoba-moose¬WN÷ANT¬AF÷San Antonio Rampage¬JB÷QclJz8oN¬WV÷san-antonio-rampage¬AN÷n¬~AA÷dA6NsMSa¬AD÷1540152000¬ADE÷1540152000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Wolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Wolves¬JA÷8GrgU5Oj¬WU÷chicago-wolves¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Admirals¬JB÷dWyygk1i¬WV÷milwaukee-admirals¬AN÷y¬~AA÷vZeSttr6¬AD÷1540159200¬ADE÷1540159200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Barracuda¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Barracuda¬JA÷zNzuh9Gc¬WU÷san-jose-barracuda¬WN÷STO¬AF÷Stockton Heat¬JB÷IoQqiTV3¬WV÷stockton-heat¬AN÷y¬~AA÷IPfWu0cC¬AD÷1540335600¬ADE÷1540335600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Marlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Marlies¬JA÷WlUmjmoA¬WU÷toronto-marlies¬WN÷LAV¬AF÷Laval Rocket¬JB÷QBTik70G¬WV÷laval-rocket¬AN÷n¬~AA÷naazuKCI¬AD÷1540339200¬ADE÷1540339200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milwaukee Admirals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Admirals¬JA÷42SelRFM¬WU÷milwaukee-admirals¬WN÷ANT¬AF÷San Antonio Rampage¬JB÷pEqgmoVS¬WV÷san-antonio-rampage¬AN÷n¬~AA÷QkbvvvSO¬AD÷1540396800¬ADE÷1540396800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Wolves¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Wolves¬JA÷nNVKr5wp¬WU÷chicago-wolves¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Monsters¬JB÷tpVOsPhj¬WV÷cleveland-monsters¬AN÷n¬~AA÷SfxN2N4P¬AD÷1540422000¬ADE÷1540422000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Belleville Senators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belleville Senators¬JA÷fmZStq8d¬WU÷belleville-senators¬WN÷BIN¬AF÷Binghamton¬JB÷dhDB5Spc¬WV÷binghamton-devils¬AN÷n¬~AA÷bwThc1Sn¬AD÷1540422000¬ADE÷1540422000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hartford Wolf Pack¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAR¬AE÷Hartford Wolf Pack¬JA÷r9FN2QUF¬WU÷hartford-wolf-pack¬WN÷LVP¬AF÷Lehigh Valley Phantoms¬JB÷QX4S1ppM¬WV÷lehigh-valley-phantoms¬AN÷n¬~AA÷4GTlbsDt¬AD÷1540422000¬ADE÷1540422000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utica Comets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬JA÷zqCF4n03¬WU÷utica-comets¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Checkers¬JB÷4IGJ36F9¬WV÷charlotte-checkers¬AN÷n¬~AA÷xURddLsg¬AD÷1540425600¬ADE÷1540425600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rockford IceHogs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ANT¬AF÷San Antonio Rampage¬JB÷fmebdO7q¬WV÷san-antonio-rampage¬WM÷ROC¬AE÷Rockford IceHogs¬JA÷x88W04aS¬WU÷rockford-icehogs¬AN÷n¬~AA÷Iuqfeuca¬AD÷1540594800¬ADE÷1540594800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Belleville Senators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belleville Senators¬JA÷Ywf2erNk¬WU÷belleville-senators¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Griffins¬JB÷jFl7f2xd¬WV÷grand-rapids-griffins¬AN÷n¬~AA÷dWsbfaC5¬AD÷1540594800¬ADE÷1540594800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Marlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Marlies¬JA÷U5mBgMi2¬WU÷toronto-marlies¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Crunch¬JB÷r9ygI5U2¬WV÷syracuse-crunch¬AN÷n¬~AA÷jgs2gJRB¬AD÷1540595100¬ADE÷1540595100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Binghamton¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Checkers¬JB÷vyV1GqaF¬WV÷charlotte-checkers¬WM÷BIN¬AE÷Binghamton¬JA÷dCucHPq9¬WU÷binghamton-devils¬AN÷n¬~AA÷4do6hwsI¬AD÷1540595100¬ADE÷1540595100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rochester Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROC¬AE÷Rochester Americans¬JA÷G0hVbHTs¬WU÷rochester-americans¬WN÷UTI¬AF÷Utica Comets¬JB÷Ay7Ycyql¬WV÷utica-comets¬AN÷n¬~AA÷nLzBicdO¬AD÷1540595100¬ADE÷1540595100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wilkes-Barre/Scranton¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIL¬AE÷Wilkes-Barre/Scranton¬JA÷lS5xcebf¬WU÷wilkes-barre-scranton¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬JB÷WjesdFD0¬WV÷hershey-bears¬AN÷n¬~AA÷QBZEjHBU¬AD÷1540598400¬ADE÷1540598400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iowa Wild¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wild¬JA÷pfaoeZS6¬WU÷iowa-wild¬WN÷COL¬AF÷Colorado Eagles¬JB÷vHbkfgrD¬WV÷colorado-eagles¬AN÷n¬~AA÷GzFOAKdn¬AD÷1540598400¬ADE÷1540598400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milwaukee Admirals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Admirals¬JA÷zqSw1PGP¬WU÷milwaukee-admirals¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Monsters¬JB÷hOE5dqPt¬WV÷cleveland-monsters¬AN÷n¬~AA÷xpGKB0st¬AD÷1540598400¬ADE÷1540598400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas Stars¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas Stars¬JA÷I7cggDcJ¬WU÷texas-stars¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Wolves¬JB÷dhTZ151J¬WV÷chicago-wolves¬AN÷n¬~AA÷ba4T9vCh¬AD÷1540600200¬ADE÷1540600200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Rampage¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANT¬AE÷San Antonio Rampage¬JA÷4bI9e3vm¬WU÷san-antonio-rampage¬WN÷SAN¬AF÷San Jose Barracuda¬JB÷nN7EfNgg¬WV÷san-jose-barracuda¬AN÷n¬~AA÷j7Mz8It5¬AD÷1540605600¬ADE÷1540605600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ontario Reign¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ONT¬AE÷Ontario Reign¬JA÷YwAQiLwC¬WU÷ontario-reign¬WN÷ATL¬AF÷Tucson Roadrunners¬JB÷G2aVjugI¬WV÷tucson-roadrunners¬AN÷n¬~AA÷dpNW8bRb¬AD÷1540605600¬ADE÷1540605600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Diego Gulls¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Gulls¬JA÷QD6Igs9a¬WU÷san-diego-gulls¬WN÷STO¬AF÷Stockton Heat¬JB÷fmBMh1O5¬WV÷stockton-heat¬AN÷n¬~~
4
1540147038
1054
POMOĆ: Nalazite se na AHL 2018/2019 rezultati stranici u Hokej/SAD sekciji. Rezultati.com nudi AHL 2018/2019 rezultate uživo, konačne i parcijalne rezultate, AHL 2018/2019 stanje i detalje susreta. Osim AHL 2018/2019 rezultata možete pratiti 100+ hokejskih takmičenja iz 15+ zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje (liga, kup ili turnir). AHL 2018/2019 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.