ECHL 2018/2019 uživo, rezultati, tablice

Hokej »SAD » ECHL » 2018/2019

results
SA÷4¬~ZA÷SAD: ECHL¬ZEE÷fezk27hp¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷tdTYKgOc¬ZD÷p¬ZE÷O65tmd94¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_fezk27hp¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/sad/echl/¬ZX÷03SAD 003......0020000000186000ECHL 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SAD¬~AA÷4WgYYRqm¬AD÷1539551100¬ADE÷1539551100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Tulsa Oilers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUL¬AE÷Tulsa Oilers¬JA÷nus4IVBq¬WU÷tulsa-oilers¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷IDA¬AF÷Idaho¬JB÷QVu8HkRk¬WV÷idaho-steelheads¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷jTkUZ7Ut¬AD÷1539550800¬ADE÷1539550800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Reading Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading Royals¬JA÷Sf0XNilM¬WU÷reading-royals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷4¬BE÷0¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Railers¬JB÷tb4yNB3S¬WV÷worcester-railers¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬~AA÷EJIMtyqH¬AD÷1539540000¬ADE÷1539540000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brampton Beast¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Brampton Beast¬JA÷UB8nOUIo¬WU÷brampton-beast¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷MAN¬AF÷Manchester Monarchs¬JB÷827jNlYi¬WV÷manchester-monarchs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷pnD1vlMP¬AD÷1539479100¬ADE÷1539479100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Grizzlies¬JA÷fs2PPDJ9¬WU÷utah-grizzlies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷2¬WN÷RAP¬AF÷Rapid City Rush¬JB÷YX0TOXYF¬WV÷rapid-city-rush¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷IuLFGpUI¬AD÷1539475500¬ADE÷1539475500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tulsa Oilers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUL¬AE÷Tulsa Oilers¬JA÷nR1V3Wdj¬WU÷tulsa-oilers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷IDA¬AF÷Idaho¬JB÷pCKY2jCd¬WV÷idaho-steelheads¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷6eEcuU6J¬AD÷1539475500¬ADE÷1539475500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wichita Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ALL¬AF÷Allen Americans¬JB÷x67KQg43¬WV÷allen-americans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬WM÷WIC¬AE÷Wichita Thunder¬JA÷bF8GRZlc¬WU÷wichita-thunder¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬~AA÷dQW6I6a6¬AD÷1539473700¬ADE÷1539473700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cincinnati Cyclones¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FOR¬AF÷Fort Wayne Komets¬JB÷b3pgNKcB¬WV÷fort-wayne-komets¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Cyclones¬JA÷KCokO0r5¬WU÷cincinnati-cyclones¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷2¬~AA÷vkMBHQEC¬AD÷1539473700¬ADE÷1539473700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indy Fuel¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indy Fuel¬JA÷SxkcMvDH¬WU÷indy-fuel¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷8¬BA÷1¬BC÷5¬BE÷2¬WN÷KAL¬AF÷Kalamazoo Wings¬JB÷42CQ4Csp¬WV÷kalamazoo-wings¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷jTTbKSUg¬AD÷1539471600¬ADE÷1539471600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greenville Swamp Rabbits¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRC¬AE÷Greenville Swamp Rabbits¬JA÷jXgYRrqt¬WU÷greenville-swamp-rabbits¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷TOL¬AF÷Toledo Walleye¬JB÷UNhxR2bn¬WV÷toledo-walleye¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷CxVfL8Fm¬AD÷1539471600¬ADE÷1539471600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jacksonville IceMen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville IceMen¬JA÷lW1V7ubO¬WU÷jacksonville-icemen¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷CAR¬AF÷South Carolina Stingrays¬JB÷SM0Z6aDU¬WV÷south-carolina-stingrays¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷pjT2Jnp0¬AD÷1539471600¬ADE÷1539471600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Norfolk Admirals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷Norfolk Admirals¬JA÷OphtQMDh¬WU÷norfolk-admirals¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷WHE¬AF÷Wheeling Nailers¬JB÷xldpPtTb¬WV÷wheeling-nailers¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷3¬~AA÷f1zjMl0s¬AD÷1539471600¬ADE÷1539471600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Solar Bears¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Solar Bears¬JA÷t6bN91TB¬WU÷orlando-solar-bears¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Gladiators¬JB÷f92R8LrI¬WV÷atlanta-gladiators¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬BF÷0¬~AA÷hhlOQUiQ¬AD÷1539471600¬ADE÷1539471600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Reading Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading Royals¬JA÷KjAEBNba¬WU÷reading-royals¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Railers¬JB÷bs9IAsE5¬WV÷worcester-railers¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬~AA÷bVlKRAxK¬AD÷1539468000¬ADE÷1539468000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maine Mariners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Maine Mariners¬JA÷CQ66DqUn¬WU÷maine-mariners¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷ADI¬AF÷Adirondack Thunder¬JB÷jH5AC3qg¬WV÷adirondack-thunder¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷3¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷zTJIsHTA¬AD÷1539466200¬ADE÷1539466200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newfoundland¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newfoundland¬JA÷hfurHDBI¬WU÷newfoundland¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷FLO¬AF÷Florida Everblades¬JB÷UJ2Baoto¬WV÷florida-everblades¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬~AA÷6gFErcE4¬AD÷1539460800¬ADE÷1539460800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Brampton Beast¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Brampton Beast¬JA÷pUyzJZt6¬WU÷brampton-beast¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷6¬AT÷5¬BG÷0¬BI÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷MAN¬AF÷Manchester Monarchs¬JB÷bXuvIgdC¬WV÷manchester-monarchs¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷5¬BH÷0¬BJ÷2¬BB÷3¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷pSpGSjND¬AD÷1539392700¬ADE÷1539392700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UTA¬AE÷Utah Grizzlies¬JA÷f9QZI56P¬WU÷utah-grizzlies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷RAP¬AF÷Rapid City Rush¬JB÷U1H1EPEt¬WV÷rapid-city-rush¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬~AA÷23LVKv47¬AD÷1539389100¬ADE÷1539389100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kansas City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City¬JA÷6mpucOq6¬WU÷kansas-city-mavericks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷ALL¬AF÷Allen Americans¬JB÷pvqqdraC¬WV÷allen-americans¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬~AA÷tfKZJbJD¬AD÷1539389100¬ADE÷1539389100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Wichita Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIC¬AE÷Wichita Thunder¬JA÷2Fwle2EI¬WU÷wichita-thunder¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷IDA¬AF÷Idaho¬JB÷t6xhfMTO¬WV÷idaho-steelheads¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷0¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬~AA÷fwMRLKl1¬AD÷1539387300¬ADE÷1539387300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indy Fuel¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indy Fuel¬JA÷bNtXbpFg¬WU÷indy-fuel¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷FOR¬AF÷Fort Wayne Komets¬JB÷CQpyb4Ua¬WV÷fort-wayne-komets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬~AA÷GnNNM0Zf¬AD÷1539385200¬ADE÷1539385200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Greenville Swamp Rabbits¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRC¬AE÷Greenville Swamp Rabbits¬JA÷x8hO06ps¬WU÷greenville-swamp-rabbits¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷TOL¬AF÷Toledo Walleye¬JB÷GbiSaQam¬WV÷toledo-walleye¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬~
4
1539617131
22
fixtures
SA÷4¬~ZA÷SAD: ECHL¬ZEE÷fezk27hp¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷tdTYKgOc¬ZD÷p¬ZE÷O65tmd94¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_fezk27hp¬ZJ÷2¬ZL÷/hokej/sad/echl/¬ZX÷03SAD 003......0020000000186000ECHL 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SAD¬~AA÷E1BUVauL¬AD÷1539644400¬ADE÷1539644400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Solar Bears¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAR¬AF÷South Carolina Stingrays¬JB÷jB2Fqs75¬WV÷south-carolina-stingrays¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Solar Bears¬JA÷x8bBpNia¬WU÷orlando-solar-bears¬AN÷n¬~AA÷dr8RuebN¬AD÷1539723600¬ADE÷1539723600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newfoundland¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newfoundland¬JA÷2P6fM8mb¬WU÷newfoundland¬WN÷ADI¬AF÷Adirondack Thunder¬JB÷GSAbLS24¬WV÷adirondack-thunder¬AN÷n¬~AA÷rH10Qw3r¬AD÷1539730800¬ADE÷1539730800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Solar Bears¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Solar Bears¬JA÷t0eStuiO¬WU÷orlando-solar-bears¬WN÷CAR¬AF÷South Carolina Stingrays¬JB÷KjfWua6U¬WV÷south-carolina-stingrays¬AN÷n¬~AA÷fTQUvFDT¬AD÷1539810000¬ADE÷1539810000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newfoundland¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newfoundland¬JA÷bi03KnIA¬WU÷newfoundland¬WN÷ADI¬AF÷Adirondack Thunder¬JB÷xra7J6XG¬WV÷adirondack-thunder¬AN÷n¬~AA÷C8DdzZLp¬AD÷1539990000¬ADE÷1539990000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manchester Monarchs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manchester Monarchs¬JA÷6H3BIQnN¬WU÷manchester-monarchs¬WN÷NEW¬AF÷Newfoundland¬JB÷p82FHp2T¬WV÷newfoundland¬AN÷n¬~AA÷bggxYoag¬AD÷1539990900¬ADE÷1539990900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maine Mariners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Maine Mariners¬JA÷YeuCG9td¬WU÷maine-mariners¬WN÷REA¬AF÷Reading Royals¬JB÷CnvGFTe2¬WV÷reading-royals¬AN÷n¬~AA÷xphtX5Ea¬AD÷1539991800¬ADE÷1539991800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Florida Everblades¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLO¬AE÷Florida Everblades¬JA÷GK4dOLa2¬WU÷florida-everblades¬WN÷NOR¬AF÷Norfolk Admirals¬JB÷UN80NuF8¬WV÷norfolk-admirals¬AN÷n¬~AA÷46OxWPT5¬AD÷1539991800¬ADE÷1539991800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jacksonville IceMen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAC¬AE÷Jacksonville IceMen¬JA÷Op84MaUE¬WU÷jacksonville-icemen¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Solar Bears¬JB÷2y78LJqL¬WV÷orlando-solar-bears¬AN÷n¬~AA÷rcNtVqqC¬AD÷1539991800¬ADE÷1539991800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kalamazoo Wings¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAL¬AE÷Kalamazoo Wings¬JA÷KC1DKwaR¬WU÷kalamazoo-wings¬WN÷FOR¬AF÷Fort Wayne Komets¬JB÷MLmuGc7r¬WV÷fort-wayne-komets¬AN÷n¬~AA÷xKMpU3bI¬AD÷1539992100¬ADE÷1539992100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Gladiators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Gladiators¬JA÷GrmqFHMl¬WU÷atlanta-gladiators¬WN÷GRC¬AF÷Greenville Swamp Rabbits¬JB÷SIjmEyxe¬WV÷greenville-swamp-rabbits¬AN÷n¬~AA÷jNQlTNDO¬AD÷1539992100¬ADE÷1539992100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indy Fuel¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indy Fuel¬JA÷AsthDei1¬WU÷indy-fuel¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Cyclones¬JB÷lYvdCF67¬WV÷cincinnati-cyclones¬AN÷n¬~AA÷hS4Xi7jP¬AD÷1539993900¬ADE÷1539993900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wichita Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIC¬AE÷Wichita Thunder¬JA÷xlYwyaq8¬WU÷wichita-thunder¬WN÷ALL¬AF÷Allen Americans¬JB÷GvXszJbE¬WV÷allen-americans¬AN÷n¬~AA÷fyiamRbt¬AD÷1539997800¬ADE÷1539997800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Idaho¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IDA¬AE÷Idaho¬JA÷b3MnZxEK¬WU÷idaho-steelheads¬WN÷UTA¬AF÷Utah Grizzlies¬JB÷C6QjYdTQ¬WV÷utah-grizzlies¬AN÷n¬~AA÷OAe3noEn¬AD÷1540072800¬ADE÷1540072800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manchester Monarchs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manchester Monarchs¬JA÷UoDITGyr¬WU÷manchester-monarchs¬WN÷REA¬AF÷Reading Royals¬JB÷8xCMSzil¬WV÷reading-royals¬AN÷n¬~AA÷jaC0Zhyi¬AD÷1540076400¬ADE÷1540076400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adirondack Thunder¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRA¬AF÷Brampton Beast¬JB÷2PrnCOPj¬WV÷brampton-beast¬WM÷ADI¬AE÷Adirondack Thunder¬JA÷jkurD4Ap¬WU÷adirondack-thunder¬AN÷n¬~AA÷21f7o5Th¬AD÷1540076400¬ADE÷1540076400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Florida Everblades¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOR¬AF÷Norfolk Admirals¬JB÷EksNQEL0¬WV÷norfolk-admirals¬WM÷FLO¬AE÷Florida Everblades¬JA÷zarJRf6f¬WU÷florida-everblades¬AN÷n¬~AA÷d0mGqqb5¬AD÷1540076700¬ADE÷1540076700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Carolina Stingrays¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷South Carolina Stingrays¬JA÷OKODmxTD¬WU÷south-carolina-stingrays¬WN÷GRC¬AF÷Greenville Swamp Rabbits¬JB÷2BNHndrK¬WV÷greenville-swamp-rabbits¬AN÷n¬~AA÷pQqCpPra¬AD÷1540076700¬ADE÷1540076700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Worcester Railers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOR¬AE÷Worcester Railers¬JA÷8CtRPYz7¬WU÷worcester-railers¬WN÷MAL¬AF÷Maine Mariners¬JB÷MFpVOhjD¬WV÷maine-mariners¬AN÷n¬~AA÷jNnKr3DB¬AD÷1540078200¬ADE÷1540078200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fort Wayne Komets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAL¬AF÷Kalamazoo Wings¬JB÷YgEmsz6s¬WV÷kalamazoo-wings¬WM÷FOR¬AE÷Fort Wayne Komets¬JA÷WpSLoGcQ¬WU÷fort-wayne-komets¬AN÷n¬~AA÷UDoOsNSH¬AD÷1540078500¬ADE÷1540078500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Gladiators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Gladiators¬JA÷GI3htfLm¬WU÷atlanta-gladiators¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Solar Bears¬JB÷Sh7duEzf¬WV÷orlando-solar-bears¬AN÷n¬~AA÷pO4hQfcp¬AD÷1540078500¬ADE÷1540078500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati Cyclones¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Cyclones¬JA÷MF60vYk0¬WU÷cincinnati-cyclones¬WN÷WHE¬AF÷Wheeling Nailers¬JB÷0654wh56¬WV÷wheeling-nailers¬AN÷n¬~AA÷OE3dPECj¬AD÷1540078500¬ADE÷1540078500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indy Fuel¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indy Fuel¬JA÷Is09xCKC¬WU÷indy-fuel¬WN÷TOL¬AF÷Toledo Walleye¬JB÷dYbDyWZI¬WV÷toledo-walleye¬AN÷n¬~AA÷xIivlbki¬AD÷1540080300¬ADE÷1540080300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Allen Americans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALL¬AE÷Allen Americans¬JA÷8ABKqTRu¬WU÷allen-americans¬WN÷WIC¬AF÷Wichita Thunder¬JB÷MDFOrmsn¬WV÷wichita-thunder¬AN÷n¬~AA÷jLermI4c¬AD÷1540083900¬ADE÷1540083900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rapid City Rush¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Rapid City Rush¬JA÷4x5Ts7dh¬WU÷rapid-city-rush¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City¬JB÷rT3XtRBb¬WV÷kansas-city-mavericks¬AN÷n¬~AA÷YqomnxK3¬AD÷1540084200¬ADE÷1540084200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Idaho¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IDA¬AE÷Idaho¬JA÷jg3ytoR4¬WU÷idaho-steelheads¬WN÷UTA¬AF÷Utah Grizzlies¬JB÷Uq2uu5tB¬WV÷utah-grizzlies¬AN÷n¬~AA÷Uqrsroui¬AD÷1540144800¬ADE÷1540144800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brampton Beast¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Brampton Beast¬JA÷GSWTz82i¬WU÷brampton-beast¬WN÷ADI¬AF÷Adirondack Thunder¬JB÷fJVXZRHc¬WV÷adirondack-thunder¬AN÷n¬~AA÷8zsos5fc¬AD÷1540148400¬ADE÷1540148400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maine Mariners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAL¬AE÷Maine Mariners¬JA÷CfQxZoX3¬WU÷maine-mariners¬WN÷NEW¬AF÷Newfoundland¬JB÷joPtY5nA¬WV÷newfoundland¬AN÷n¬~AA÷CzpiodZ9¬AD÷1540148700¬ADE÷1540148700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Carolina Stingrays¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷South Carolina Stingrays¬JA÷C8ipvPeH¬WU÷south-carolina-stingrays¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Gladiators¬JB÷QBelwqBN¬WV÷atlanta-gladiators¬AN÷n¬~AA÷K0qepGlG¬AD÷1540155900¬ADE÷1540155900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rapid City Rush¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAP¬AE÷Rapid City Rush¬JA÷KYfhx3QT¬WU÷rapid-city-rush¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City¬JB÷MssKXMYp¬WV÷kansas-city-mavericks¬AN÷n¬~AA÷biraqz4M¬AD÷1540155900¬ADE÷1540155900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tulsa Oilers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUL¬AE÷Tulsa Oilers¬JA÷baQ2d6Bo¬WU÷tulsa-oilers¬WN÷ALL¬AF÷Allen Americans¬JB÷xjP6eQQi¬WV÷allen-americans¬AN÷n¬~
4
1539617131
950
POMOĆ: Nalazite se na ECHL 2018/2019 rezultati stranici u Hokej/SAD sekciji. Rezultati.com nudi ECHL 2018/2019 rezultate uživo, konačne i parcijalne rezultate, ECHL 2018/2019 stanje i detalje susreta. Osim ECHL 2018/2019 rezultata možete pratiti 100+ hokejskih takmičenja iz 15+ zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje (liga, kup ili turnir). ECHL 2018/2019 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.