USL Championship 2019 uživo, rezultati, tablice

Nogomet SAD

USL Championship
2019
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷SAD: USL Championship¬ZEE÷OjCHtstG¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷SQtPbKOD¬ZD÷p¬ZE÷SdsGw3He¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_OjCHtstG¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/sad/usl-championship/¬ZX÷00SAD 003......0010000000001000USL Champion016onship000¬ZCC÷0¬ZAF÷SAD¬~AA÷hG235kTL¬AD÷1571007600¬ADE÷1571007600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Energy¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1571014692¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COT¬AE÷Oklahoma City Energy¬JA÷ljtdjPkm¬WU÷oklahoma-city-energy-fc¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷RGV¬AF÷Rio Grande¬JB÷rDu0kq5g¬WV÷rio-grande-valley-fc-toros¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷Otba6VDF¬AD÷1570989600¬ADE÷1570989600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Charleston¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570996545¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOU¬AF÷Loudoun¬JB÷zmxhi5zs¬WV÷loudoun-united¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷CHA¬AE÷Charleston¬JA÷U5aPeoSP¬WU÷charleston¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬~AA÷2R9j8iq3¬AD÷1570933800¬ADE÷1570933800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fresno¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570940967¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fresno¬JA÷tpJUZ356¬WU÷fresno¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷LAG¬AF÷LA Galaxy 2¬JB÷O88ZYNKC¬WV÷los-angeles¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷GI13nAMq¬AD÷1570933800¬ADE÷1570933800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Las Vegas Lights¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570940777¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAS¬AE÷Las Vegas Lights¬JA÷tWwdL4jD¬WU÷las-vegas-lights¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷REN¬AF÷Reno¬JB÷ryIvplTD¬WV÷reno-1868¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷E9FyijES¬AD÷1570933800¬ADE÷1570933800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Phoenix Rising¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570940913¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Rising¬JA÷fFulNQL0¬WU÷phoenix-rising¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷REA¬AF÷Real Monarchs¬JB÷2uuhMpy7¬WV÷real-monarchs¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷dUI0oUyj¬AD÷1570933800¬ADE÷1570933800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacramento Republic¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570941055¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Republic¬JA÷dvMrq8rK¬WU÷sacramento-republic¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ORA¬AF÷Orange County SC¬JB÷j1LnrScQ¬WV÷orange-county-sc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬~AA÷lO5n9XTd¬AD÷1570932000¬ADE÷1570932000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tacoma Defiance¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570939178¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Tacoma Defiance¬JA÷lx1NyQzf¬WU÷tacoma-defiance¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷COL¬AF÷Colorado Springs¬JB÷ra0Rzpj0¬WV÷colorado-springs¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷KnGXiWbM¬AD÷1570926600¬ADE÷1570926600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saint Louis FC¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570933964¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAI¬AE÷Saint Louis FC¬JA÷YaiuPnil¬WU÷st-louis-fc¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh¬JB÷GOtpO66f¬WV÷pittsburgh¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷GfJGeEac¬AD÷1570924800¬ADE÷1570924800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570932196¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis¬JA÷KdR5Amxe¬WU÷memphis-901¬AJ÷2¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Independ.¬JB÷2LGA97i1¬WV÷charlotte-independence¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷6qCThCqG¬AD÷1570924800¬ADE÷1570924800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nashville SC¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570931877¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville SC¬JA÷2H09U8TQ¬WU÷nashville-sc¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CAR¬AF÷North Carolina¬JB÷KdmyQSyr¬WV÷north-carolina-fc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷OKMOghU9¬AD÷1570924800¬ADE÷1570924800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tulsa Roughnecks¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570932085¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUL¬AE÷Tulsa Roughnecks¬JA÷6k70WUbE¬WU÷tulsa-roughnecks¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷NEW¬AF÷New Mexico¬JB÷OQ15VlEK¬WV÷new-mexico¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷pUNKfYE3¬AD÷1570923000¬ADE÷1570923000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tampa Bay¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570930407¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay¬JA÷EeKE8R67¬WU÷tampa-bay¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷IND¬AF÷Indy Eleven¬JB÷Sb8dXAq8¬WV÷indy-eleven¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷x4KCdfpi¬AD÷1570921200¬ADE÷1570921200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Louisville City¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570928100¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Louisville City¬JA÷CWNcC97r¬WU÷louisville-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷8¬BA÷3¬BC÷5¬WN÷SWO¬AF÷Swope Park¬JB÷t6S1BTMl¬WV÷swope-park-rangers¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬~AA÷CbfSQdea¬AD÷1570903200¬ADE÷1570903200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ottawa Fury¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570910479¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Fury¬JA÷IPnLzvig¬WU÷ottawa-fury¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷BET¬AF÷Bethlehem¬JB÷CnnPZc6a¬WV÷bethlehem-steel-fc¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷zLH4plid¬AD÷1570845600¬ADE÷1570845600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland 2¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570852894¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SKO¬AF÷San Antonio¬JB÷Ao2Jx6Lm¬WV÷san-antonio-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬WM÷POR¬AE÷Portland 2¬JA÷hA7Ewn6s¬WU÷portland¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬~~
589
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SAD: USL Championship¬ZEE÷OjCHtstG¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷SQtPbKOD¬ZD÷p¬ZE÷SdsGw3He¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_OjCHtstG¬ZJ÷2¬ZL÷/nogomet/sad/usl-championship/¬ZX÷00SAD 003......0010000000001000USL Champion016onship000¬ZCC÷0¬ZAF÷SAD¬~AA÷nX0BSoeU¬AD÷1571180400¬ADE÷1571180400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷El Paso¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELP¬AE÷El Paso¬JA÷U3vWfPW9¬WU÷el-paso-locomotive¬WN÷POR¬AF÷Portland 2¬JB÷CSTzfqnG¬WV÷portland¬AN÷n¬~AA÷biG1k6oo¬AD÷1571266800¬ADE÷1571266800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charleston¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1563061569¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charleston¬JA÷ryOvT0P9¬WU÷charleston¬WN÷MEM¬AF÷Memphis¬JB÷QaDqSKvG¬WV÷memphis-901¬AN÷n¬~AA÷SYGoISCR¬AD÷1571266800¬ADE÷1571266800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indy Eleven¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Indy Eleven¬JA÷AqHF2guA¬WU÷indy-eleven¬WN÷SWO¬AF÷Swope Park¬JB÷4KVI1DfG¬WV÷swope-park-rangers¬AN÷n¬~AA÷SIUJntfU¬AD÷1571270400¬ADE÷1571270400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Birmingham¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1554598920¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIR¬AE÷Birmingham¬JA÷xbP3W11b¬WU÷birmingham-legion¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls 2¬JB÷fZJ8VLG4¬WV÷new-york-red-bulls¬AN÷n¬~AA÷xlvz0Tjq¬AD÷1571274000¬ADE÷1571274000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Mexico¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷New Mexico¬JA÷t6f5nskC¬WU÷new-mexico¬WN÷SEA¬AF÷Tacoma Defiance¬JB÷zTg9o14I¬WV÷tacoma-defiance¬AN÷n¬~AA÷lU2mLXNp¬AD÷1571274000¬ADE÷1571274000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Real Monarchs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Monarchs¬JA÷rF4ALhTb¬WU÷real-monarchs¬WN÷AUS¬AF÷Austin Bold¬JB÷QwfFKCr5¬WV÷austin-bold¬AN÷n¬~AA÷lOsvam6k¬AD÷1571445000¬ADE÷1571445000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rio Grande¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Portland 2¬JB÷jyxd94dP¬WV÷portland¬WM÷RGV¬AE÷Rio Grande¬JA÷lWcDpLJO¬WU÷rio-grande-valley-fc-toros¬AN÷n¬~AA÷rosrb7Le¬AD÷1571452200¬ADE÷1571452200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Rising¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Rising¬JA÷hpON4O4t¬WU÷phoenix-rising¬WN÷COT¬AF÷Oklahoma City Energy¬JB÷MJSR3rKn¬WV÷oklahoma-city-energy-fc¬AN÷n¬~AA÷pY5PAp51¬AD÷1571511600¬ADE÷1571511600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Real Monarchs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Monarchs¬JA÷jHilHhf3¬WU÷real-monarchs¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Republic¬JB÷pvihGC99¬WV÷sacramento-republic¬AN÷n¬~AA÷OIHGC6zk¬AD÷1571515200¬ADE÷1571515200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tulsa Roughnecks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUL¬AE÷Tulsa Roughnecks¬JA÷2eBgeBXq¬WU÷tulsa-roughnecks¬WN÷REN¬AF÷Reno¬JB÷dIAcfVnj¬WV÷reno-1868¬AN÷n¬~AA÷jkgWPGA5¬AD÷1571526000¬ADE÷1571526000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Independ.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Independ.¬JA÷jwoTYHL5¬WU÷charlotte-independence¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Fury¬JB÷8EuYXyyC¬WV÷ottawa-fury¬AN÷n¬~AA÷xpOYKUS8¬AD÷1571526000¬ADE÷1571526000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hartford Athletic¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAR¬AE÷Hartford Athletic¬JA÷SMInaKYH¬WU÷hartford-athletic¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay¬JB÷rXyHsh3p¬WV÷tampa-bay¬AN÷n¬~AA÷bgPULAD2¬AD÷1571527800¬ADE÷1571527800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charleston¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BET¬AF÷Bethlehem¬JB÷lWJr00JB¬WV÷bethlehem-steel-fc¬WM÷CHA¬AE÷Charleston¬JA÷f9Kv1t45¬WU÷charleston¬AN÷n¬~AA÷MytncRz2¬AD÷1571527800¬ADE÷1571527800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Loudoun¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Loudoun¬JA÷0ARV22Zh¬WU÷loudoun-united¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls 2¬JB÷rZGz2Mla¬WV÷new-york-red-bulls¬AN÷n¬~AA÷W6NxKlrF¬AD÷1571529600¬ADE÷1571529600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis¬JA÷MNzLtCIj¬WU÷memphis-901¬WN÷LOU¬AF÷Louisville City¬JB÷zRO25eei¬WV÷louisville-city¬AN÷n¬~AA÷Us3DDnLr¬AD÷1571529600¬ADE÷1571529600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nashville SC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville SC¬JA÷rBUM0X9M¬WU÷nashville-sc¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta United 2¬JB÷QZJRaiPS¬WV÷atlanta-united¬AN÷n¬~AA÷29GKBQke¬AD÷1571531400¬ADE÷1571531400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SKO¬AE÷San Antonio¬JA÷z991gk2d¬WU÷san-antonio-fc¬WN÷COL¬AF÷Colorado Springs¬JB÷CQhpIYvc¬WV÷colorado-springs¬AN÷n¬~AA÷byAT94K7¬AD÷1571535000¬ADE÷1571535000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Mexico¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷New Mexico¬JA÷dEfdFWOF¬WU÷new-mexico¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas Lights¬JB÷vwp1EjvM¬WV÷las-vegas-lights¬AN÷n¬~AA÷CvbBYmc8¬AD÷1571536800¬ADE÷1571536800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷LA Galaxy 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAG¬AE÷LA Galaxy 2¬JA÷ITr5DAgS¬WU÷los-angeles¬WN÷ELP¬AF÷El Paso¬JB÷ALzX8U1q¬WV÷el-paso-locomotive¬AN÷n¬~AA÷6uGqGuss¬AD÷1571536800¬ADE÷1571536800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orange County SC¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORA¬AE÷Orange County SC¬JA÷pvTq6So2¬WU÷orange-county-sc¬WN÷FRE¬AF÷Fresno¬JB÷bsHRUBO2¬WV÷fresno¬AN÷n¬~AA÷jVdFX7CE¬AD÷1571536800¬ADE÷1571536800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tacoma Defiance¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Tacoma Defiance¬JA÷lCZz8lHk¬WU÷tacoma-defiance¬WN÷AUS¬AF÷Austin Bold¬JB÷WzPu78We¬WV÷austin-bold¬AN÷n¬~AA÷pARtJ8cL¬AD÷1571601600¬ADE÷1571601600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Carolina¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷North Carolina¬JA÷lUS64FAc¬WU÷north-carolina-fc¬WN÷SAI¬AF÷Saint Louis FC¬JB÷WhIB3ZP3¬WV÷st-louis-fc¬AN÷n¬~AA÷pWEmFadm¬AD÷1571607000¬ADE÷1571607000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Birmingham¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh¬JB÷IqXSSkgF¬WV÷pittsburgh¬WM÷MIR¬AE÷Birmingham¬JA÷xYFVTVw9¬WU÷birmingham-legion¬AN÷n¬~
23
Postavke
POMOĆ: Nalazite se na USL Championship 2019 rezultati stranici u Nogomet/SAD sekciji. Rezultati.com nudi USL Championship 2019 rezultate uživo, konačne i parcijalne rezultate, USL Championship 2019 stanje i detalje susreta (strijelce golova, crvene kartone, usporedbu tečajeva, …). Osim USL Championship 2019 rezultata možete pratiti 1000+ nogometnih natjecanja iz 90+ zemalja širom čitavog svijeta na Rezultati.com. Samo kliknite na naziv zemlje u lijevom meniju i izaberite vaše natjecanje (rezultati liga, uživo rezultati nacionalnih kupova, ostala natjecanja). USL Championship 2019 servis rezultata je u stvarnom vremenu, osvježava se uživo.
Prikaži više
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za tvoj telefon. Preuzmi ju besplatno!