MLS 2013 rezultati, tablice

Nogomet SAD

MLS
2013
Loading...
results
SA÷1¬~ZA÷SAD: MLS - Playoff¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷SAD¬ZC÷dU2iGPdR¬ZD÷p¬ZE÷lhwryinh¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷11¬ZL÷/nogomet/sad/mls/¬ZX÷00SAD 003......0010000000242000MLS - Playof013layoff000¬ZCC÷0¬ZAF÷SAD¬~AA÷YZiTOjBP¬AD÷1386450000¬ADE÷1386450000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Sporting Kansas City¬ER÷Finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1386461802¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬JA÷6BSYV98U¬WU÷sporting-kansas-city¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷2¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬JB÷6oauigvt¬WV÷real-salt-lake¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷UmMQH9BI¬AD÷1385344800¬ADE÷1385344800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Timbers¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1385352346¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷SUWoW9GG¬WU÷portland-timbers¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬JB÷8tlqVTVM¬WV÷real-salt-lake¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Rezultat 1. utakmice: 2-4. Ukupan rezultat: 2-5.¬AW÷1¬~AA÷4Ad1fjA1¬AD÷1385253000¬ADE÷1385253000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sporting Kansas City¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1385261142¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬JB÷4ffjg9AS¬WV÷houston-dynamo¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬JA÷MV4ofkeM¬WU÷sporting-kansas-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AM÷Rezultat 1. utakmice: 0-0. Ukupan rezultat: 2-1.¬AW÷1¬~AA÷zRMMIkdC¬AD÷1384135200¬ADE÷1384135200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Salt Lake¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1384142565¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷fHYwYVo4¬WV÷portland-timbers¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬JA÷lvYsXk1A¬WU÷real-salt-lake¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬AW÷1¬~AA÷AZsbeWfe¬AD÷1384025400¬ADE÷1384025400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Dynamo¬ER÷Polufinale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1384033843¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷E51wdBQ9¬WU÷houston-dynamo¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷8S0seVuG¬WV÷sporting-kansas-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷420dYlrI¬AD÷1383883200¬ADE÷1383883200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Timbers¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬JA÷W8KH0OFc¬WU÷portland-timbers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬JB÷QVJLarV3¬WV÷seattle-sounders¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬~AA÷WbgjObG3¬AD÷1383876000¬ADE÷1383876000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Real Salt Lake¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1383885809¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬JA÷rsFASuyQ¬WU÷real-salt-lake¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬AT÷1¬BC÷0¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬JB÷lOiwOaqs¬WV÷los-angeles-galaxy¬AH÷0¬BB÷0¬AU÷0¬BD÷0¬AM÷Rezultat 1. utakmice: 0-1. Ukupan rezultat: 2-1.¬AW÷1¬~AA÷xxfnPv1c¬AD÷1383789600¬ADE÷1383789600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Sporting Kansas City¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1383799746¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬JA÷xpSO4xqJ¬WU÷sporting-kansas-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution¬JB÷4jG6TLLJ¬WV÷new-england-revolution¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Rezultat 1. utakmice: 1-2. Ukupan rezultat: 4-3.¬AW÷1¬~AA÷UBb9KQT3¬AD÷1383786000¬ADE÷1383786000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷New York Red Bulls¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1383795372¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YOR¬AE÷New York Red Bulls¬JA÷v3uqIU6E¬WU÷new-york-red-bulls¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬JB÷K0gD02ys¬WV÷houston-dynamo¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Rezultat 1. utakmice: 2-2. Ukupan rezultat: 3-4.¬AW÷1¬~AA÷OYkrQKoi¬AD÷1383530400¬ADE÷1383530400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Galaxy¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1383537618¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬JA÷GUwG6bE6¬WU÷los-angeles-galaxy¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬JB÷bgTK5ITC¬WV÷real-salt-lake¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷zka5L6Ec¬AD÷1383510600¬ADE÷1383510600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Dynamo¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1383518736¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬JB÷SSyuJAi8¬WV÷new-york-red-bulls¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷EPmcfRE7¬WU÷houston-dynamo¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AW÷1¬~AA÷QB1hZUSB¬AD÷1383444000¬ADE÷1383444000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Sounders¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬JA÷G0xVxLNj¬WU÷seattle-sounders¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬JB÷hILD140i¬WV÷portland-timbers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷MTBa1y9j¬AD÷1383436800¬ADE÷1383436800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Revolution¬ER÷Četvrt-finala¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1383444096¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENG¬AE÷New England Revolution¬JA÷84z88Kqf¬WU÷new-england-revolution¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬JB÷2RZB7va0¬WV÷sporting-kansas-city¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬~AA÷CfQT6coT¬AD÷1383265800¬ADE÷1383265800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Dynamo¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1383272810¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬JA÷G6eTF2iK¬WU÷houston-dynamo¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬JB÷ATfXEM6Q¬WV÷montreal-impact¬AK÷3¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷rwDe2Hgp¬AD÷1383186600¬ADE÷1383186600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Sounders¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1383194051¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬JA÷CxsaAtFs¬WU÷seattle-sounders¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷COL¬AF÷Colorado Rapids¬JB÷UDy490Um¬WV÷colorado-rapids¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~
339
fixtures
0
Postavke
POMOĆ: Vi ste na stranici za MLS 2013 u sekciji Nogomet/SAD. Rezultati.com stranica nudi rezultate, tablice i detalje mečeva za natjecanje MLS 2013. Osim rezultata u natjecanju MLS 2013, možete pratiti više od 5000 natjecanja u preko 30 sportova iz cijeloga svijeta na Rezultati.com stranici.
Prikaži više
Mobilne aplikacije
Naša mobilna aplikacija je optimizirana za tvoj telefon. Preuzmi ju besplatno!