US Open Cup 2019 uživo, rezultati, tablice

Nogomet SAD US Open Cup2019

results
1
1555816326
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SAD: US Open Cup¬ZEE÷8dUVq2Un¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷zZMJRMhP¬ZD÷c¬ZE÷pv9U2FP5¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_8dUVq2Un¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/sad/us-open-cup/¬ZX÷00SAD 003......0060000000186000US Open Cup 011en Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷SAD¬~AA÷G4CoyKsp¬AD÷1557270000¬ADE÷1557270000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lakeland Tropics¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAK¬AE÷Lakeland Tropics¬JA÷KfrPronH¬WU÷lakeland-tropics¬WN÷THE¬AF÷The Villages¬JB÷bosTs51N¬WV÷the-villages¬AN÷n¬~AA÷pGY2qrz4¬AD÷1557270000¬ADE÷1557270000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York U23¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷New York U23¬JA÷WAXqnayC¬WU÷new-york¬WN÷MOT¬AF÷Motown¬JB÷A1WmoJjI¬WV÷motown¬AN÷n¬~AA÷xjZbpOKc¬AD÷1557270000¬ADE÷1557270000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Richmond Kickers¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Kickers¬JA÷C8HrlL6a¬WU÷richmond-kickers¬WN÷VIR¬AF÷Virginia Utd¬JB÷jaGnmuM5¬WV÷virginia-utd¬AN÷n¬~AA÷bazeo45i¬AD÷1557272700¬ADE÷1557272700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Baltimore¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FC¬AE÷FC Baltimore¬JA÷4rEzjsxm¬WU÷fc-baltimore¬WN÷WES¬AF÷West Chester Utd¬JB÷IoIvk1ig¬WV÷west-chester-united¬AN÷n¬~AA÷Yu7jzvcj¬AD÷1557273600¬ADE÷1557273600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tormenta II¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOR¬AE÷Tormenta II¬JA÷GMyYtPGT¬WU÷south-georgia-tormenta¬WN÷CHT¬AF÷Chattanooga¬JB÷IVNaxqPp¬WV÷chattanooga-red-wolves¬AN÷n¬~AA÷OKCuc143¬AD÷1557275400¬ADE÷1557275400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milwaukee Bavarians¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAV¬AE÷Milwaukee Bavarians¬JA÷0SIccp1A¬WU÷milwaukee-bavarians¬WN÷LAU¬AF÷Forward Madison¬JB÷vJH1d4GG¬WV÷forward-madison¬AN÷n¬~AA÷6q2pdLJ9¬AD÷1557278100¬ADE÷1557278100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Laredo Heat¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAR¬AE÷Laredo Heat¬JA÷Ms76eOVM¬WU÷laredo-heat¬WN÷BRA¬AF÷Brazos Valley Cavalry¬JB÷zoBAfroT¬WV÷brazos-valley-cavalry¬AN÷n¬~AA÷YcIQyiYf¬AD÷1557282600¬ADE÷1557282600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Academica SC¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ACA¬AE÷Academica SC¬JA÷zoXuANpG¬WU÷academica-sc¬WN÷ELF¬AF÷El Farolito¬JB÷EyWq9s0M¬WV÷el-farolito¬AN÷n¬~AA÷n1MUzBm1¬AD÷1557282600¬ADE÷1557282600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cal¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAL¬AE÷Cal¬JA÷rBzl81FS¬WU÷cal¬WN÷FC¬AF÷FC Mulhouse Portland¬JB÷pKMF3LNq¬WV÷fc-mulhouse-portland¬AN÷n¬~AA÷tOLYZU27¬AD÷1557282600¬ADE÷1557282600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orange County FC¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIR¬AE÷Orange County FC¬JA÷SrCK2uwj¬WU÷orange-county-fc¬WN÷GOL¬AF÷Golden State Force¬JB÷tnGO1ahd¬WV÷golden-state-force¬AN÷n¬~AA÷O6X6r2kA¬AD÷1557356400¬ADE÷1557356400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Erie Commodores¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIL¬AE÷Erie Commodores¬JA÷4OVipw6O¬WU÷erie-commodores¬WN÷DAY¬AF÷Dayton¬JB÷IRZeqcLU¬WV÷dayton¬AN÷n¬~AA÷CW5fZcCd¬AD÷1557356400¬ADE÷1557356400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greenville¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GVL¬AE÷Greenville¬JA÷WYBs1S1o¬WU÷greenville-triumph¬WN÷TRM¬AF÷Tormenta¬JB÷pxGo0nHi¬WV÷south-georgia-tormenta¬AN÷n¬~AA÷6VMBsM4G¬AD÷1557356400¬ADE÷1557356400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lansing¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAN¬AE÷Lansing¬JA÷pIm0lkIu¬WU÷lansing-ignite¬WN÷ANN¬AF÷Ann Arbor¬JB÷O8n4m9Xo¬WV÷ann-arbor¬AN÷n¬~AA÷QZgxbskc¬AD÷1557356400¬ADE÷1557356400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami FC¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FLO¬AF÷Florida Soccer Soldiers¬JB÷6i4fbQo4¬WV÷florida-soccer-soldiers¬WM÷MIA¬AE÷Miami FC¬JA÷S05ja6Wc¬WU÷miami-fc¬AN÷n¬~AA÷KYQFttKM¬AD÷1557356400¬ADE÷1557356400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reading¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading¬JA÷hri8nTnh¬WU÷reading¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Lone Star¬JB÷WYkCom2b¬WV÷philadelphia-lone-star¬AN÷n¬~AA÷EeQJu0ZS¬AD÷1557358200¬ADE÷1557358200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Cosmos 2¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYC¬AE÷New York Cosmos 2¬JA÷EcuHp7H4¬WU÷new-york-cosmos¬WN÷BLA¬AF÷Black Rock¬JB÷QXrLqRWA¬WV÷black-rock¬AN÷n¬~AA÷pz1leuZF¬AD÷1557360000¬ADE÷1557360000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Little Rock Rangers¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAL¬AF÷NTX Rayados¬JB÷WGdtkM8j¬WV÷ntx-rayados¬WM÷LIT¬AE÷Little Rock Rangers¬JA÷hQcxj2gp¬WU÷little-rock-rangers¬AN÷n¬~AA÷CrUHwD3r¬AD÷1557361800¬ADE÷1557361800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Menace¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEN¬AE÷Menace¬JA÷8YuPD5oi¬WU÷menace¬WN÷DUL¬AF÷Duluth FC¬JB÷nPvTCP0c¬WV÷duluth-fc¬AN÷n¬~AA÷jZSLxXIl¬AD÷1557361800¬ADE÷1557361800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Midland Sockers¬ER÷1/128-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MID¬AE÷Midland Sockers¬JA÷tnvXBqG3¬WU÷midland-sockers¬WN÷FC¬AF÷FC Denver¬JB÷hMsyB3V9¬WV÷fc-denver¬AN÷n¬~
1
1555816326
19
Settings
POMOĆ: Nalazite se na US Open Cup 2019 rezultati stranici u Nogomet/SAD sekciji. Rezultati.com nudi US Open Cup 2019 rezultate uživo, konačne i parcijalne rezultate, US Open Cup 2019 stanje i detalje susreta (strijelce golova, crvene kartone, usporedbu tečajeva, …). Osim US Open Cup 2019 rezultata možete pratiti 1000+ nogometnih natjecanja iz 90+ zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje (rezultati liga, uživo rezultati nacionalnih kupova, ostala natjecanja). US Open Cup 2019 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.
Prikaži više
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za tvoj telefon. Preuzmi ju besplatno!