USL League Two 2019 uživo, rezultati, tablice

Nogomet SAD

USL League Two
2019
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷SAD: USL League Two¬ZEE÷21McUfjf¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷2FPJM3vI¬ZD÷c¬ZE÷0hbBS8g6¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_21McUfjf¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/sad/usl-league-two/¬ZX÷00SAD 003......0010000000187000USL League T014ue Two000¬ZCC÷0¬ZAF÷SAD¬~AA÷4pTlbHDp¬AD÷1560983400¬ADE÷1560983400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Weston¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Weston¬JA÷reON8i2s¬WU÷weston¬AG÷0¬WN÷BER¬AF÷Daytona¬JB÷xINR7BHm¬WV÷daytona¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬~AA÷fBsJ3wjN¬AD÷1560981600¬ADE÷1560981600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dayton¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAY¬AE÷Dayton¬JA÷IDf5jAnD¬WU÷dayton¬AG÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chicago United¬JB÷pKrmFgPD¬WV÷chicago-united¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬~AA÷Y1tN2c5T¬AD÷1560981600¬ADE÷1560981600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷The Villages¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FLO¬AF÷Florida Elite¬JB÷6ZWeDXgQ¬WV÷florida-elite¬AH÷2¬WM÷THE¬AE÷The Villages¬JA÷OAsiEDvK¬WU÷the-villages¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬~AA÷CnhE4JzH¬AD÷1560902400¬ADE÷1560902400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEX¬AE÷Texas United¬JA÷db6dhWH0¬WU÷texas-united¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CRO¬AF÷Corpus Christi FC¬JB÷vNe1ijX6¬WV÷corpus-christi-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷bqlA5aLA¬AD÷1560898800¬ADE÷1560898800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bantams¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BYS¬AE÷Bantams¬JA÷lY2lfhml¬WU÷south-carolina-united-bantams¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷PEA¬AF÷Peachtree City MOBA¬JB÷re2hgC2f¬WV÷peachtree-city-moba¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷QVk27Ljb¬AD÷1560898800¬ADE÷1560898800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charlotte Eagles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Eagles¬JA÷MJn8EMY2¬WU÷charlotte-eagles¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷TOR¬AF÷Tormenta II¬JB÷GtnCDtl9¬WV÷south-georgia-tormenta¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷U3dg9sMo¬AD÷1560898800¬ADE÷1560898800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Carolina II¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷North Carolina II¬JA÷boFF8Wpp¬WU÷north-carolina-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷VIR¬AF÷Virginia Beach¬JB÷SKJJ7j0j¬WV÷virginia-beach-united¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷4Ml66u64¬AD÷1560898800¬ADE÷1560898800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tri-Cities¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tri-Cities¬JA÷fXpGC03F¬WU÷tri-cities¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷TOB¬AF÷Tobacco Road¬JB÷As4peYXs¬WV÷tobacco-road¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷8fec81yh¬AD÷1560895200¬ADE÷1560895200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miami City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FCM¬AE÷Miami City¬JA÷6BIN6AFd¬WU÷miami-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬WN÷LAK¬AF÷Lakeland Tropics¬JB÷Aqq4F2Jd¬WV÷lakeland-tropics¬AH÷1¬~AA÷G08Bpbqo¬AD÷1560729600¬ADE÷1560729600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mississippi Brilla¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIS¬AE÷Mississippi Brilla¬JA÷EDwqEhNM¬WU÷mississippi-brilla¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SEN¬AF÷Houston FC¬JB÷dxTmDCxT¬WV÷houston-fc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷OSjw36aC¬AD÷1560727800¬ADE÷1560727800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Discoveries¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIS¬AE÷Discoveries¬JA÷0z5zIzOc¬WU÷discoveries¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TOR¬AF÷Tormenta II¬JB÷SdyXGfw4¬WV÷south-georgia-tormenta¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷6itr2QEI¬AD÷1560727800¬ADE÷1560727800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Virginia¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WBA¬AE÷West Virginia¬JA÷6mzyGEhA¬WU÷west-virginia¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Dutch Lions¬JB÷0AZvFY7G¬WV÷cincinnati-dutch-lions¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Ranije završeno.¬~AA÷G2mV4SUa¬AD÷1560718800¬ADE÷1560718800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷TSS Rovers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TSS¬AE÷TSS Rovers¬JA÷ldyIag8T¬WU÷tss-rovers¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SEA¬AF÷Seattle U23¬JB÷fwEpeDGp¬WV÷seattle¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷pxhZ3np6¬AD÷1560718800¬ADE÷1560718800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Victoria Highlanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIC¬AE÷Victoria Highlanders¬JA÷8tIlfXVj¬WU÷victoria-highlanders-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷4¬BC÷2¬WN÷POR¬AF÷Portland U23¬JB÷Mq6WIG8i¬WV÷portland¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷xClR58Fg¬AD÷1560717000¬ADE÷1560717000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Francisco City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHA¬AF÷Breakers FC¬JB÷A5xE0ZhN¬WV÷santa-cruz-breakers-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷SFC¬AE÷San Francisco City¬JA÷tWX91FwH¬WU÷san-francisco-city¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷tpeI7Ups¬AD÷1560711600¬ADE÷1560711600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Park City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Park City¬JA÷EJtg5cvh¬WU÷park-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷COL¬AF÷Colorado Pride Switchbacks U23¬JB÷8ttc4Hgb¬WV÷colorado-pride-switchbacks¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷fmaM6l0m¬AD÷1560711600¬ADE÷1560711600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seacoast Utd Phantoms¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seacoast Utd Phantoms¬JA÷KGq13y94¬WU÷seacoast-united-phantoms¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷ACC¬AF÷AC Connecticut¬JB÷2uZ52eOA¬WV÷ac-connecticut¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷O48jCAxQ¬AD÷1560650400¬ADE÷1560650400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ventura¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORA¬AF÷Orange County SC II¬JB÷zTsk6wPo¬WV÷orange-county-sc¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷VEN¬AE÷Ventura¬JA÷bBb6sfno¬WU÷ventura¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬~AA÷Cfn0i900¬AD÷1560645000¬ADE÷1560645000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Euro New York¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EUR¬AE÷Euro New York¬JA÷8Ii1YG9U¬WU÷euro-new-york¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷LEH¬AF÷Lehigh Valley¬JB÷pvT6g0ut¬WV÷lehigh-valley¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷pE9nDjNJ¬AD÷1560645000¬ADE÷1560645000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kaw Valley¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAW¬AE÷Kaw Valley¬JA÷2uDzmGON¬WU÷kaw-valley¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MEN¬AF÷Menace¬JB÷d2CvnzvU¬WV÷menace¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷KKk8kmVC¬AD÷1560643200¬ADE÷1560643200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Albion Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YAN¬AE÷Albion Hurricanes¬JA÷KdLJjbPb¬WU÷albion-hurricanes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷TEX¬AF÷Texas United¬JB÷SMKNkIv5¬WV÷texas-united¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷bBlCl7pJ¬AD÷1560643200¬ADE÷1560643200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷WSA Winnipeg¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WSA¬AE÷WSA Winnipeg¬JA÷6DJRlxfB¬WU÷wsa-winnipeg¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TBC¬AF÷Thunder Bay Chill¬JB÷lx9Wmd9H¬WV÷thunder-bay-chill¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬~AA÷Qcj4jTF6¬AD÷1560641400¬ADE÷1560641400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Westchester¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Westchester¬JA÷bsXAhKfn¬WU÷westchester¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BLA¬AF÷Black Rock¬JB÷t6MFivAh¬WV÷black-rock¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬~AA÷Y3RQxAo7¬AD÷1560639600¬ADE÷1560639600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Evergreen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CED¬AF÷Cedar¬JB÷6FU4wlkr¬WV÷cedar-stars-rush¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬WM÷EVE¬AE÷Evergreen¬JA÷lzrwrUtR¬WU÷evergreen¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬~AA÷CfQUyU0D¬AD÷1560639600¬ADE÷1560639600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lakeland Tropics¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAK¬AE÷Lakeland Tropics¬JA÷p6T8x84l¬WU÷lakeland-tropics¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷WES¬AF÷Weston¬JB÷QHp6ySJf¬WV÷weston¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷QcEC0DwE¬AD÷1560639600¬ADE÷1560639600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lionsbridge¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIO¬AE÷Lionsbridge¬JA÷48qAznZ0¬WU÷lionsbridge¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷TOB¬AF÷Tobacco Road¬JB÷bVrEZ5l7¬WV÷tobacco-road¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~AA÷xYHGaXhK¬AD÷1560639600¬ADE÷1560639600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Reading¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Reading¬JA÷CYnIYP3D¬WU÷reading¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷OCE¬AF÷Ocean City¬JB÷EwR0c9tE¬WV÷ocean-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Kd7Lbi8Q¬AD÷1560639600¬ADE÷1560639600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarasota¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarasota¬JA÷j3lUusBt¬WU÷sarasota¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷FLO¬AF÷Florida Elite¬JB÷KxgYv1Qn¬WV÷florida-elite¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷M5gmfBGs¬AD÷1560639600¬ADE÷1560639600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Treasure Coast¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRE¬AE÷Treasure Coast¬JA÷bTixvLug¬WU÷treasure-coast¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷THE¬AF÷The Villages¬JB÷thsswuea¬WV÷the-villages¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷jubigVVm¬AD÷1560639600¬ADE÷1560639600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tri-Cities¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tri-Cities¬JA÷vw0pxaA5¬WU÷tri-cities¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷WAK¬AF÷Wake FC¬JB÷YaalyJPB¬WV÷wake-fc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷UVdehkof¬AD÷1560639600¬ADE÷1560639600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Virginia Beach¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIR¬AE÷Virginia Beach¬JA÷CjbhzwuI¬WU÷virginia-beach-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Dynamo¬JB÷URhcZdfO¬WV÷carolina-dynamo¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷GSWLwjW0¬AD÷1560636000¬ADE÷1560636000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Bolts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIM¬AE÷Boston Bolts¬JA÷h8lUqjCE¬WU÷boston-bolts¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷SAL¬AF÷Manhattan¬JB÷zXwZrARK¬WV÷manhattan¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷xxYHvWGf¬AD÷1560636000¬ADE÷1560636000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dayton¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAY¬AE÷Dayton¬JA÷Q1drMnK7¬WU÷dayton¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago United¬JB÷EHkQpWd8¬WV÷chicago-united¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬~
1
1561006606
280
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SAD: USL League Two¬ZEE÷21McUfjf¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷2FPJM3vI¬ZD÷c¬ZE÷0hbBS8g6¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_21McUfjf¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/sad/usl-league-two/¬ZX÷00SAD 003......0010000000187000USL League T014ue Two000¬ZCC÷0¬ZAF÷SAD¬~AA÷bqAuLvLc¬AD÷1560985200¬ADE÷1560985200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Black Rock¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PIO¬AF÷Western Mass Pioneers¬JB÷6mCURW8J¬WV÷western-pioneers¬WM÷BLA¬AE÷Black Rock¬JA÷4rYo3mWI¬WU÷black-rock¬AN÷n¬~AA÷h69qKbz4¬AD÷1560985200¬ADE÷1560985200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Bolts¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIM¬AE÷Boston Bolts¬JA÷pvBYQjOP¬WU÷boston-bolts¬WN÷SEA¬AF÷Seacoast Utd Phantoms¬JB÷xW20MAWt¬WV÷seacoast-united-phantoms¬AN÷n¬~AA÷pt6yMK5i¬AD÷1560985200¬ADE÷1560985200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lehigh Valley¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEH¬AE÷Lehigh Valley¬JA÷CzGv5916¬WU÷lehigh-valley¬WN÷CED¬AF÷Cedar¬JB÷6cFr4TGC¬WV÷cedar-stars-rush¬AN÷n¬~AA÷Wd8mJIkA¬AD÷1560985200¬ADE÷1560985200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Phoenix¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Phoenix¬JA÷GM14LUom¬WU÷portland-phoenix¬WN÷ACC¬AF÷AC Connecticut¬JB÷boi9Kl1g¬WV÷ac-connecticut¬AN÷n¬~AA÷SO1dHdKM¬AD÷1560987000¬ADE÷1560987000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Westchester¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Westchester¬JA÷p2gLHnoC¬WU÷westchester¬WN÷SAL¬AF÷Manhattan¬JB÷QDAIG60I¬WV÷manhattan¬AN÷n¬~AA÷lY2hIx5G¬AD÷1560988800¬ADE÷1560988800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Long Island¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EUR¬AF÷Euro New York¬JB÷6BfHISV5¬WV÷euro-new-york¬WM÷LON¬AE÷Long Island¬JA÷CleDJ8Ga¬WU÷long-island¬AN÷n¬~AA÷Mo10GGZS¬AD÷1560988800¬ADE÷1560988800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orange County SC II¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORA¬AE÷Orange County SC II¬JA÷449MFQFO¬WU÷orange-county-sc¬WN÷SKO¬AF÷San Diego Zest¬JB÷I7c4vAhP¬WV÷san-diego-zest¬AN÷n¬~AA÷ryShcyTj¬AD÷1560990600¬ADE÷1560990600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Evergreen¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Evergreen¬JA÷G8MV6VWg¬WU÷evergreen¬WN÷REA¬AF÷Reading¬JB÷YqHz6kn0¬WV÷reading¬AN÷n¬~AA÷rk7RBzrp¬AD÷1561075200¬ADE÷1561075200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Green Bay Voyageurs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Green Bay Voyageurs¬JA÷fTlWZT0t¬WU÷green-bay-voyageurs¬WN÷KAW¬AF÷Kaw Valley¬JB÷xhvyZmGn¬WV÷kaw-valley¬AN÷n¬~AA÷QDdWAfcj¬AD÷1561077000¬ADE÷1561077000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brazos Valley Cavalry¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Brazos Valley Cavalry¬JA÷GrwuY7Vh¬WU÷brazos-valley-cavalry¬WN÷SEN¬AF÷Houston FC¬JB÷pIsqXRpa¬WV÷houston-fc¬AN÷n¬~AA÷SxsVVeZF¬AD÷1561080600¬ADE÷1561080600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Pride Switchbacks U23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Pride Switchbacks U23¬JA÷xC6MpoFb¬WU÷colorado-pride-switchbacks¬WN÷OGD¬AF÷Ogden City¬JB÷KzdRq5U4¬WV÷ogden-city¬AN÷n¬~AA÷44ezAECd¬AD÷1561136400¬ADE÷1561136400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chicago United¬JA÷O8tmWo05¬WU÷chicago-united¬WN÷FLI¬AF÷Flint City¬JB÷6XViV5FB¬WV÷flint-city¬AN÷n¬~AA÷hKlIYckc¬AD÷1561158000¬ADE÷1561158000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cincinnati Dutch Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIN¬AE÷Cincinnati Dutch Lions¬JA÷I7ZeUPUH¬WU÷cincinnati-dutch-lions¬WN÷DAY¬AF÷Dayton¬JB÷CUYaTqpO¬WV÷dayton¬AN÷n¬~AA÷Ol47R1aR¬AD÷1561158000¬ADE÷1561158000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ocean City¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OCE¬AE÷Ocean City¬JA÷riYBigSr¬WU÷ocean-city¬WN÷YOR¬AF÷New York U23¬JB÷xEXFjDsk¬WV÷new-york¬AN÷n¬~AA÷x2yjJ9WQ¬AD÷1561159800¬ADE÷1561159800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Daytona¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Daytona¬JA÷AwhWSo1s¬WU÷daytona¬WN÷FCM¬AF÷Miami City¬JB÷jk9TR5Gm¬WV÷miami-city¬AN÷n¬~AA÷Wv7hgK7K¬AD÷1561159800¬ADE÷1561159800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Peachtree City MOBA¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAL¬AF÷Dalton¬JB÷I7PJUiyE¬WV÷dalton¬WM÷PEA¬AE÷Peachtree City MOBA¬JA÷G2oy68bD¬WU÷peachtree-city-moba¬AN÷n¬~AA÷WAmMXH43¬AD÷1561159800¬ADE÷1561159800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Thunder Bay Chill¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TBC¬AE÷Thunder Bay Chill¬JA÷jLX3S3aU¬WU÷thunder-bay-chill¬WN÷MEN¬AF÷Menace¬JB÷je4AmmVu¬WV÷menace¬AN÷n¬~AA÷QoQ3Ri6c¬AD÷1561161600¬ADE÷1561161600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Albuquerque Sol¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷Albuquerque Sol¬JA÷2y5IQn1U¬WU÷albuquerque-sol¬WN÷PAR¬AF÷Park City¬JB÷SbWOoWWu¬WV÷park-city¬AN÷n¬~AA÷EZxRWyK9¬AD÷1561161600¬ADE÷1561161600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Corpus Christi FC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Corpus Christi FC¬JA÷Uo3En7pn¬WU÷corpus-christi-fc¬WN÷MIS¬AF÷Mississippi Brilla¬JB÷O82IoRah¬WV÷mississippi-brilla¬AN÷n¬~AA÷MatZUFlM¬AD÷1561168800¬ADE÷1561168800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Golden State Force¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Golden State Force¬JA÷bRfVrPqB¬WU÷golden-state-force¬WN÷SFC¬AF÷San Francisco City¬JB÷h29YsqaH¬WV÷san-francisco-city¬AN÷n¬~AA÷0juwUZ3S¬AD÷1561168800¬ADE÷1561168800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lane United¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAN¬AE÷Lane United¬JA÷URW1QGTq¬WU÷lane-united-fc¬WN÷TSS¬AF÷TSS Rovers¬JB÷CjM6Pzqj¬WV÷tss-rovers¬AN÷n¬~AA÷4KqbPgCq¬AD÷1561168800¬ADE÷1561168800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Southern California¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷Southern California¬JA÷QgQAOfbd¬WU÷southern-california-seahorses¬WN÷GLE¬AF÷Glens SC¬JB÷vcEhmvyc¬WV÷san-francisco-glens-sc¬AN÷n¬~AA÷rBr2ODRk¬AD÷1561169700¬ADE÷1561169700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Victoria Highlanders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAL¬AF÷Calgary-Foothills¬JB÷zP71oI59¬WV÷calgary-foothills¬WM÷VIC¬AE÷Victoria Highlanders¬JA÷ImDdnbj3¬WU÷victoria-highlanders-fc¬AN÷n¬~AA÷8h6DNhbg¬AD÷1561230000¬ADE÷1561230000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Pride Switchbacks U23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colorado Pride Switchbacks U23¬JA÷67QzH9ef¬WU÷colorado-pride-switchbacks¬WN÷OGD¬AF÷Ogden City¬JB÷0UPvGTA0¬WV÷ogden-city¬AN÷n¬~~
1
1561006606
220
Settings
POMOĆ: Nalazite se na USL League Two 2019 rezultati stranici u Nogomet/SAD sekciji. Rezultati.com nudi USL League Two 2019 rezultate uživo, konačne i parcijalne rezultate, USL League Two 2019 stanje i detalje susreta (strijelce golova, crvene kartone, usporedbu tečajeva, …). Osim USL League Two 2019 rezultata možete pratiti 1000+ nogometnih natjecanja iz 90+ zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje (rezultati liga, uživo rezultati nacionalnih kupova, ostala natjecanja). USL League Two 2019 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.
Prikaži više
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za tvoj telefon. Preuzmi ju besplatno!